Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » DVS King of the line!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
DVS King of the line!
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo. kto jedzie w tym roku na ta impreze? beda zawody fb i sb. tutaj macie wiecej iformacji: DVS King of the line

Napisane Jun 14, 2009, 6:53 pm
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %
i chce ci sie jechac pol polski na jakies chu.jowe zawody?

Napisane Jun 15, 2009, 11:23 am
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dramer102 powiedział(a):
Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %

no widocznie ; O

Napisane Jun 15, 2009, 2:36 pm
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dramer102 powiedział(a):
Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %

wiesz, tylko on tam nie jedzie se pojeździć, tylko on jedzie, bo jest jednym z faworytów

Napisane Jun 15, 2009, 2:41 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam dwóch chętnych osób na wyjazd do Łodzi ze mną i Lendkiem z Gdańska i okolic!
Pisać PM albo gg!

Napisane Jun 15, 2009, 4:55 pm Ostatnio edytowane Jun 15, 2009, 4:56 pm przez EDi
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bedzie ktos chetny na kupno mitta gIV? stan bdb.

Napisane Jun 15, 2009, 5:19 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %
nie masz nic przeciwko, jak w razie czego z Tobą się wybiorę ?

Napisane Jun 15, 2009, 6:08 pm
lordbaku86

lordbaku86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lordbaku86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EDI a jak jedziecie jestem z Gdyni i sie zastanawiam czy się nie wybrać ale zależy to jeszcze od kosztów i pracy czy będzie wolne

Napisane Jun 15, 2009, 7:18 pm
Mish71

Mish71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mish71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo to ja Pioter, jedzie ktos z okolicy wrocka albo kielc? bo jestem z wro, ale w tym czasie bede u bAbki w kielcach... jade na 90%

Napisane Jun 15, 2009, 7:53 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lordbaku86 powiedział(a):
EDI a jak jedziecie jestem z Gdyni i sie zastanawiam czy się nie wybrać ale zależy to jeszcze od kosztów i pracy czy będzie wolne

Dojazd z Trójmiasta jest chujowy. Pociągiem 6 godzin więc na czas nie ma szans zdążyć w jeden dzień.
U nas w koszty podróży wchodzi: Wypożyczenie samochodu + kasa na paliwo. Chcemy rozłożyć koszty po równo na 4 osoby.

Napisane Jun 15, 2009, 7:58 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michi18 powiedział(a):
Dramer102 powiedział(a):
Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %

wiesz, tylko on tam nie jedzie se pojeździć, tylko on jedzie, bo jest jednym z faworytów

Haha aż ci się cukier z uszów sypie ;f Dobże powazelinkowałeś :*

Napisane Jun 15, 2009, 9:37 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elek93 powiedział(a):
Michi18 powiedział(a):
Dramer102 powiedział(a):
Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %

Łyso Ci, że Tobie nikt nie wazelinkuje Twojego cofanego nollie flipa ?

Napisane Jun 15, 2009, 10:14 pm
Zaza100

Zaza100

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zaza100 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam nadzieje że ktoś zrobi fotorelacje z imprezy.pozdro

Napisane Jun 15, 2009, 10:22 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
Elek93 powiedział(a):
Michi18 powiedział(a):
Dramer102 powiedział(a):
Woodek powiedział(a):
Jestem na 100 %

Łyso Ci, że Tobie nikt nie wazelinkuje Twojego cofanego nollie flipa ?

Haha który tak na prawde był fakie flipem xD Wiem o co ci chodzi.

Napisane Jun 15, 2009, 11:51 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2009, 12:27 pm przez Elek93
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będe miał na sprzedaż BW.

Napisane Jun 16, 2009, 10:41 am Ostatnio edytowane Jun 16, 2009, 4:22 pm przez Woodek
cjpiter

cjpiter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cjpiter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawe co do wygrania.Pewnie nie wpadnę ;( ale się zobaczy

Napisane Jun 16, 2009, 6:44 pm
beaverr

beaverr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beaverr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cjpiter powiedział(a):
ciekawe co do wygrania.Pewnie nie wpadnę ;( ale się zobaczy

zgadnij skoro Mitt i Grand Fingers sponsorem, hehe

Napisane Jun 16, 2009, 8:48 pm
Mish71

Mish71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mish71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może td da oldschoola albo jakiś pack.

Napisane Jun 16, 2009, 9:40 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy nagrody sa jakies mega wazne? nie liczy sie co dostana, tylko na jakiej zajawce beda smigac.. ^^

a pozatym nagrodami powinni sie interesowac faworyci...?

Napisane Jun 17, 2009, 4:58 pm
Mish71

Mish71

Member
Wyświetl posty

Czemu tylko faworyci? -.-' wygrac może każdy, po  za tym są 3 miejsca premiowane nagrodami. Wystacrczy ze woodek się zbaka i juz ktos moze wygrac inny ;pp

Napisane Jun 17, 2009, 5:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja