Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » cena rolek

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
cena rolek
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zwykłych rolkach można robić triki??Bo na agresywne mnie nie stać.Ps.mam ok250zł

Napisane Jun 26, 2009, 7:24 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehh...chhlopak do 2 gimnazjum idzie dopiero wiec czego sie po nim spodziewac...na lekcjach fizyki nie uwazal :D no wiec wyjasnie ci obrazkowo :)

http://img91.imageshack.us/img91/1407/tarcie.jpg

Powiesz ze mozna dobrze trafic odpowiem ze po jakims casie szyna sie wyrabia okolo pol centymetra wglab groove i nie ma 'trafiania' ;] albo przod albo tyl trze...opcja z grindwheelsami jest na rury

Napisane Jun 30, 2009, 6:14 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

odpowiem ci tyle... składa sie że groove'a mam już wtartego czy jak tam to nazywasz... i jakoś nadal mi nie tra kolego... no i wiesz... jak jeżdże na murku to staram się by był ślizgi bo nie ma sensu śmigać po murku jeżeli przegrindujesz 1 metr :P... może nie jestem specjalnie mądry ale rozumiem że tarcie spowalnia ruch i wiedziałem to zanim miałem fizyke... i wiesz co... zakończy te pierdolo*e spory bo są one bez sensu kłucić już mi się nie chce bo niewiem czy zauważyłeś ale coraz bardziej odbijamy od tematu...

Napisane Jun 30, 2009, 10:14 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 10:15 pm przez koszar1995
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przepraszam ze odbije od tematu ale zgadzam ze ze ten temat i tak już odbił:P
A i jak tez idę do 2 gimnazjum i nie wiem czy to co wyżej  napisał bumbum to miała być dla nas jakaś obraza czy coś?? Odpowiedz zachowaj dla siebie bo odbijemy jeszcze dalej

Napisane Jun 30, 2009, 11:24 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2009, 11:24 pm przez Lepsio6
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie kąńcząc tą całą debatę trzeba to  podsumować...
1. Na zwykłych rolkach można robić tricki lecz nie ma tu tak wielkiej możliwości jak przy rolkach agresywnych.
2. Najlepiej jest dozbierać pieniądze i kupić nowe dobre rolki renomowanej firmy bądź też używane zachowane w dobrym stanie.
3. Jeżeli kupisz rolki rozmiar 41 nic ci się stać nie powinno bo robi tak wieele osób którym rośnie noga w tym ja i rolka trzyma dobrze.
dziękuje :P

Napisane Jul 1, 2009, 10:57 am
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koszar1995 powiedział(a):
ogólnie kąńcząc tą całą debatę trzeba to  podsumować...
1. Na zwykłych rolkach można robić tricki lecz nie ma tu tak wielkiej możliwości jak przy rolkach agresywnych.

zapomniałeś dodać, że po kilku mocniejszych lądowaniach but razem z płozą złamie Ci się w pół...

2. Najlepiej jest dozbierać pieniądze i kupić nowe dobre rolki renomowanej firmy bądź też używane zachowane w dobrym stanie.

złota zasada... lepiej dozbierać i kupić coś, co nie rozwali Ci się po miesiącu. Oszczędzając na jakości płacisz dwa razy...

3. Jeżeli kupisz rolki rozmiar 41 nic ci się stać nie powinno bo robi tak wieele osób którym rośnie noga w tym ja i rolka trzyma dobrze.
dziękuje :P

zgodzę się w pełni.. Jak kilkanaście lat temu kupowałem pierwsze rolki też brałem większe i źle się nie jeździło...

ps. grindwheels'y owszem zwalniają na murkach... jak ktoś uważa inaczej to polecam je wykręcić, żeby poczuć różnicę.

Napisane Jul 1, 2009, 3:08 pm Ostatnio edytowane Jul 1, 2009, 3:11 pm przez Tajger
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się w pełni z zamieszczonym wyżej podsumowaniem:P

Napisane Jul 1, 2009, 3:41 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

no i tak w piękny oto sposób zakończyliśmy ten temat... każdy coś od siebie dodał a joga97 myśle że będzie już wiedział co zrobić... pzdr :) :P

Napisane Jul 1, 2009, 6:27 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tylko jeszcze powiem ze koszar tak sie klociles ze mna a w koncu zgodziles sie na to co mowi Tajger czyli to co ja praktycznie...

Napisane Jul 1, 2009, 7:30 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

bo po to są kłutnie żeby wyciągnąć pewne wnioski :P no ale takie zdanie jak przedstawiłem na końcu miałem od początku więc zbytnio niewiem o co ci chodzi... ja po prostu wole kupić soie jakieś nowe rolki i tyle... ale nie mam nic przeciwko kupnu rolek używanych...

Napisane Jul 2, 2009, 8:28 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

bo po to są kłutnie żeby wyciągnąć pewne wnioski :P no ale takie zdanie jak przedstawiłem na końcu miałem od początku więc zbytnio niewiem o co ci chodzi... ja po prostu wole kupić soie jakieś nowe rolki i tyle... ale nie mam nic przeciwko kupnu rolek używanych...

no coz, widac bedziesz mial problem w przyszlosci z oszczedzaniem i zarzadzaniem hajsu :) skoro wolisz kupic nowe rolki za 1500zl (przykladowo) niz te same jezdzone pol roku za 500 ;)

Napisane Jul 2, 2009, 10:26 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

cieszę się że ty idealnie zarządzasz swoimi pieniędzmi i je super zaoszczędzasz... życzę dalszego powodzenia w tym kierunku :*

Napisane Jul 2, 2009, 10:49 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):

2 kolka i 2 grindwheels w 1 rolce = grindwheelsy maja za zadanie trafiac na rurke jednak na murku hamuja...wiec jezeli masz w miescie wiecej rurek niz murkow na role to bierz ta opcje

2 kolka 2 srodkowe puste we flatlandowej plozie - to moze byc na murki i rurki jednak jest to 'naciagana szyna freestyleowa' wiec lepiej kupic szyne freestyleowa taka jak kizer m ground control albo xsjado mook

Może bez gridwheelsów jest dobrze, ale czy czasem nie zapomniałeś posmarować murek? Jeżdze na gw juz grubo ponad rok, na początku jeździłem tylko na dwóch kółkach i stwierdzam że z gw jest dużo lepiej wogóle nie będe tego porównywał.Na murkach spisują się lepiej niż gdyby ich nie było.

Napisane Jul 11, 2009, 11:26 am
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qbasiek95 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):

2 kolka i 2 grindwheels w 1 rolce = grindwheelsy maja za zadanie trafiac na rurke jednak na murku hamuja...wiec jezeli masz w miescie wiecej rurek niz murkow na role to bierz ta opcje

2 kolka 2 srodkowe puste we flatlandowej plozie - to moze byc na murki i rurki jednak jest to 'naciagana szyna freestyleowa' wiec lepiej kupic szyne freestyleowa taka jak kizer m ground control albo xsjado mook

Może bez gridwheelsów jest dobrze, ale czy czasem nie zapomniałeś posmarować murek? Jeżdze na gw juz grubo ponad rok, na początku jeździłem tylko na dwóch kółkach i stwierdzam że z gw jest dużo lepiej wogóle nie będe tego porównywał.Na murkach spisują się lepiej niż gdyby ich nie było.
Tak, murek był nasmarowany, mimo to gw strasznie hamowały...

Napisane Jul 11, 2009, 2:36 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eureka! nasmaruj grind wheelsy ! Tak na poważnie, to zainwestuj w płozę fristajlową,
polecam suspension =)

Napisane Sep 18, 2009, 3:42 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Mi2r powiedział(a):
Eureka! nasmaruj grind wheelsy ! Tak na poważnie, to zainwestuj w płozę fristajlową,
polecam suspension =)

pieknie powiedziales 'zainwestuj' gdyby nie to ze nie wazne czy freestyleowa czy flatowa to obie dobre kosztuja tyle samo...

Napisane Sep 18, 2009, 3:49 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup płoze + grindwheelsy wyjdzie ci ponad 200 zł, a ja swoja czarną suspension kupiłem za 120 zł, sam sie zastanów co się bardziej opłaca

Napisane Sep 18, 2009, 4:52 pm
Drows

Drows

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drows zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Kupiłem rolki za 230 zł pzdr B)

*Napisane Sep 18, 2009, 9:05 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Mi2r powiedział(a):
kup płoze + grindwheelsy wyjdzie ci ponad 200 zł, a ja swoja czarną suspension kupiłem za 120 zł, sam sie zastanów co się bardziej opłaca

no wlasnie o to mi chodzilo mowiac zainwestuj mowisz o czyms drozszym ;] a to jest na podobnej cenie albo nizej fs sa...ale grindwheelsy czesto dodaja gratis ;P

Napisane Sep 18, 2009, 10:30 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drows powiedział(a):
Ja Kupiłem rolki za 230 zł pzdr B)

Jakie? Fitnessy?

Napisane Sep 29, 2009, 3:34 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

moze uzywane ;] co mozliwe jest

Napisane Sep 29, 2009, 6:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja