Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Smar do 這篡sk

Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Smar do 這篡sk
gutas

gutas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gutas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam pytanie mam 這篡ska HKD abec 7 mam je ju chwil s spoko ale piszcz i gorzej je盥膨 jaki smar najlepszy 瞠by je nasmarowa czy mo瞠 nie smarowa ?

Napisane Jun 23, 2009, 7:49 pm Ostatnio edytowane Jun 23, 2009, 7:50 pm przez gutas
kundel91

kundel91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kundel91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

id do rowerowego i popro o co do smarowania 豉鎍ucha b璠zie dobre

Napisane Jun 23, 2009, 8:02 pm
gutas

gutas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gutas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

WD najpierw jest kozak potem gorzej i mi sie 這zyska mafi rozwali造 z tego nie WD odpada

Napisane Jun 23, 2009, 8:15 pm
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ueste powiedzia(a):
WD40 zastosuj

NIE STOSUJ!!! mi sie kiedy 這篡ska rozwa赧豉 dok豉dnie tydzie temu te od schecklera!!! :mad:

Napisane Jun 23, 2009, 8:16 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sk8gp zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

WD40 jest tylko do czyszczenia lozysk ze starego smaru (rownie dobrze mozna zastosowac rop) a potem jakis smar dobry...

Napisane Jun 23, 2009, 8:28 pm
gutas

gutas

Member
Wy鈍ietl posty

hmmmmmmm odczy軼ic 這篡ska ze starego smaru ? a w og鏊e 這篡ska od nowosci maj smar w 鈔odku ?

Napisane Jun 23, 2009, 8:30 pm Ostatnio edytowane Jun 23, 2009, 8:30 pm przez gutas
elmacio

elmacio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ueste powiedzia(a):
WD40 zastosuj

Hahah, WD40 jest w豉snie po to, aby OCZY列I ze smaru :]
Nie pr鏏owa貫m, ale mo瞠 olejem s這necznikowym polej? :D

Napisane Jun 23, 2009, 8:42 pm
ddollin

ddollin

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddollin zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak masz te fkd to tam smaru nie dodaj?

Napisane Jun 23, 2009, 8:48 pm
etnies442

etnies442

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to etnies442 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie smaruj ich moje te na pocz徠ku troche piszcza造 ale nic nie robi貫m dopiero po miesi帷u je lekko posmarowa貫m po boku po zacz窸y naprawde piszcze

Napisane Jun 23, 2009, 8:56 pm
elmacio

elmacio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddollin powiedzia(a):
jak masz te fkd to tam smaru nie dodaj?

A ktokolwiek napisa, 瞠 on ma FKD?

Napisane Jun 23, 2009, 9:28 pm
gutas

gutas

Member
Wy鈍ietl posty

HKD JAKBY DAWALI SMAR TO BYM POSMAROWA DDAMN

Napisane Jun 23, 2009, 9:47 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja dzi rozebra貫m 這篡ska i doda貫m do ka盥ego odrobin oleju, takiego zwyk貫go spo篡wczego(z biedronki lol) i jest ok. Tylko nie przesad z tym. Jak mo瞠sz to we ten specyfik co b璠ziesz nim smarowa wlej do strzykawki i z niej dozuj do 這篡sk, z ilo軼i te nie przesadzaj bo ci si zacznie wylewa i zrobi si na nich niez造 syf.

Napisane Jun 23, 2009, 10:53 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja u篡wam takiego czerwonego smaru mechanicznego i jest zajebi軼ie dobry, ba nawet w ka逝瘸ch sobie powerslidy robi :D

Napisane Jun 24, 2009, 10:10 am
Jezo

Jezo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jezo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

gutas powiedzia(a):
Mam pytanie mam 這篡ska HKD abec 7 mam je ju chwil s spoko ale piszcz i gorzej je盥膨 jaki smar najlepszy 瞠by je nasmarowa czy mo瞠 nie smarowa ?

Od pocz徠ku Ci piszcz?
Mo瞠 za mocno przykr璚one.

Napisane Jul 3, 2009, 10:55 am
dc92

dc92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dc92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

pono smar teflonowy jest prze kozacki ale nie mam bladego poj璚ia gdzie go mo積a dosta :(

Napisane Jul 3, 2009, 11:08 am
sk8robson

sk8robson

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sk8robson zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja u篡wam wd40 albo zwyk造 smar, kt鏎y znale潭 mo積a u ka盥ego mechanika, wystarczy zapyta;)

Napisane Jul 3, 2009, 11:54 am
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja stosuje smar do kosiarek  :P

Napisane Jul 3, 2009, 12:52 pm
szoogun

szoogun

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to szoogun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wd40 czysci i usuwa smar

Napisane Jul 3, 2009, 2:27 pm
13PATRYKSK8

13PATRYKSK8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to 13PATRYKSK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dc92 powiedzia(a):
pono smar teflonowy jest prze kozacki ale nie mam bladego poj璚ia gdzie go mo積a dosta :(

te to s造sza貫m ale nie wiem gdzie kupi :(

Napisane Jul 24, 2009, 5:20 pm
1995SK8

1995SK8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

13PATRYKSK8 powiedzia(a):
dc92 powiedzia(a):

te to s造sza貫m ale nie wiem gdzie kupi :(

jednosk豉dnikowy olej teflonowy do 這篡sk deskorolkowych ELEMENT

http://pl.skate-europe.com/details/64489-olej_do_lozysk_element.html

Napisane Jul 24, 2009, 5:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja