Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » cena rolek

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
cena rolek
joga97

joga97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joga97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zwykłych rolkach można robić triki??Bo na agresywne mnie nie stać.Ps.mam ok250zł

Napisane Jun 26, 2009, 7:24 pm
wazylbn

wazylbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wazylbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jaki masz rozmiar ?? bo mam do sprzedania roleczki za 250

Napisane Oct 2, 2009, 4:32 pm
skyline111

skyline111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skyline111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Ehh...chhlopak do 2 gimnazjum idzie dopiero wiec czego sie po nim spodziewac...na lekcjach fizyki nie uwazal :D no wiec wyjasnie ci obrazkowo :)

http://img91.imageshack.us/img91/1407/tarcie.jpg

Powiesz ze mozna dobrze trafic odpowiem ze po jakims casie szyna sie wyrabia okolo pol centymetra wglab groove i nie ma 'trafiania' ;] albo przod albo tyl trze...opcja z grindwheelsami jest na rury

Lepiej się nie udzielaj chłopczyku , bo głupoty wygadujesz.
Pojeździsz kilka lat , to może szczaisz co wypisujesz hehe
Flatowe płozy z GW się lepiej sprawują niż bez na murkach.
Zauważ , że wewnętrzne krawędzie płozy zaczepiają o nierówności murku
GW są zaokrąglone i są zrobione z materiału który się mało zużywa i zachowuje odpowiedni poślizg. Dzięki GW również nie zużywa nam się tak szybko płoza.
Nawiasem mówiąc warto zainwestowac w Grind Wheelsy łożyskowe , bo tulejkowe łamią się i zatrzymują.
Jeżeli komuś pomogłem , to miło mi.
A Ty ziomek wejdź na moje konto i jako odwet oceń mi zdjęcia stawiając 1 hehe

Napisane Nov 8, 2009, 5:43 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skyline111 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
Ehh...chhlopak do 2 gimnazjum idzie dopiero wiec czego sie po nim spodziewac...na lekcjach fizyki nie uwazal :D no wiec wyjasnie ci obrazkowo :)

http://img91.imageshack.us/img91/1407/tarcie.jpg

Powiesz ze mozna dobrze trafic odpowiem ze po jakims casie szyna sie wyrabia okolo pol centymetra wglab groove i nie ma 'trafiania' ;] albo przod albo tyl trze...opcja z grindwheelsami jest na rury

Lepiej się nie udzielaj chłopczyku , bo głupoty wygadujesz.
Pojeździsz kilka lat , to może szczaisz co wypisujesz hehe
Flatowe płozy z GW się lepiej sprawują niż bez na murkach.
Zauważ , że wewnętrzne krawędzie płozy zaczepiają o nierówności murku
GW są zaokrąglone i są zrobione z materiału który się mało zużywa i zachowuje odpowiedni poślizg. Dzięki GW również nie zużywa nam się tak szybko płoza.
Nawiasem mówiąc warto zainwestowac w Grind Wheelsy łożyskowe , bo tulejkowe łamią się i zatrzymują.
Jeżeli komuś pomogłem , to miło mi.
A Ty ziomek wejdź na moje konto i jako odwet oceń mi zdjęcia stawiając 1 hehe

dobry chlop z ciebie ;] nie jestem nastolata by stawiac komus jedynki haha jak tak robisz to przykro mi. mialem flatowe plozy z gw hamowalo mnie niesamowicie, gw wyjelem bylo lepiej ale i tak zmienilem na xsjado mook. wiele osob smiga na flatowych bez grindwheelsow, kazdy niech lata jak mu wygodniej ja powiedzialem swoje zdanie na podstawie autopsji a nie wyimaginowanych rozkminek i dla mnie gw to gowno. dziekuje za uwage :*

Napisane Nov 8, 2009, 6:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja