Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » jak myslicie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak myslicie, czy dziewczyny mogą grać w piłkę
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: to co w temacie i od razu mówie że mogą bo sama gram  :P

*Napisane Nov 13, 2005, 7:34 pm
okap

okap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to okap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gówno mnie obchodzi wasza piłka nożna to jest chyba portal o skateboardingu i tego typu sportach a nie kurwa portal o lidze kobiecej w piłke nożna !

Napisane Dec 1, 2005, 7:54 am
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pierdol okap ! skateboarding i football to 2 najlepsze sporty ! a jak panie umią grac to nic niestoi na przeszkodzie zeby sobie czasem pokopały ! Ale z tego co u mnie widac mało która umie grac w noge ! Moze w innych miastach jest lepiej !

Napisane Dec 1, 2005, 11:57 am
MacioZKS

MacioZKS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MacioZKS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim skromnym zdaniem kobiety nie powinny sie brac za takie zeczy jak pilka nożna.

Lepiej jest je ruchac niz grac z nimi w noge :P :P :P :P :P :P

Napisane Dec 1, 2005, 2:26 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MacioZKS powiedział(a):
Moim skromnym zdaniem kobiety nie powinny sie brac za takie zeczy jak pilka nożna.

Lepiej jest je ruchac niz grac z nimi w noge :P :P :P :P :P :P

widze ,że masz płytkie pojęcie o kobietach  :thinking: to tak samo jak faceci nie powinni brac się za gotowanie ...... :P

współczuje dziewczynie ,która bedzie z tobą.......... :stare:

Napisane Dec 2, 2005, 12:16 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mouse powiedział(a):
to tak samo jak faceci nie powinni brac się za gotowanie ...... :P

oj bo cie na obiadek zaprosze ;)

Napisane Dec 2, 2005, 12:46 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
mouse powiedział(a):
to tak samo jak faceci nie powinni brac się za gotowanie ...... :P

oj bo cie na obiadek zaprosze ;)

w tym rzecz me , to że jakieś zajecie wydaje sie nieodpowiednie dla kobiet ,albo dla mężczyzn nie znaczy ,że jest zabronione............. a jakiekolwiek próby osiągnięcia jakiegos poziomu w "nieodpowiednim" zajęciu nie muszą kończyc sie niepowodzeniem
.......... znam wielu facetów ,którzy swietnie gotują i kilka dziewczyn ,które dobrze grają w piłke
wszystko jest dla ludzi i jesli jakiś facet ma ochote robić na drutach ,a jakas kobieta byc operatorem koparki ,to nikt nie powinien im tego zabraniać  :mad:

Napisane Dec 2, 2005, 2:40 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a dlaczego by nie..........??????Przcieciez dziwczyny nie sa wcale gorsze od chłopaków i tak samo mogą dobrze grac:)

Napisane Dec 3, 2005, 12:33 pm
Mikess

Mikess

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikess zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w piłkę?? nieee.. do garów!!*

*ironia

nic nie mam do tego że grają ale brak wymiany koszulek psuje mi humor :(

Napisane Dec 3, 2005, 7:29 pm
silverssj

silverssj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silverssj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okap ale żes sie zbulwersował hjehjehje :) No ale fakt co ma pilka nozna kobiet do sportów ekstremalnych? Chyba jajeczko :] nie macie o czym pisac to i o glupotach piszecie :P pozdro

Napisane Dec 4, 2005, 12:15 am
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no raczej mogą...no bo czemu nie
karzdy może robić to co chce

Napisane Dec 11, 2005, 2:18 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja uważam że mogą pod warunkiem że po meczu będzie tradycyjna wymiana koszulek:P A na serio to każdy jest wolnym człowiekeiem i dlatego powinniśmy jeść czokapik by mieć mocne kości:P

Napisane Dec 11, 2005, 10:24 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A niech sobie grają przecież sport jest dla wszystkich...

Napisane Jan 7, 2006, 10:15 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wultanskaj powiedział(a):
A niech sobie grają przecież sport jest dla wszystkich...

mimo to bym nie dopuścił armii o.Rydzyka:P"):P

Napisane Jan 9, 2006, 5:36 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w kalsie jest 5 dziewczyn ktore naleza do drozyny i sa w 1 slaadzie sa vce mistrzyniai wielkopolski! pozdro jestescie dobre!

Napisane Jan 9, 2006, 5:44 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bula1111 powiedział(a):
no raczej mogą...no bo czemu nie
karzdy może robić to co chce

TA !

Napisane Jan 9, 2006, 5:45 pm
Gilu89

Gilu89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gilu89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne że mogą jednak żadko spotykam laske która chciałaby grać w piłę :(

Napisane Mar 14, 2006, 10:38 am
Wwicia

Wwicia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wwicia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwieelbiam grać w noge ; )
ale gram jak kaleeeka ;p
jestem za tym aby dziewczyny grały

*Napisane Mar 14, 2006, 3:10 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wwicia powiedział(a):
uwieelbiam grać w noge ; )
ale gram jak kaleeeka ;p
jestem za tym aby dziewczyny grały

Ja nic nie mam do gry kobiet :confused: każdy robi to na co go stać i to co chce ;) Lubie nawet ogladac np na Eurosporcie czasem lecą rozgrywki kobiet, ciekawie grają a nawet niektóre zespoły lepiej od facetów. I jak tu nie lubić grać w noge. Grasz zle czy dobrze, nie wazne, wazne jest to ze grasz.

Napisane Mar 14, 2006, 3:14 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogą bo przecierz są mistrzostwa świata i wogóle dużo dziewczyn znam które nieraz pykają w noge wiec jak chcą grać to niech grają

Napisane Mar 14, 2006, 3:20 pm
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam nic przeciwko żeby dziewczyny grały w piłke ;)  sama kiedyś grałam w klubie bo to sport który kocham :)

a wogóle spoort jak spoort dla każdego ;)  to niby czemu dziewczyny miały by nie grac?? :P

poozdro dziewczyny hehehe:P

Napisane Mar 14, 2006, 3:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja