Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Narty po snowboardzie...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Narty po snowboardzie..., jak się jeździ...?
Woogzi

Woogzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woogzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie do tych co śmigają na jednej desce i na dwóch;]

Jeżdże na nartach od ośmiu lat. Tego roku wpadłąm na pomysł, żeby nauczyć się jeździć na snowboardzie;] Dosyć szybko się nauczyłam. Nie chciałam całokowicie rezygnować z nart dlatego zaczełam jeździć na zmiane. Pierwszego dnia jeździłam na nartach, następnego na sb. Nie miałam żądnych problemów z jazdą na sb po nartach, ale odwrotnie tak... Kiedy jeździłam na desce następnego dnia nie umiałam na nartach. Musiałam cztery następne dni odzwyczajać się  od  sb, żeby znowu pojeździc na nartach... :thinking:

Czy wy też tak macie?

*Napisane Jun 11, 2009, 3:18 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też tak miałem. Od 5 klasy podstawówki jeździłem na nartach. W tym roku wziąłem się za snowboard.
Pierwsze 180, indy poszły z drobnych hop w Czechach.
To nic złego, ale miej świadomość, że progres będzie wolniejszy

Napisane Jun 11, 2009, 6:47 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeździłem na nartach 5 lat, od 4 jeżdżę na sb, nie wróciłem od tych czterech na narty, bo nie mam po co
sb lepszy <3

Napisane Jun 15, 2009, 9:19 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...albo rybki albo akwarium

Napisane Jun 16, 2009, 12:22 am
kajn

kajn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździłam na nartach od 6. roku życia. 5 lat temu zdecydowałam się na snowboard. i już później nie próbowałam spowrotem wrócić do dwóch desek. jakoś mnie nie ciągnie ^^. ale ciekawe, zawsze mi się wydawało, że to jest tak, jak z jazdą na rowerze- tego się nie zapomina;pp . ale różnie bywa

Napisane Aug 11, 2009, 3:34 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja