Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » trucki TENSOR

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
trucki TENSOR, chyba najlepsze . niemają miseczek
korzenio

korzenio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korzenio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaje mi sie ze trucki tensor sa najlepsze bo gumki niewychodza w trucku na dole kingpina a pozatym jezdzilem na nich caluski rok i nic im niedolega <co wy o nich myslicie>??

Dodany

*Napisane Nov 12, 2005, 12:33 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:58 am przez bydlak
PizzaBoy

PizzaBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PizzaBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. To chyba Tensor a nie Tresor.
2. To nie miseczki tylko talerzyki.
3. Sam uważam że Tensory są świetne.

Napisane Nov 12, 2005, 12:45 pm
korzenio

korzenio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korzenio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:O sort za bledy ale bliosko bylem talezyki mi z głowy wylecialy

*Napisane Nov 12, 2005, 12:57 pm
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam tensory 4 miechy nie załuje zakupu tych trakow uwazam ze sa swietne :D

Napisane Nov 12, 2005, 11:40 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co słyszałem to Tensor'y są dobre :P

Napisane Nov 13, 2005, 11:42 am
joe12

joe12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joe12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawie wszyscy mówią ze sa swietne B) ale ja na nich jeszcze nie jezdzilem  :mad:

Napisane Nov 13, 2005, 4:00 pm
KONIS

KONIS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KONIS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a sa naprawde zajebiste, tylko maja jedna wielka wade(a moze ja mam pecha)-gniazdo na kingpina tak sie wyjechalo na boki ze zabki nie kontaktuja i sie kingpin kreci w kolko razem z nakretka

Napisane Nov 13, 2005, 7:51 pm
Pycek

Pycek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pycek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie zakupilem tych truckow, chociaz bardzo chcialem, jezdze na Phantomach 2 i one sa bardzo swietne, ale trzeba wymienic tylko gumki na jakies porzadne ;D pozdro

Napisane Nov 13, 2005, 9:16 pm
korzenio

korzenio

Member
Wyświetl posty

ja tam niewidze w nich jakich kolwiek wad

Napisane Nov 14, 2005, 7:57 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz... chcialem kpić Tensory ale ja chciałem wysokie trucki.. kupileem Destructo i jestem zadowolony a mój kolega miał Tensory i musze stwierdzić jedno... Te Trucki na wysokości..eee... no nieskiej nie nadają sie do grindów!!!! Szybko sie ździerają nie wiem jak na śedniej wysokości....

Napisane Nov 14, 2005, 8:51 pm
Ps2_91

Ps2_91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ps2_91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tensory i bardzo szybko ośki mi sie rozgwintowały że musiałem je gwintować i stawały się coraz krótsze teraz mi odpadają kołka.
Są niskie więc troche pogrindujesz i kingpin wystaje, że 50-50 sie robi trocheb ardzo chujowo i niedasię poluzować ich bo sie ździera i dupa.
Zaletą jest sliderek do noseslidów i tailslidów itd.
Trucki ogółem bardziej do flipów nie grindów. Aha i jeszcze jedna wielka zaleta to to, że kingpin się nie łamie... jak sie złamie to trucki wadliwe fabrycznie i można ja wymienić... :)

Napisane Nov 14, 2005, 9:19 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam zamiar kupić sobie tensor'y, a po tym co tu przeczytałem to już jestem pewien że wybiore te traki :)

Napisane Nov 15, 2005, 6:43 pm
Kopez

Kopez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kopez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel ma tensory juz rok i jeszcze ich niezajexdził

Napisane Nov 15, 2005, 6:57 pm
korzenio

korzenio

Member
Wyświetl posty

Te nowe modele juz mają krótkie kingpiny bo sam zmienialem

Napisane Nov 16, 2005, 7:37 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napisze tak... mam tensory okolo 2, 5 miesiaca fajnie sie na nich smiga jak na kazdych niskich truckach... ale szybko sie niestety zdzieraja naprawde szybko
ale ogulnie ok... moge je polecic ale lepsze bylu by thundery, royale, idependent badz venture

Napisane Nov 17, 2005, 2:38 pm
brzydal-

brzydal-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brzydal- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja właśnie mam zamiar kupić sobie tensory... bo mam silvery, które bardzo chujowo skręcają nie polecam silver trucków

Napisane Nov 17, 2005, 8:59 pm
Rogal13

Rogal13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogal13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega ma tensory i są spoko XD

Napisane Nov 20, 2005, 3:45 pm
NISIEK97

NISIEK97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NISIEK97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uważam, że tensory dobre, ale silver lepsze...

Napisane Nov 20, 2005, 4:07 pm
robert742

robert742

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robert742 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stare tensory sa hujowe , ale te nowe są lepsze ... wiem od kumpla....

Napisane Nov 22, 2005, 9:46 am
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez planuje kupis tensorki !1 według mnie sa najlepsze !1

Napisane Nov 22, 2005, 4:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja