Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Smar do 這篡sk

Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Smar do 這篡sk
gutas

gutas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gutas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam pytanie mam 這篡ska HKD abec 7 mam je ju chwil s spoko ale piszcz i gorzej je盥膨 jaki smar najlepszy 瞠by je nasmarowa czy mo瞠 nie smarowa ?

Napisane Jun 23, 2009, 7:49 pm Ostatnio edytowane Jun 23, 2009, 7:50 pm przez gutas
serek2

serek2

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to serek2 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

1995SK8 powiedzia(a):
13PATRYKSK8 powiedzia(a):
dc92 powiedzia(a):
pono smar teflonowy jest prze kozacki ale nie mam bladego poj璚ia gdzie go mo積a dosta :(

te to s造sza貫m ale nie wiem gdzie kupi :(

jednosk豉dnikowy olej teflonowy do 這篡sk deskorolkowych ELEMENT

http://pl.skate-europe.com/details/64489-olej_do_lozysk_element.html

Co to ma貫. Musi by zaje.bi軼ie mocne.

Napisane Jul 24, 2009, 5:42 pm
1995SK8

1995SK8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

serek2 powiedzia(a):
1995SK8 powiedzia(a):
13PATRYKSK8 powiedzia(a):
dc92 powiedzia(a):
pono smar teflonowy jest prze kozacki ale nie mam bladego poj璚ia gdzie go mo積a dosta :(

te to s造sza貫m ale nie wiem gdzie kupi :(

jednosk豉dnikowy olej teflonowy do 這篡sk deskorolkowych ELEMENT

http://pl.skate-europe.com/details/64489-olej_do_lozysk_element.html

Co to ma貫. Musi by zaje.bi軼ie mocne.

ma貫 ale w rowerowym widzia貫m olej teflonowy 120ml za 26 z
http://www.sklep.mbike.pl/Olej-TEFLON-PLUS-teflonowy-120ml-but-plastik(4,8318,94).aspx
lub 60ml za 16z
http://www.sklep.mbike.pl/Olej-TEFLON-PLUS-teflonowy-60ml-but-plastik(4,8318,92).aspx

Napisane Jul 24, 2009, 6:09 pm
master9017

master9017

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to master9017 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja u篡wam wazeliny xD ktora jak wiecie ma r騜ne zastosowaniaxD no i jaki olej do zamk闚.

Napisane Jul 24, 2009, 8:25 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja zwyk造m olejem kuchennym zrobi貫m tzn wyje貫m je na jakie 15min wsadzi貫m do miseczki z olejem a potem na 鈔ubokr璚ie zawieszam na noc 瞠by troch przesch造 i na nast瘼ny dzie 鄉igaj jak rakiety:)

Napisane Jul 24, 2009, 9:51 pm
chuckmac

chuckmac

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to chuckmac zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja korzystam ze smaru Brunox High-Speed na opakowaniu jest napisane skateboards wi璚 jest odpowiedni, a na pewno lepszy od ojeju spo篡wczego. Jest jeszcze Bones speed cream.

Napisane Dec 31, 2009, 8:36 pm
techbox

techbox

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to techbox zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

X40 CERAMIC multi protector
dzieki tej pere販e 這篡ska nie sypi mi sie juz od 5 miesiecy

Napisane Dec 31, 2009, 8:47 pm
JaroESBE

JaroESBE

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to JaroESBE zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mocze z godzinke w oleju zwyklym potem smaruje najzwyklejszym smarem

Napisane Dec 31, 2009, 10:46 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

JaroESBE powiedzia(a):
ja mocze z godzinke w oleju zwyklym potem smaruje najzwyklejszym smarem
s豉by pomys, bo zwyk造 olej twardnieje po czasie, lepiej zainwestowac pare ziko w olej maszynowy

Napisane Dec 31, 2009, 11:05 pm
BananaPistol

BananaPistol

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BananaPistol zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a co s康zicie o oleju wazelinowym?

Napisane Feb 11, 2016, 1:56 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2016, 8:56 pm przez BananaPistol
BananaPistol

BananaPistol

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BananaPistol zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wiem 瞠 troch offtopic, ale czy znacie jakie metody usuwania smaru z 這篡sk?
Pr鏏owa貫m ju wsadza do acetonu, zaraz spr鏏uje napsika wd-40(jak smarowa貫m 這篡ska to posmarowa貫m za duzo)

Napisane Feb 17, 2016, 8:56 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

z acetonem uwa瘸j bo mo瞠sz uszkodzi nylonowe mocowanie kulek

Napisane Feb 18, 2016, 10:29 am
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Je郵i kto chce smarowa 這篡ska to najwa積iejsze o czym trzeba pami皻a, to to, 瞠 po nasmarowaniu trzeba zabezpieczy przed dostawaniem si piasku. Wiec je郵i rozwalili鄉y os這nki 這篡ska to mo瞠my jedynie wyczy軼i i tak je寮zi, bo nasmarowanie przyniesie wi璚ej szk鏚 ni pozytywnych aspekt闚 smarowania.

Napisane Feb 21, 2016, 5:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja