Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » jak myslicie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak myslicie, czy dziewczyny mogą grać w piłkę
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: to co w temacie i od razu mówie że mogą bo sama gram  :P

*Napisane Nov 13, 2005, 7:34 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak chłopak jest dupa w football i ogra go dziewczyna to będzie obrażony na cały świat i powie, że dziewczyny stanowczo nie powinny grać w noge :king:

nic nie przeszkadza jak dziewczyna sobie pokopie...choć piłka to gra kontaktowa...jak coś się stanie to ałaaa....takie ładne ciało poranione :stare: mamma mia...

jush lepiej siatka lub szachy:cowboy:

Napisane Nov 14, 2005, 3:15 pm
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

starczy mieć głowę i nogi to każdy może grać
PS na bude jeszcze potrzeba rąk, ale niekoniecznie

Napisane Nov 14, 2005, 3:22 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blizzard1 powiedział(a):
Jak chłopak jest dupa w football i ogra go dziewczyna to będzie obrażony na cały świat i powie, że dziewczyny stanowczo nie powinny grać w noge :king:

nic nie przeszkadza jak dziewczyna sobie pokopie...choć piłka to gra kontaktowa...jak coś się stanie to ałaaa....takie ładne ciało poranione :stare: mamma mia...

jush lepiej siatka lub szachy:cowboy:

Szachy to sport extremalny ;) .A z resztą fajnie popatrzeć jak dziewczyna pyka w piłe ;P

Napisane Nov 14, 2005, 6:54 pm
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blizzard1 powiedział(a):
:cowboy:
zgadzam sie na treningach to chłopaka starszego odemnie o 4 lata okiwam bo jest cienias hehe i zawsze mówi że miałam szczęscie :P

Napisane Nov 15, 2005, 10:17 am
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezeli nie przeszkadza im to w praniu, gotowaniu, sprzataniu i byciu piekna, seksowna i powabna wieczorami to czemu nie - moga sobie i w pilke grac...

Napisane Nov 15, 2005, 10:35 am Ostatnio edytowane Nov 15, 2005, 10:37 am przez me4891
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a czemu by miały nie grac?!
przeciez sa kobiece reprezentacje:P
jak bardzo jakas laska chce grac to nie bedzie widziec zadnych przeszkód typu" czy wypada lasce grac" itp...

Napisane Nov 15, 2005, 3:24 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne, że może:) Zreszta sama gram z braćmi i nie narzekają") A i tak jak mówi me4891, kobieta moze grac a potem na wieczór byc dystyngowana, elegancka i w ogole enigmatyczną damą. Taka natura kobiety. Zawsze i we wszystkich się sprawdzają i w ogole zawsze i wszedzie są super hahaha... Skromna jestem..Dziekuje:)

Napisane Nov 15, 2005, 5:01 pm
LeParkour

LeParkour

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LeParkour zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no a czemu nie im też należy sie

Napisane Nov 15, 2005, 5:45 pm
Patrycjusz_Tychy

Patrycjusz_Tychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patrycjusz_Tychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze dziewczyny sa grsze ale kazdy moze nawet małpka

Napisane Nov 15, 2005, 6:04 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patrycjusz_Tychy powiedział(a):
kazdy moze nawet małpka

niestety coraz wiecej malpek zamiast siedziec na drzewach i wp...jesc banany gra w pilke... jedna nawet kiedys grala w naszej Reprezentacji Narodowej... ehh :(

Napisane Nov 15, 2005, 6:37 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mhm,a czy dziewczyna to nie człowiek i nie może grać w piłke??:confused:

Napisane Nov 17, 2005, 7:13 am Ostatnio edytowane Nov 17, 2005, 7:14 am przez GRAFIT
pompeymc

pompeymc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pompeymc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piłka nożna to gówno i głópota. Te piłkażyki biegają na tym boisku jak debile za jedną piłką, jak by każdy z nich nie mógł wziąść sobie piłki EHHHH

Napisane Nov 17, 2005, 11:40 am
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kurde przez 6 lat chodziłem do jednej klasy z dziewczyna która grała w noge tak zajeeebiscie :P niejednego chłopaka kiwała :) serio :) moim zdanie dziewczyny powinny grac w piłe :)

*Napisane Nov 17, 2005, 12:50 pm
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

me4891 powiedział(a):
Patrycjusz_Tychy powiedział(a):
kazdy moze nawet małpka

niestety coraz wiecej malpek zamiast siedziec na drzewach i wp...jesc banany gra w pilke... jedna nawet kiedys grala w naszej Reprezentacji Narodowej... ehh :(
racja i dlatwego poruszyłam ten temat

Napisane Nov 18, 2005, 1:49 pm
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh nie no tam jak chcą niech pykają ale trochę denerwujące jakby twoja lasencja była lepsza od ciebie :lol:  B) B) B) hehehe

Napisane Nov 18, 2005, 1:53 pm
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

pompeymc powiedział(a):
Piłka nożna to gówno i głópota. Te piłkażyki biegają na tym boisku jak debile za jedną piłką, jak by każdy z nich nie mógł wziąść sobie piłki EHHHH

na tyym to polega glupolu i skateboard to też wedlug mnie gówno

Napisane Nov 19, 2005, 12:01 pm
lukass14

lukass14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukass14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogą a czemu nie mam koleżanke w klasie ktora gra w noge w jakimś tam klubie i ograła by niejednego chłopaka z naszej klasy

Napisane Nov 19, 2005, 1:40 pm
majkiqp

majkiqp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majkiqp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też tak mam tylko że czasami to nie wiem czy to koleżanka czy kolega ale nie gra w klubie bum

Napisane Nov 19, 2005, 9:10 pm
robert742

robert742

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robert742 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas w szkole jest pare dziewczyn, ktore graja...  :) dajmy im szanse...

Napisane Nov 22, 2005, 8:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja