Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Rolki na początek

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rolki na początek, rolki na początek za 400zł
KuBeK000

KuBeK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KuBeK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chciał bym sprubować swoich sił na rolkach i zamierzam sobie kupić jakieś do 400zl ale zależy mi żeby nie były używane
pomóżcie bo się na tym wogóle nie znam :(

Napisane Jun 11, 2009, 9:28 pm
armaly

armaly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to armaly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o roleczkach Rollerblade New Jack 2010, O takich:
http://s7d5.scene7.com/is/image/SummitSports/177113_177113_1?$generic300$

Jeździłem kiedyś za małolata na zwykłych rolkach rekreacyjnych, byłem tak napalony że nawet grałem w nich w piłke i jeździłem do szkoły, potem wykręciłem środkowe kółka i próbowałem Grindować, ale średnio wychodziło. Teraz mam 20 lat i przycisnął mnie sentyment. Co o tym sądzicie, jakieś dobre rady ? Może jakaś pomoc. Jestem z Lublina i otwarty na wszelką pomoc, nie znam nikogo kto jeździ agresywnie :(

Napisane Jun 15, 2011, 12:56 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
soulfly powiedział(a):
i Typie jak DT 5 sie sprawują
Wygodne; dla mnie jak na pierwsze rolki to nie są zbyt ciężkie; sprawują się dobrze.

Ja zaczynałem na DT4, to też były dobre.

Napisane Jun 18, 2011, 1:20 am
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w czikago

Napisane Jul 1, 2011, 2:17 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi2r powiedział(a):
w czikago

brawo dla Ciebie, odkryłeś mix kaczyńskiego na youtube który siedzi tam od długiego czasu...gratuluję! :)

Napisane Jul 1, 2011, 11:21 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

natchneła mnie biała księga also knowed as "ksiega farmazonow- czyli jak ściemniac by zdobyc władze"

Napisane Jul 2, 2011, 12:02 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja