Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Kontuzje i uszkodzenia

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kontuzje i uszkodzenia
sheckler48

sheckler48

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler48 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ciekaw czy na was też źle wpływają,ostatnio ,często sie rozwalam i niedawno zauważyłem że moja sprawność fizyczna na desce nie jest taka jak dawniej.Codzennie wracam z deski obolały i ledwo co chodze a kumple nic podobnego nie odczuwają.Czasami mam dosyć i wole se jeden dzień odpuścić gdy myśle jak moge cierpieć potem..Co wy na to??? :thinking:

*Napisane Jun 30, 2009, 10:36 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po prostu gdy sobie cos zbijesz lepiej poczekac kilka dni az przejdzie bo jak znowu zbijesz to samo miejsce , i znowu to dlugo bedzie sie goic no i bedzie bolec;d ja mam tak z lokciem nie zrobilem sobie przerwy i juz mnie kilka dni boli;| I dzis do tego stope sobie rozwalilem i nic nie moge zrobic , wrocilem z domu do deski to myslalem ze umre.Czasem warto jest zrobic sobie kilka dni odpoczynku , pozniej takze zwieksza sie zajawa (bynajmniej u mnie tak jest) . ;d

Napisane Jun 30, 2009, 10:43 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam dziure w lapie co mi sie nie chec zagoic od 3 miechow, no i od niedawna zbite piety, srodstopia co se odpuszcze bo musze byc w 99% zdrowy na deske.

Napisane Jun 30, 2009, 10:46 pm
karooleski

karooleski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karooleski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen101 powiedział(a):
zostan ninja
na ch.uj posty nabijasz

Napisane Jul 1, 2009, 2:15 am
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też sobie ostatnio łokcia zeźliłem. Planuję na dzisiaj odpoczynek od deski.

Ale co tu innego robić?  :thinking:

Napisane Jul 1, 2009, 7:51 am
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sheckler48 powiedział(a):
Jestem ciekaw czy na was też źle wpływają,ostatnio ,często sie rozwalam i niedawno zauważyłem że moja sprawność fizyczna na desce nie jest taka jak dawniej.Codzennie wracam z deski obolały i ledwo co chodze a kumple nic podobnego nie odczuwają.Czasami mam dosyć i wole se jeden dzień odpuścić gdy myśle jak moge cierpieć potem..Co wy na to??? :thinking:

Mam identycznie jak ty. ;/

Napisane Jul 1, 2009, 9:26 am
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak codziennie jeździsz to organizm ma prawo być przemęczony. Zrób tydzień przerwy i powinno wszystko wrócić do normy. Myśl...

Napisane Jul 1, 2009, 9:40 am
skatebooy

skatebooy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatebooy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja 3 dni temu skrencilem kostke i na dodatek mam krwiaka ... ;/ a mam t1 aka ochote na deske ze to szok .. ;/ a teraz musze tydzien siedziec w chacie ;/

Napisane Jul 1, 2009, 9:59 am
weedlove

weedlove

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to weedlove zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co powiecie o 4miesięcznej przerwie?

Napisane Jul 1, 2009, 10:57 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

weedlove powiedział(a):

nie dalbym rady o.O

Napisane Jul 1, 2009, 11:01 am
weedlove

weedlove

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to weedlove zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dabek69 powiedział(a):
weedlove powiedział(a):

nie dalbym rady o.O

no ale nic nie poradzę - gips . i nie wiem jak teraz ogółem będzie czy nie zadługa przerwa

Napisane Jul 1, 2009, 11:07 am
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieraz tak jest :D Ale zajawa powraca :D I wogole jak siedze w domu i nie jezdze pare dni to nie mam co robic ;o

Napisane Jul 1, 2009, 12:02 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Staram sie nie doznawac kontuzji ale jak juz cos sie przydarzy to robie dzien przerwy a pozniej i tak pada deszcz:(

Napisane Jul 1, 2009, 3:01 pm
Sebex

Sebex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrób przerwe może bedzie lepiej :cyclops:

Napisane Jul 1, 2009, 3:35 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karooleski powiedział(a):
Mullen101 powiedział(a):
zostan ninja
na ch.uj posty nabijasz

milcz ... deska jest sportem EKSTREMALNYM wiec nie ominiesz jakiej kolwiek kontuzji , no chyba ze ta ekstremalnosc bedzie polegac na jezdzie w kolko to sory :) ja po licznych skreceniach np stawu skokowego wole juz isc po ten gips bo niewyleczona kontuzja to naprawde cos nie za ciekawego chociaz sa ludzie ktorzy sami lecza ale ja nie polecam tego

Napisane Jul 1, 2009, 3:41 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie po jezdzie zajebiscie bola piety, jak np po desce walne leciutko piętą w cos to mnie tak boli ze hhoho

Napisane Jul 1, 2009, 5:58 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie po jezdzie zajebiscie bola piety, jak np po desce walne leciutko piętą w cos to mnie tak boli ze hhoho

Napisane Jul 1, 2009, 5:58 pm
1995SK8

1995SK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak mnie coś boli to myślę sobie jakie piękne triki dziś zrobiłem i przechodzi :P

Napisane Jul 1, 2009, 6:55 pm
Matixsnk

Matixsnk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matixsnk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie upadki na desce powinny motywować przynajmniej ja tak mam.
trzeba się zaciąć i robić aż wyjdzie :D

Napisane Jul 1, 2009, 8:20 pm
sheckler48

sheckler48

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler48 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matixsnk powiedział(a):
ogólnie upadki na desce powinny motywować przynajmniej ja tak mam.
trzeba się zaciąć i robić aż wyjdzie :D

nie chodzi o tricki,wszystko wychodzi tylko chodzi o zdrowie

Napisane Jul 2, 2009, 3:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja