Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » jak myslicie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak myslicie, czy dziewczyny mogą grać w piłkę
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: to co w temacie i od razu mówie że mogą bo sama gram  :P

*Napisane Nov 13, 2005, 7:34 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a dlaczego niby nie moga? moga i to czasem lepiej od facetów. kobiet grajca w gałe powinna przede wsystkim sama wiedizec czego chce i nie plakac przy jakims wybicie, stluczeniu itd. gram w pilke, nie w klubie a sama dla przyjemnosci czasem z chlopakami, w wakacje z uzynkami na wsi czy gdzies. nie raz zdarzylo sie ze kopniakiem rozwalilam brame a oni uciekali sprzed bramki....
hehe... ach te czasy dziecinstwa :D

Napisane Mar 14, 2006, 3:44 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm mi sie zdaje ze gdyby dziewczyny chciały to mogły by nawet lepiej grać od facetów i piłke.

Napisane Mar 14, 2006, 6:46 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście że mogą!! Ja grałam zawsze z chłopakami w podstawówce w każdym wolnym czasie :) Byłam całkiem niezła :) Teraz gram troche rzadziej ale i tak kocham ten sport :)

Napisane Mar 14, 2006, 10:01 pm
eSBeN

eSBeN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eSBeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to tak samo jak sie zapytać czy meny mogą być kurą domową :P grac sobie mogą bo nikt im raczej nie zabroni a że faceci czasami mają swoją urażoną dume jak ich panna ogra to już ich problem , najlepsze są takie co się piłki boją ;)

Napisane Mar 15, 2006, 8:51 pm
Natalka123

Natalka123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogą ja zawsze jak jestem na boisku i kumple grają to gram z nimi :D:D

Napisane Aug 14, 2006, 1:51 am
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysle ze niektóre(znaczy sie wyjątki) dziewczyny moga i moga byc leprze od chłopaka ale powtarzam TO Wyjatki

Napisane Aug 14, 2006, 8:09 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czemu mają nie móc???
Przecież są damskie drużyny...
Ja zawsze grałam z chłopakami w wolnej chwili. ;)

Napisane Aug 14, 2006, 8:40 am
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze jak gramy u kumpla to z 10osob conajmniej 3 to dziewczyny, a ostro ciupia, ale najgorsze jest to ze jedna zalozyla wkrety i mnie kopnela ał...ale moga na sete niektore to tak wymiataje ze szkoda gadac;)

Napisane Aug 14, 2006, 8:48 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewczyna przynajmniej niepowie że dostała po jajach

Napisane Aug 14, 2006, 9:33 am
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blizzard1 powiedział(a):
Jak chłopak jest dupa w football i ogra go dziewczyna to będzie obrażony na cały świat i powie, że dziewczyny stanowczo nie powinny grać w noge :king:

nic nie przeszkadza jak dziewczyna sobie pokopie...choć piłka to gra kontaktowa...jak coś się stanie to ałaaa....takie ładne ciało poranione :stare: mamma mia...

jush lepiej siatka lub szachy:cowboy:

haha szachy dziekuje bardzo hahaha xD no nie moge haha
moze oczywiscie sama gram :D

Napisane Aug 14, 2006, 10:47 am
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

móc - mogą, ale uwazam to za typowo meski sport a kobiety by sie do tego raczej nie nadawały :)
Cóż, gra na pewno nie byłaby widowiskowa...

Napisane Aug 14, 2006, 10:58 am
napomniq

napomniq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to napomniq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
Patrycjusz_Tychy powiedział(a):
kazdy moze nawet małpka

niestety coraz wiecej malpek zamiast siedziec na drzewach i wp...jesc banany gra w pilke... jedna nawet kiedys grala w naszej Reprezentacji Narodowej... ehh :(

me mówisz to na serio? jesli tak to o kim?

Napisane Aug 14, 2006, 11:06 am
volciaa

volciaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volciaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:/ Czy dziewczyna moze robic graffiti? a moze jezdzic na desce? a moze tanczyc breaka? a moze grac w pilke? a moze k.... oddychac? O h... wam chodzi ludzie dziewczyna to tak samo czlowiek jak i facet po co wy takie durne tematy ciagle zakladacie to tak jakbyscie sie chcialy pochwialic oo jestem dziewczyna i uprawiam meski sport wow ale jestem spuuuper :| Ja pier... zaczyna to sie robic wkurzające po co wy sie o takie rzeczy pytacie? :/ Czemu dziewczyna mialaby nie moc robic tych rzeczy? :/  :mad:

Napisane Aug 14, 2006, 11:20 am
BigTomis

BigTomis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigTomis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

volciaa powiedział(a):
:/ Czy dziewczyna moze robic graffiti? a moze jezdzic na desce? a moze tanczyc breaka? a moze grac w pilke? a moze k.... oddychac? O h... wam chodzi ludzie dziewczyna to tak samo czlowiek jak i facet po co wy takie durne tematy ciagle zakladacie to tak jakbyscie sie chcialy pochwialic oo jestem dziewczyna i uprawiam meski sport wow ale jestem spuuuper :| Ja pier... zaczyna to sie robic wkurzające po co wy sie o takie rzeczy pytacie? :/ Czemu dziewczyna mialaby nie moc robic tych rzeczy? :/  :mad:

zgadzam sie z toba w 100% no wlasnie takie tematy uwazam za szpan...

Napisane Aug 14, 2006, 11:50 am
boczku

boczku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boczku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko jest dla wszystkich..

Napisane Aug 15, 2006, 9:57 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pilka nozna to sport dla akzdego :P:)

*Napisane Aug 15, 2006, 10:15 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwny temat.Ale dobra.Czy jest gdzieś napisane, że dziewczyna nie może grać w piłkę, koszykówke, uprawiać lekkoatletyki itp., itd.??Jasne, że może.Dziewczyny grają, mają własne ligi, reprezentacje, mistrzostwa Europy i Świata.Sam czasami oglądam jak dziewczyny grają w piłke na Eurosporcie.Sam mam koleżanki, które uwielbiają grać w noge i robią to całkiem dobrze.Nie wiem po co te pytanie i ten temat.Ja bym go zamknał ale nie mam do tego uprawnień.

Napisane Aug 15, 2006, 11:27 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2006, 11:28 pm przez gigongo
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no pewnie, ze dziewczyny mogš grac w pilke...no a czemu nie?? to nie przeszkadza w tym zeby dalej byc kobiecš... ja czasem gram z kumplami i jest fajnie^^
i poza tym wydaje mi sie ,ze chyba sš kobiece druzyny w pilce nożnej czy tez w koszykówce... wiec odpowiedz na pytanie w temacie jest oczywista :D

Napisane Aug 16, 2006, 12:56 pm
nof

nof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DeeDee powiedział(a):

i poza tym wydaje mi sie ,ze chyba sš kobiece druzyny w pilce nożnej czy tez w koszykówce... wiec odpowiedz na pytanie w temacie jest oczywista :D

dokładnie  :rolleyes: w niektórych szkołach, czyt. m.in. mojej tworzy się drużyny dziewcząt i są mecze, więc piłka nożna nie jest zarezerwowana WYŁĄCZNIE dla chłopaków.

Napisane Aug 16, 2006, 1:41 pm
qper

qper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiście że dziewczyny mogą grać w noge. Powinny być zorganizowane mistrzostwa świata w noge dla kobiet i wymiana koszulek na boisku :P :P

Napisane Aug 16, 2006, 1:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja