Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » cena rolek

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
cena rolek
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zwykłych rolkach można robić triki??Bo na agresywne mnie nie stać.Ps.mam ok250zł

Napisane Jun 26, 2009, 7:24 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

joga97 powiedział(a):
Na zwykłych rolkach można robić triki??Bo na agresywne mnie nie stać.Ps.mam ok250zł

stac cie ;] za 250 kupisz uzywane agressivy

Napisane Jun 26, 2009, 7:43 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokladnie popieram to wyzej a za ta kase kupisz tez nowe tylko takie kiczowe firmy nils na allegro(z wyglady fajne ale pozaty to raczej lipa)

http://allegro.pl/item663365069_nowe_rolki_wyczynowe_sa_2000_nils_extreme_promocja.html

Napisane Jun 26, 2009, 8:46 pm Ostatnio edytowane Jun 26, 2009, 8:47 pm przez Lepsio6
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki,mam jeszcze jedno pytanie.Rolki agresywne czym się różnią od zwykłych rolek??Bo na pewno materiałem z jakiego są wykonane.

Napisane Jun 27, 2009, 9:46 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkim. Rolki agresywne a rolki rekreacyjne jedyne co mają wspólnego to pierwszy człon w nazwie.

Napisane Jun 27, 2009, 11:30 am
googi

googi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to googi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za tyle kupisz np. używane usd realm w dość dobrym stanie

Napisane Jun 27, 2009, 1:34 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Bardziej zależy mi na nowych,choć nie jakiś świetnych,poniewaz to dopiero poczatek jazdy na rolkach

Napisane Jun 27, 2009, 1:37 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noto jak chcesz nowe anie jakieś dobre to kup te co ci tam w linku podałem, albo poszukaj może trafisz gdzieś  na inne

Napisane Jun 27, 2009, 2:02 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Nie jestem specem ,ale wydaje mi sie ,że te rolki w podanym przez ciebie linku nie sa jakies najgorsze,oprucz firmy z której pochodzą.

Napisane Jun 27, 2009, 2:09 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Mi one się podobaj tylko z wyglądu:P

Napisane Jun 27, 2009, 2:20 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bierz nilsów! wyrzucisz kase w błoto lepiej kupic używane...

Napisane Jun 27, 2009, 2:59 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Jeszcze bym dostał grzybicy ,Żart..Nilsy są aż tak (słabe)??

Napisane Jun 27, 2009, 3:54 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po pierwsze kupujesz używki, więc pierzesz liner-a ( albo kup sobie nowy liner), po zatym jak ludzie którzy śmigają na rolach, mówią jakie firmy omijać z daleka to sie posłuchaj i nie dyskutuj czy są aż tak słabe. Wejdz w dział sprzęt i poczytaj bo tematów podobnych było od za****bania. Kup firmowe używane,za około 300 zeta jak poszukasz to znajdziesz dobre role. pozdr

Napisane Jun 27, 2009, 4:55 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

joga97 powiedział(a):
Jeszcze bym dostał grzybicy ,Żart..Nilsy są aż tak (słabe)??

ziomus powiem ci tak...juz mnie wkur**aja tacy ludzie jak ty...zakladaja tysiac tematow 'nie mam hajsu na rolki wiec chce rekreacyjne czy da rade na nich cos zrobic' mozesz np jechac prosto a ze schodow stracic zeby...to mozesz zrobic... ja sam kupilem uzywane typek przed wyslaniem mi wypral linera i tyle...jakos nie mam grzybicy...jezeli ludzie co lataja o niebo lepiej od was moga kupic uzywane rolki czemu wy sie pchacie w szajs z chin? pseudo agresywne rolki...to tak jakbys mial kupic za 40 tysiecy jakis nowy samochod ale typu fiat a za ta cene kupisz uzywanego audi a6 tyle ze 4 letnie........przestancie juz bo nie mam sil pisac!

Napisane Jun 27, 2009, 11:11 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

bumbum:1.skad wiesz ,ze jestem ziomek.2.Jeżeli tacy ludzie jak ja cie wkurzają i nie masz już sił pisać to nie pisz.3.Wole posłuchać opinii  tych którzy doradzaja a nie pouczają.  :mad:

Napisane Jun 28, 2009, 11:13 am
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no co tu ci kolego powiedzieć... za dużo na zwykłycch rolach nie zrobisz... hmmm... napewno rózne odmiany grabów z jakiś gapów czy tyż schodów lecz nie polecam ci skakania z dużej ilości schodów z grabami czy też bez gdyż zwykłe rolki nie mają za mocnych płóz i mogą ci się łamać bądź tez po prostu krzywić... masz 250zl uzbierasz jeszcze 200zl i kupujesz relamy no i cieszysz się radościa jazdy na fajnych rolach agresywnych... tyle na ten temat...

Napisane Jun 28, 2009, 2:23 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Mogę ci powiedzieć ze tez jeździłem na zwykłych i jest doża różnica na agresywnych bo na zwykłych to nie zrobisz za bardzo sliduw i innych bo sam próbowałem z wykręconymi kulkami  :P

Napisane Jun 28, 2009, 4:53 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

No to raczej sobie dozbieram kasy i sobie kupie coś lepszego(oczywiście wtedy poproszę was o pomoc w wybraniu).W agresivach można regulować rozmiar buta,bo na allegro gostek napisał''możliwość regulacji wielkości buta" :O

*Napisane Jun 28, 2009, 6:21 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz... ja ci nie polecam allegro... lepiej www.rolki.com albo rolki.extreme.org.pl ... i wiesz... nie kupuj czegoś takiego... kup rolki agresywne renomowanej firmy i najwyzej o 2 rozmiary większą rolkę... no chyba że mowa o xsjado...

Napisane Jun 28, 2009, 10:58 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Jakoś ja rzadko spotykam się z regulowanymi rolkami wiec chyba kolega wyżej ma racje:P

Napisane Jun 28, 2009, 11:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja