Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Battle At The Berrics 2

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Battle At The Berrics 2
Kolin

Kolin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kolin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Battle At The Berrics 2

Napisane Jun 27, 2009, 1:14 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mike v  wymiata z tymi swoimi oldschoolami ;)

Napisane Jun 27, 2009, 1:19 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czyli zasady sie zmieniły ze mozna te gowna tak?
wkur.wil bym sie jak by cris przegrał, niejaram sie jego jazdą, ale co to za tricki tego mike v/?!?!?! i tak respest dla colea ze zrobił niektore, oby inne waliki były normalne

Napisane Jun 27, 2009, 1:23 pm
Murzyn319

Murzyn319

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Murzyn319 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeciez Berra mówił, że to tylko ten 1 raz. A Chris miszcz, choć przez chwilę się bałem że przegra:PP

Napisane Jun 27, 2009, 1:26 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezu ! jakie to sa kozaki;o kocham ich:D

Napisane Jun 27, 2009, 1:28 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taz5264 powiedział(a):
czyli zasady sie zmieniły ze mozna te gowna tak?
wkur.wil bym sie jak by cris przegrał, niejaram sie jego jazdą, ale co to za tricki tego mike v/?!?!?! i tak respest dla colea ze zrobił niektore, oby inne waliki były normalne

hehe ja bym sie smial jakby cole przegral a nie wqrwil :D wcale sie cole'm nie jaram, po tej walce bardziej mikiem ;)

Napisane Jun 27, 2009, 1:31 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

beznadziejna walka. Totalna porażka. Jak mike nie umie grać w skate to po co się zgodził grać? bezsensu.

Napisane Jun 27, 2009, 1:34 pm
Qba6666

Qba6666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba6666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale Cole sam się zgodził , żeby grać na zasadach Mike'a ; D
Dał radę Krzysiek ! jaram się Cole'm

Napisane Jun 27, 2009, 1:37 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
beznadziejna walka. Totalna porażka. Jak mike nie umie grać w skate to po co się zgodził grać? bezsensu.

Dokładnie. Podjechał kozaczek Firebirdem, potem dzieciak pokazywał mu flipa, a na końcu płacz, że zasady są głupie. :(
Ale Cole dał radę, jeszcze żeby Vallelyego kompletnie nie zbłaźnić zadał pare prostych sztuczek.

Napisane Jun 27, 2009, 1:40 pm
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cole mi coś nie podchodzi, dlatego wolałem, żeby Mike V wygrał.
Szkoda, że się nie udało.  :rolleyes:

Napisane Jun 27, 2009, 1:43 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Black92 powiedział(a):

wygrałby i co dalej? kolejna walka na oldschoole i freestyle? i tak aż do finału? proszę Cie daj spokój....

Napisane Jun 27, 2009, 1:53 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kosmiczne te tricku mike v xD,ale dobrze ze krzysiek wygrał.

Napisane Jun 27, 2009, 1:57 pm
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
Black92 powiedział(a):

wygrałby i co dalej? kolejna walka na oldschoole i freestyle? i tak aż do finału? proszę Cie daj spokój....

to już nie chodzi o to jakie zadawałby tricki, tylko po prostu nie chcę żeby Cole wygrał ;p

Napisane Jun 27, 2009, 2:14 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vallely ssie. wiedzialem ze cole wygra : D chociaz przez chwile sie balem. berra dobzre powiedzial "this guy can do anything!" : D

Napisane Jun 27, 2009, 2:24 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hah fajnie jak ten co czytał zasady co chwile odwracał głowe w kierunku Vallely'ego jak wymieniał triki typu boneless, no comply :P

Łaa, Mike zadawał kosmiczne tricki ^^)

Napisane Jun 27, 2009, 2:36 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2009, 2:41 pm przez RWTF
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudy6511 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Hah fajnie jak ten co czytał zasady co chwile odwracał głowe w kierunku Vallely'ego jak wymieniał triki typu boneless, no comply :P

Łaa, Mike zadawał kosmiczne tricki ^^)

No też na to zwróciłem uwagę :P

Może nie zadawał kosmicznych trików ,ale wygrał . Jak ktoś mówił:
EDi powiedział(a):

Ale Cole dał radę, jeszcze żeby Vallelyego kompletnie nie zbłaźnić zadał pare prostych sztuczek.

Walka do dupy

Napisane Jun 27, 2009, 2:47 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy wszyscy jesteście bandą spinaczy dla których liczy się tylko to żeby gość wyj ebal nollie laser flipa po pachy, trochę luzu. Mi się podobało liczę że Cole pokaże coś nowego na tym batb2

Napisane Jun 27, 2009, 2:50 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2009, 2:51 pm przez LSKSKATE
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):
Wy wszyscy jesteście bandą spinaczy dla których liczy się tylko to żeby gość wyj ebal nollie laser flipa po pachy, trochę luzu. Mi się podobało liczę że Cole pokaże coś nowego na tym batb2

twój post był szybszy :Pnie był to prawdziwy skejt ale przynajmniej śmiesznie było

Napisane Jun 27, 2009, 2:56 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2009, 2:57 pm przez czarnyneron
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):

Podbijam. Walka była dobra, bo była na luzie zrobiona, a triki mika v genialne po prostu. A cole powtarzal niektore, a tego sie nie spodziewałem. Niektorzy tu chcieli by żeby było wszystko idealnie z zasadami i nic dla zabawy, a przecież jazda na deskorolce to zabawa ma byc a nie taka powaga fest. ;)

Cytuj:

No chyba jednak umie, skoro grał i niewiele brakowało żeby wygrał -.-'.

A z resztą zobaczcie jak mike v robi finger flipa to kreci w strone heela a chris w strone kicka, więc nie powtorzył triku : )

Napisane Jun 27, 2009, 2:56 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2009, 2:58 pm przez danieljaks
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam sie podobalo, przynajmniej bylo inaczej niz zwykle! ;)

EDi powiedział(a):
Dokładnie. Podjechał kozaczek Firebirdem, potem dzieciak pokazywał mu flipa, a na końcu płacz, że zasady są głupie. :(

http://carlnet.no-ip.org/facepalm_implied.jpg

Napisane Jun 27, 2009, 3:35 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2009, 4:52 pm przez Adi21
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja