Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Pozostałe » Forum Wolnej Myśli Rowerowej

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Forum Wolnej Myśli Rowerowej
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedna przeginka w tym temacie - z miejsca leci ban
^^)

Napisane Jul 1, 2009, 5:03 pm
staryslownik

staryslownik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to staryslownik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co powiecie o wtp crysis ? Rodzice poskompili mi funduszy ;/ i szukam więc tańszych od addicta.

Napisane Jul 1, 2009, 5:19 pm
JohnYO

JohnYO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JohnYO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie lepiej Premium Duo  ?
:rolleyes: Przecież full cromo i piasty na maszynach  ^^)

Napisane Jul 2, 2009, 4:35 pm
rowerzysta

rowerzysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rowerzysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mam takie pytanie czy warto dac niecale 100zl za ta kiere??
klik
czy lepiej kupic to??

Napisane Jul 2, 2009, 5:19 pm
szewa

szewa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szewa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta droższa o 400 gramów lżejsza, a to dużo. ;)

Napisane Jul 2, 2009, 6:24 pm
rowerzysta

rowerzysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rowerzysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to wybiore dartmoor'a
a inne pytanie: jaki najlepiej zrobic grind box (jaka dlugos-ile palet) dla poczatkujacego??
oczywiscie na bmx'a ^^)

Napisane Jul 2, 2009, 10:37 pm
krecik11

krecik11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krecik11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bierz tego dartmoora bo to syf...

KLIK - hoffman fat free pierwsza , lepsza kiera od darta i tansza

KLIK 2 - Failure - ciezsza - drozsza o 10 zl - , ale koleszka ma - przyjazne kąty , wytrzymuje ostre katusze - lubie firme  :rolleyes:

dalej nie chce mi sie szukac - ale nie bierz tej z allegro - sklepy bmxowe maja przyjemne promocje na przyjemne czesci.

peace

*Napisane Jul 2, 2009, 11:29 pm Ostatnio edytowane Jul 2, 2009, 11:30 pm przez krecik11
Borutnik

Borutnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borutnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piotruś, który wsiąż tylko testuje śmieciowe części NS'a

Napisane Jul 3, 2009, 6:09 pm
Gink

Gink

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gink zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wrzucę coś od siebie. (180 jedno z pierwszych które mi wyszło)  KLIK

Napisane Jul 3, 2009, 10:19 pm Ostatnio edytowane Jul 3, 2009, 10:20 pm przez Gink
krecik11

krecik11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krecik11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za wolno jedziesz :p

i podciagnij nogi pod tylek jakos w polowie obrotu moze troche pozniej  bardziej wtedy wyladujesz na dwa kolka i zaczniesz jechac na fakie 'luźniej'  ;) powodzenia  :)

Napisane Jul 3, 2009, 11:01 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2009, 1:01 am przez krecik11
Gink

Gink

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gink zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem, pracuję jeszcze nad tym. Dzięki za rady.

http://wethepeople.de/V3/bilder/news/ne_20080801_011.jpg  Wie ktoś może czy te dane są prawdziwe?

I jeszcze jedno, na stronie Chimery piszę, że robią  supporty Euro BB, Usa BB i Spanish BB, czyli nie mógłbym zamowić ramy z suportem Mid BB ?

Napisane Jul 3, 2009, 11:04 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2009, 2:10 pm przez Gink
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mógłbyś
prawdziwe

Napisane Jul 4, 2009, 2:57 pm
Gink

Gink

Member
Wyświetl posty

Wie ktoś może ile waży hamulec Salt? Szukałem i nie znalazłem a bardzo potrzebna mi jest taka informacja..
http://www.dobrerowery.com/images/fullsize/hamulec%20salt%20bmx.jpg

Napisane Jul 4, 2009, 8:53 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2009, 8:53 pm przez Gink
bmxkzy

bmxkzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bmxkzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie ;P
Chce dać rame , kiere , wideł do lakiernika zeby mi farbnał tylko mam problem bo niewiem jaka farbe kupic ? pomożecie ?

Napisane Jul 4, 2009, 11:21 pm
szewa

szewa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szewa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja też mam pytanie. Zawsze zastanawiało mnie pedałowanie do tył w bmx.. W czym tkwi tajemnica? Dwustronna korba czy coś z wolnobiegiem?

Napisane Jul 5, 2009, 12:03 am
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ahmed08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eh, to i ja coś od siebie dorzucę. Ostatnio ostro wziąłem sie za katowanie 180, i wrzucam filmik, a was proszę o jakieś rady co do jej robienia ;)
Sry za jakość ale nie mam tu u babki nic lepszego niż telefon. -.- Klik
p.s.: u babki w 1,5 tysięcznym miasteczku mam więcej kozak miejscówek niż w moim nie całkiem 20 tysięcznym mieście -.-

Napisane Jul 5, 2009, 7:43 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

szewa powiedział(a):
A ja też mam pytanie. Zawsze zastanawiało mnie pedałowanie do tył w bmx.. W czym tkwi tajemnica? Dwustronna korba czy coś z wolnobiegiem?

nie ma to jak gówno wiedzieć i się wytrząsać ;) nie, to nie do Ciebie
weź każdy jeden rower z przerzutkami, poprowadź go do tyłu. O, kręci się! Stajesz nogą na pedały, jest opór. O, zatrzymuje się.
Musisz pedałować żeby się nie zatrzymać.
No chyba że masz freecoaster, ale to zupełnie inna bajka. Wtedy po prostu jedziesz a korby trzymasz poziomo

Napisane Jul 5, 2009, 8:26 pm
szewa

szewa

Member
Wyświetl posty

Opik mało starałeś sie pisząc to, no ale "gówno wiem" więc gówno rozumiem.  :cyclops:

Mi w każdym razie chodzi o to, że jak pedałuje do tył to rower jedzie do tył. ^^)

Napisane Jul 5, 2009, 10:37 pm
JohnYO

JohnYO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JohnYO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo jak jedziesz rowerem do tyłu to sie kręci korba nie? no i musisz obracać pedały razem z ruchem korby bo tak to byś nie pojechał do tyłu.

Enter  :rolleyes:

Napisane Jul 5, 2009, 10:41 pm
Borutnik

Borutnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borutnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam czasem wrażenie, że średnia wiekowa osób wypowiadających się na tym forum wynosi 12-13 lat, to prawda?

Pytania w stylu chcę pójść do pizzeri zjeść smaczną pizzę, gdzie i jakie ciasto mam kupić.

Człowieku! Proszę cię.

http://img17.imageshack.us/img17/2343/39466590.jpg

Napisane Jul 6, 2009, 10:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja