Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Powell - Fun!Ogądał ktoś?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Powell - Fun!Ogądał ktoś?
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście jak w temacie chodzi mi o najnowsze sv Powell'a.Według mnie film jest prze kozacki! :)triki są porostu masakryczne,przyjemny klimacik,muza też spoko.ogólnie polecam ^^)

*Napisane Jun 14, 2009, 10:52 am Ostatnio edytowane Jun 14, 2009, 10:53 am przez czarnyneron
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Josh Hawkis najlepszy part, Jordan Hoffart part roku jak na razie dla mnie.
W ogole ostatni przejazd jest tak radykalny, ze ciezko cos o nim powiedziec a finalowy trick jest ewidetnie zrobiony w after effects czy cos.

Napisane Jun 14, 2009, 11:17 am
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaram sie kurde ostatni trik szok max a nie zaden after effects. w creditsach masz jego gleby przy tym triku

Napisane Jun 14, 2009, 11:21 am
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dramer102 powiedział(a):
jaram sie kurde ostatni trik szok max

albo odjazd 360-pop'a w 22:35 minucie

Napisane Jun 14, 2009, 11:36 am
babun71

babun71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babun71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tylko muzyka nie pasuje, rzadko jestem wybredny ale tym razem nie do końca leży mi soundtrack

Napisane Jun 14, 2009, 12:36 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

coś mało osób oglądało, no to może  link na zachętę

^^)

Napisane Jun 16, 2009, 11:43 am Ostatnio edytowane Jun 16, 2009, 11:45 am przez czarnyneron
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wreszcie dał ktoś link do oglądania,dzięki...po obejrzeniu stwierdzam że film jest naprawdę mega,pod względem muzyki,tricków i w ogóle.

Napisane Jun 16, 2009, 1:46 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2009, 2:27 pm przez saam
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to triki kozacze, ale klimat lipny. Byłem na premierze w kamuflage "na wielkim ekranie"  :rolleyes: A soundtrack zupełnie nie w moim klimacie, ale to już kwestia gustu.

Napisane Jun 17, 2009, 4:34 pm
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche inna muza mogła by być
ale film jak sama nazwa mowi FUN :D

Napisane Jun 17, 2009, 5:03 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to powinni zmienić nazwę na napinkę, poza tym powinno być więcej bowlu z tego ta firma się wywodzi.

Napisane Jun 17, 2009, 5:37 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robiłem taki temat :D, teraz mój ulubiony SV. Najlepszy był przejazd tego na końcu :D

Napisane Jun 18, 2009, 8:37 pm
resitychy

resitychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to resitychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Sorry, this video is no longer available."

No to nie obejrzę ;/
Ma ktoś link do ściągnięcia filmu, bo nie lubię oglądać na necie bo słaba jakość?

Napisane Jun 18, 2009, 9:33 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2009, 9:38 pm przez resitychy
Aleksandra

Aleksandra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aleksandra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłem na krakowskiej premierze tego filmu w kinie kijów film fazowy najbardziej mi sie podobało intro oraz niepamietam z imienia i nazwiska jak koleś zrobił tego łamańca z kilu załamanych rurek

Napisane Jun 18, 2009, 9:39 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

resitychy powiedział(a):

No to nie obejrzę ;/
Ma ktoś link do ściągnięcia filmu, bo nie lubię oglądać na necie bo słaba jakość?

ŁAP!

Napisane Jun 18, 2009, 9:50 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy, Drugi, Przejazd z dzieciakami i ostatni przejazd to dla mnie najlepsze części. Naprawde dobre video :)

Napisane Jun 18, 2009, 9:56 pm
babun71

babun71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babun71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musicie obejrzeć extras!!!!!!  zostałem zmieciony, poprostu coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane Jun 18, 2009, 11:09 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

faaaaaaaaajny filmik. przyjemny i na pełnej zajawie, nie jest przereklamowany,klasa sama w sobie.

Napisane Jun 18, 2009, 11:42 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czarnyneron powiedział(a):
resitychy powiedział(a):

No to nie obejrzę ;/

ŁAP!

nie dziala :D

Napisane Jun 19, 2009, 11:12 am
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

hawk411 powiedział(a):
czarnyneron powiedział(a):
resitychy powiedział(a):

No to nie obejrzę ;/

ŁAP!

nie dziala :D

http://www.megaupload.com/?d=U7465AIK

Napisane Jun 19, 2009, 12:12 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja