Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Survival

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Survival, kto sie w to bawi
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Survival, Woodcraft, lub cos podobnego, kto sie w to bawi wpisujcie swoje historie
( ja zajmuje sie woodcraftem cos jak survival tylko ze nie zmilitaryzowane :) , w moim przypadku zaczolem sie w tobawic dzieki ZHP )  :cyclops:

Napisane Nov 12, 2005, 8:23 pm Ostatnio edytowane Nov 12, 2005, 8:35 pm przez Rojek
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam survival w domu!
Musze nawet śmieci wynosić...

Napisane Nov 13, 2005, 12:24 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk to zawsze cos madrego powie
respect lol

Napisane Nov 13, 2005, 8:52 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dwa razy brałem udział w szkółce. Dwa tygodnie spędziłem w bieszczadach za pierwszym razem. Było super! W akcie desperacji udało mi się upolować wiewiórkę, którą wypatroszyłem i po zdjęciu futerka nad ogniem upiekłem. Największym wyzwaniem było rozpalenie ognia jak padał deszcz. Byliśmy cały czas podzieleni na dwie grupy rywalizujące ze sobą. Ogólnie super zabawa, naprawdę. Za drugim razem tak się złożyło, iż zostałem poproszony o objęcie pewnego stanowiska ale się nie będę przechwalał ;) i zabawa wyglądała nieco inaczej niż wcześniej. Długa historia, którą opowiadam WYŁĄcznie przy piwie :)

Napisane Nov 13, 2005, 11:29 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tozaraz ja tobie tu zrobie oral-survival jak chcesz eheh:)

Napisane Nov 14, 2005, 1:10 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie byłem na żadnych szkółkach i tego typu pierdołach....sami sobie z kolegami robimy Survival..idziemy gdzieś w las na pare dni, i bierzemy ze sobą tylko noże...to jest dopiero survival a nie jakieś tam obozy z opiekunami.

Napisane Nov 19, 2005, 12:31 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

ja na szkolki tez nie jezdze tylko biore najpotrzebniejsze zeczy (noz krzesiwo krzemien menaszka hubka czasem cos do jedzenia) i w las :]

Napisane Nov 20, 2005, 12:02 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo i właśnie o to w tym wszystkim chodzi...ale największy survival będe miał chyba we wojsku :mad:

Napisane Nov 20, 2005, 3:09 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Ja dwa razy brałem udział w szkółce. Dwa tygodnie spędziłem w bieszczadach za pierwszym razem. Było super! W akcie desperacji udało mi się upolować wiewiórkę, którą wypatroszyłem i po zdjęciu futerka nad ogniem upiekłem. Największym wyzwaniem było rozpalenie ognia jak padał deszcz. Byliśmy cały czas podzieleni na dwie grupy rywalizujące ze sobą. Ogólnie super zabawa, naprawdę. Za drugim razem tak się złożyło, iż zostałem poproszony o objęcie pewnego stanowiska ale się nie będę przechwalał ;) i zabawa wyglądała nieco inaczej niż wcześniej. Długa historia, którą opowiadam WYŁĄcznie przy piwie :)

Yeah...też mi sie udało upolować wiewioore:D

Napisane Dec 18, 2005, 9:20 am
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział(a):
ja mam survival w domu!
Musze nawet śmieci wynosić...

no ja mam tak  samo
a czasami mam misje w ktorej musze isc do sklepu

*Napisane Dec 18, 2005, 9:50 am
janusz9

janusz9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to janusz9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie byłem na żadnych szkółkach i tego typu *****łach....sami sobie z kolegami robimy Survival..idziemy gdzieś w las na pare dni, i bierzemy ze sobą tylko noże...to jest dopiero survival a nie jakieś tam obozy z opiekunami. 
ja tak samo  biore mojego maggajwera wojskowego  wielofunkcijnego,bidon, namiot, sipiwur (dwa) cosi do jedzenia zapalniczke i miske                                                                                                       

ps.i kolege podpache :P ^^) :rolleyes:

Napisane Oct 17, 2006, 7:16 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm survival fajna sprawa... jeszcze nigdy takiego czegoś nie robiłem ale z chęcią bym się troche pobawił w rambo  ^^) bym sobie zrobił kurtke z worka po ziemniakach i wogóle

Napisane Oct 17, 2006, 10:02 pm
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba na rynek wypuscic gre "surrival- the game" i zaraz gowniarzeria poleci spod oplutej klatki do lasu ;)

Sam na tym nie bylem, ale nie wykluczam, ze cos takiego zrobie. tylko... z moimi kumplami to pewnie tylko do lasu na wodke daloby sie pojsc  :mad:

Napisane Oct 17, 2006, 11:35 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2006, 11:36 pm przez cheapskate
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie w to bawie juz od 6 lat swietna sprawa przedewszytkim meska cwiczysz swoj charakter i umiejetnosci stajesz sie naprawde czlowiekiem a nei przed kompem cale zycie

my story
musielismy np przeniesc 200kg belki przez bagno wielkosci sredniego jeziora oczywiscie pare noclegow  w lesie trzaskanki ukrywanie sie w mokrych rzeczach uciekanie jak kurczaki przed mantem od starszych swietna sprawa

Napisane Oct 20, 2006, 6:33 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

rychu911 powiedział(a):
cwiczysz swoj charakter i umiejetnosci stajesz sie naprawde czlowiekiem a nie przed kompem cale zycie

cała prawda

Napisane Oct 21, 2006, 10:28 am
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bawie sie w to 2 rok. We wrocławiu dziala taka organizacja jak SAS-survival&adventure school .strone macie [url=TU]www.sas.org.pl[/url]. i ine jest to jak bula powiedzial 'pier.dolenie sie z opiekunami' bo opiekunowie kładą laske , tam jest tylko instruktor pokazuje ci co jak amsz zrobic i nara;p duzo tez jest zajec z alpinistyki.

Napisane Aug 7, 2007, 10:15 pm
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lampard169 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylem raz na wakacjach i to byl taki survival z punktu do punktu i co punkt byly zadania naprzyklad przseplyneicie przez bloto z czyms i jak jakas grupa wygrala to dostawala kolacje

Napisane Jan 28, 2009, 5:49 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie chce nikogo urazić ale survival kojarzy mi się z czymś typu harcerzy(mogę nie mieć racji ale takie jest moje zdanie) ... samo w sobie mnie to nie jara a to co powiedział Rysiek, że kształtuje swój charakter to może i prawda ale deskorolka jakby nie patrzeć tak samo działa ;)

Napisane Jan 28, 2009, 8:18 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PZet powiedział(a):
nie chce nikogo urazić ale survival kojarzy mi się z czymś typu harcerzy(mogę nie mieć racji ale takie jest moje zdanie) ... samo w sobie mnie to nie jara a to co powiedział Rysiek, że kształtuje swój charakter to może i prawda ale deskorolka jakby nie patrzeć tak samo działa ;)

Nie masz racji.

Napisane May 5, 2009, 11:19 am
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobno spoko jest Survival Krzysztofa Petka
Tu macie info :)Byłem na spotkaniu z nim i było na prawdę spoko - z tego co opowiadał to jaram się !

Napisane May 5, 2009, 12:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja