Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » cena rolek

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
cena rolek
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zwykłych rolkach można robić triki??Bo na agresywne mnie nie stać.Ps.mam ok250zł

Napisane Jun 26, 2009, 7:24 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszar1995 powiedział(a):
wiesz... ja ci nie polecam allegro... lepiej www.rolki.com albo rolki.extreme.org.pl ... i wiesz... nie kupuj czegoś takiego... kup rolki agresywne renomowanej firmy i najwyzej o 2 rozmiary większą rolkę... no chyba że mowa o xsjado...

to cale rolki.exreme.org to porazka...typ pisze o rolkach recenzje a na koncu 'niestety nigdy nie widzialem tych rolek ale mysle ze sa ok' specjalista za dyche...
rolki.com i kup uzywki, na prawde czasem trafisz rolki jezdzone 2 razy ktore ktos sprzedaje za polowe ceny....albo ktos potrzebuje hajsu szybko i daje rolki na sprzedaz tanio...pomysl czy wolisz jezdzic w dobrych uzywanych rolkach (najwyzej wymienic liner jezeli by ci smierdzial i myslalbys o grzybicy...chociaz ja do dzis nie wiem jak poprzedni wlasciciel rolek wygladal i jak jezdze nie zastanawiam sie nad tym...) czy w nowym gownie z allegro...wydaje mi sie ze predzej grzybicy dostaniesz od nowych nilsow tempiszow czy workerow niz od uzywanych usd razorsow...

Napisane Jun 28, 2009, 11:25 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wlazłem na te dwie strony rolki.extreme.org.pl i rolki.com,nie mogę znaleźć mojego rozmiaru.Jedynie to bym kupował przez allegro,zresztą i tak muszę kupować przez kumpla.Na allegro same Nilsy. ja już nie wiem .A jak nie to kupie jakies dziady no i bedzie

Napisane Jun 29, 2009, 10:58 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

joga97 powiedział(a):
Wlazłem na te dwie strony rolki.extreme.org.pl i rolki.com,nie mogę znaleźć mojego rozmiaru.Jedynie to bym kupował przez allegro,zresztą i tak muszę kupować przez kumpla.Na allegro same Nilsy. ja już nie wiem .A jak nie to kupie jakies dziady no i bedzie
a jaki masz rozmiar

Napisane Jun 29, 2009, 12:21 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

strony rolki.extreme.org.pl nie oceniam jaka jest ale wiem ze na forum sa opcje sprzedarzy i kupna wiec dlatego je polecilem zeby sobie chociaz cos tam zobaczyl... tylko ja tak sobie mysle.... jezeli joga97 ma 250z; to chyba 200zl to nie jest jakos meeeeega duzo do uzbierania... no i zawsze mozna cos od starszych wychaczyc ;P... ja to bym poczekal chwilke na 200zl i kupilbym sobie realmy... no chyba ze bedzie dobra oferta rolek uzywanych i miare dobrym stanie...

Napisane Jun 29, 2009, 12:41 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

strony rolki.extreme.org.pl nie oceniam jaka jest ale wiem ze na forum sa opcje sprzedarzy i kupna wiec dlatego je polecilem zeby sobie chociaz cos tam zobaczyl... tylko ja tak sobie mysle.... jezeli joga97 ma 250z; to chyba 200zl to nie jest jakos meeeeega duzo do uzbierania... no i zawsze mozna cos od starszych wychaczyc ;P... ja to bym poczekal chwilke na 200zl i kupilbym sobie realmy... no chyba ze bedzie dobra oferta rolek uzywanych i miare dobrym stanie...

dobiles mnie...mialby 450zl i wydalby to na realmy? o boze...uciekam z tad...za 450zl kupi na prawde zaje biste role np jezdzone miesiac ;] ja za 450 kupilem remzy os1 z nieuzywanymi jeszcze w folii kolami, lozyskami i szynami xsjado mook ;]

Napisane Jun 29, 2009, 1:41 pm
kubamaju4

kubamaju4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamaju4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na www. rolki.extreme.org jest pełno osób które nie mają nawet rolek extremalnych a udają ekspertów.

Napisane Jun 29, 2009, 5:16 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Mam 39 rozmiar stopy,kasy też nie mogę na rolki za dużo wydać bo staży zacznął się siepać

Napisane Jun 29, 2009, 7:54 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to niech sapią... jak długo nie będziesz odpuszczał to sie zgodzą... ja też tak miałem jak zaczynałem... weź bumbum sobie odpuść... realmy jak na swoją cene są naprawdę dobre więc umilknij bo nawet prosy jeżdzą na realmach... a jak ci lub innej osobie nie pasuje orginalny set up to wbij sobie na cubeskate'a i zmontuj sobie wszystko z najlepszych części i koniec pierd***nia na ten temat...

Napisane Jun 29, 2009, 10:09 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

no to niech sapią... jak długo nie będziesz odpuszczał to sie zgodzą... ja też tak miałem jak zaczynałem... weź bumbum sobie odpuść... realmy jak na swoją cene są naprawdę dobre więc umilknij bo nawet prosy jeżdzą na realmach... a jak ci lub innej osobie nie pasuje orginalny set up to wbij sobie na cubeskate'a i zmontuj sobie wszystko z najlepszych części i koniec pierd***nia na ten temat...

twoje 1995 w nicku pokazuje prawde...
no ale dobra pozatym mnie nie zrozumiales ;] NOWE REALMY SA OK (chociaz gdy kupywalem pierwsze rolki wybralem nowe razorsy cult 8 bo ta sama cena a lepsze) ale nie sa jakies super... a za cene 450zl kupi o niebo lepsze rolki uzywane...

joga widze ze masz w nicku 97 czyli masz zaledwie 12 lat...tobie noga jeszcze urosnie wiec smialo kupuj rolki np 41 a na H E D O N S K A T E . C O M (musialem tak zrobic bo pieprzony andegrand sie pluje i blokuje...rozumiem gdyby chociaz w swojej ofercie rolki mieli to by byla konkurencja....) dostaniesz liner za 40zl rozmiar 39

Napisane Jun 30, 2009, 12:20 am Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 12:21 am przez bumbum
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Kupie rolki(rozmiar 41)i spokojnie będę mógł w nich jeździć,a noga nie będzie wyskakiwać z buta??

Napisane Jun 30, 2009, 9:57 am
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

I jeszcze jedno,na ilu kółkach najlepiej się jeździ??

Napisane Jun 30, 2009, 10:14 am
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

najlepiej się jeździ gdy masz 2 kołka i 2 gindwhelsy na jednej rolce... nie. noga ci nie będzie wypadać bo ja robiłem tak samo i było dobrze... gdy klamre mocniej zapinasz to dobrze ci trzyma nogi..

Napisane Jun 30, 2009, 12:57 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

bumbum... nie oceniaj po wieku... i jeszcze dopowiem tyle... ja dwukrotnie... bo mialem jak narazie tylko 2 pary rolek... kupiłem nowe... jak jest z używanymi??? za bardzo niewiem... tylko że prawdzie mówiąc żadko kto sprzedaje prawie co nowe rolki bardzo mało używane które sa praktycznie w stanie nienaruszonym a w dodatku o małym rozmiarze tak jak 39,40 bądź też 41... dlatego bardziej prawdopodobne że chłopak kupi N.O.W.E realmy czy też inne rolki jeżeli go bedzie na to stać... i dlatego bardziej tu zwracam uwage na nowe rolki niż używane bumbumie :)

Napisane Jun 30, 2009, 1:05 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

najlepiej się jeździ gdy masz 2 kołka i 2 gindwhelsy na jednej rolce... nie. noga ci nie będzie wypadać bo ja robiłem tak samo i było dobrze... gdy klamre mocniej zapinasz to dobrze ci trzyma nogi..

o gustach sie chlopcze nie dyskutuje ;] pozatym nie ma tak jak sie najlepiej jezdzi...

2 kolka i 2 grindwheels w 1 rolce = grindwheelsy maja za zadanie trafiac na rurke jednak na murku hamuja...wiec jezeli masz w miescie wiecej rurek niz murkow na role to bierz ta opcje

2 kolka 2 srodkowe puste we flatlandowej plozie - to moze byc na murki i rurki jednak jest to 'naciagana szyna freestyleowa' wiec lepiej kupic szyne freestyleowa taka jak kizer m ground control albo xsjado mook

szyna freestyle nie ma w srodku miejsca na kolka a ma bloczki do grindowania - wg mnie najlepszy typ plozy - zastepuje antirockery gdyz bloczki sa szerokie i tak wyprofilowane ze zrzuca zawsze na srodek
wybor nalezy do Ciebie..a najlepiej jakbys posmigal na kazdej i stwierdzil jak ci lepiej

bumbum... nie oceniaj po wieku... i jeszcze dopowiem tyle... ja dwukrotnie... bo mialem jak narazie tylko 2 pary rolek... kupiłem nowe... jak jest z używanymi??? za bardzo niewiem... tylko że prawdzie mówiąc żadko kto sprzedaje prawie co nowe rolki bardzo mało używane które sa praktycznie w stanie nienaruszonym a w dodatku o małym rozmiarze tak jak 39,40 bądź też 41... dlatego bardziej prawdopodobne że chłopak kupi N.O.W.E realmy czy też inne rolki jeżeli go bedzie na to stać... i dlatego bardziej tu zwracam uwage na nowe rolki niż używane bumbumie :)

ze swojego doswiadczenia w poszukiwaniu rolek uzywanych (oraz dla zabicia czasu chodzenia po forum i patrzenia kto co sprzedaje) wiele osob sprzedaje rolki uzywane np miesiac bo za maly rozmiar, bo za duzy, bo to nie dla niego sport, bo polamal noge...i wiele rolek jest w takim stanie ze nie widac w ogole ze ktos na nich jezdzil...np moje rolki ktore kupilem uzywane platy mialy jeszcze z fraktura jaka jest od nowosci no moze z 2 rysy miala ;) i sprzedal je chlopak bo mu noga w nich dretwiala - mi nie dretwieje, zeby nie bylo. wiec jezeli nie miales stycznosci z uzywanymi rolkami...prosze cie zamilcz ;*

Napisane Jun 30, 2009, 1:09 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 1:17 pm przez bumbum
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

ty mi nie tłumacz jaka płoza to jest freestyle' itd.  bo ja to wiem drogi bumbumie :P twierdzisz że grindwhelsy hamuja na murku... to ciekawe bo ja jakoś tego nie odczuwam :)                     

no dobra.... ale ciężko będzie trochę by chłopak z małą nogą znalazł sobie dobre mało używane rolki.. i co podkreślam MAŁĄ noga!...

Napisane Jun 30, 2009, 1:20 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 1:23 pm przez koszar1995
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

ty mi nie tłumacz jaka płoza to jest freestyle' itd.  bo ja to wiem drogi bumbumie :P twierdzisz że grindwhelsy hamuja na murku... to ciekawe bo ja jakoś tego nie odczuwam :)                     

no dobra.... ale ciężko będzie trochę by chłopak z małą nogą znalazł sobie dobre mało używane rolki.. i co podkreślam MAŁĄ noga!...

nie tobie tlumacze a jodze...ale zes doje*** a z mala noga da rade ;] u mnie chlopak z miasta teraz kupil razorki rozmiar 40 za 200zl

Napisane Jun 30, 2009, 1:41 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

no to wyszlo jakbys mi tlumaczyl... no ale dobra... ciesze sie ze chlopak z twojego miastakupil sobie razorki :)

Napisane Jun 30, 2009, 1:52 pm
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Czyli jak bym miał kupować rolki na jednej z dwóch stron,które podaliście mi to mam napisać ,ze chcę je kupić a na gg omówić co i jak (ja bym tylko płacił przy odbiorze bo nie mam zaufania dla osób od których mam przez neta kupować).Ps.GrindWhells  nie zwalnia na murkach,czy nie ^^)

Napisane Jun 30, 2009, 2:28 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

joga97 powiedział(a):
Czyli jak bym miał kupować rolki na jednej z dwóch stron,które podaliście mi to mam napisać ,ze chcę je kupić a na gg omówić co i jak (ja bym tylko płacił przy odbiorze bo nie mam zaufania dla osób od których mam przez neta kupować).Ps.GrindWhells  nie zwalnia na murkach,czy nie ^^)

zwalnia bo kolka podczas jazdy trą czesto o niego...oczywiscie co innego jak dobrze woskowany katownik...ale na wiekszosci murkow zwalnia (koszar nie pierdziel glupot z e nie bo ludzie smigajacy po 6 lat mowia to samo ;] a ty 6 lat temu na kupe mowiles amciu)

Napisane Jun 30, 2009, 4:38 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"(koszar nie pierdziel glupot z e nie bo ludzie smigajacy po 6 lat mowia to samo ;] a ty 6 lat temu na kupe mowiles amciu) "

"Siedzę w rolkach" nie długo ale z tego co wiem to mi tez się wydaje ze grindwhellsy zwalniają, bo sam chciałem kupić

Napisane Jun 30, 2009, 5:40 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 5:40 pm przez Lepsio6
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja