Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » jak myslicie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak myslicie, czy dziewczyny mogą grać w piłkę
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: to co w temacie i od razu mówie że mogą bo sama gram  :P

*Napisane Nov 13, 2005, 7:34 pm
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIE ! ZABRANIAM ! :lol: zartuje grajcie jesli chceta :D

Napisane Aug 16, 2006, 1:52 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba tylko znać zasady grać troche fair play i to wszystko!!!

Napisane Aug 16, 2006, 1:52 pm
Voodoo123

Voodoo123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ble, fuj, fe.

to psuje cały wizerunek kobiet...
...moim zdaniem.

Napisane Aug 16, 2006, 9:46 pm
PunkGirl

PunkGirl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkGirl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może grac... sama kiedyś grałam xD

Napisane Aug 17, 2006, 12:09 pm
Kartezjusz

Kartezjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kartezjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie popatrzeć jak dziewczyna gra w piłke ale gorzej z nią grać. Potem przez kilka dni nie możesz ruszać nogami takie pokopane są:)

Napisane Sep 3, 2006, 9:55 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kartezjusz powiedział(a):
Fajnie popatrzeć jak dziewczyna gra w piłke ale gorzej z nią grać. Potem przez kilka dni nie możesz ruszać nogami takie pokopane są:)

hmm z niektórymi facetami tyż tak jest... :]

Napisane Sep 3, 2006, 10:56 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moga grac a czemu by nie?

Napisane Sep 4, 2006, 12:27 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dziewczyny nie moga grac w  pilke niech siedz w chacie i suchaja dody
no jasne swoja droga reprezentacja kobnieca polski odnosi calkiem niezle wyniki nikt o tym nie mowi chyba w jakich smistrzstwach 3 miejsce mialy europy chyba

Napisane Sep 5, 2006, 8:04 pm
mily666

mily666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mily666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no oczywiście że mogą, każdy może grać w piłkę, nawet chomik czy leniwiec

Napisane Sep 5, 2006, 8:57 pm
sk8ciara17

sk8ciara17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ciara17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

..dziwne pytanie.. tzn nie dziwne, ale odpowiedź wydaje mi sie oczywista - PEWNIE ŻE MOGĄ!

Napisane Sep 10, 2006, 12:08 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To teraz dziewczyny wytłumaczcie mi tutaj , na czym polega spalony ")

tylko bez googli i innych pomocy ")

Napisane Sep 10, 2006, 1:48 pm
Tomuss95

Tomuss95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomuss95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA jak gralem w pilke w klubie to raz sie zdarzylo ze gralismy z dziewczynami i przyznam dziewczyny graly lepiej w noge niz niektrorzy kolesie z mojego klubu :cyclops:

Napisane Sep 24, 2006, 10:23 am
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyyyy mogą :P nie mogą ;P.... każdy robi to na co ma ochote... cóż to za pytanie ;P
To tak jakbym ja się w tym momęcie zapytał czy mogę wziąć oddech :P jestem człowiekiem więc muszę oddychać ;P Jesteś chłopakiem czy dziewczyną... jeśli chcesz to możesz grać w piłke... mozesz robić co chcesz ;P

Napisane Oct 10, 2006, 8:29 pm
bober12

bober12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o boże jak dla mnie temat bez sesu
jasne że mogą czy to jest ponizajace ze jakas dziewczyna gra w gałe?
swiat jest wolny nikt nikomu nie pojedzie tym ze ktos gra w piłkę nożną!

Napisane Oct 11, 2006, 9:21 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dziewczyny mgą tylko gotowac i prać i jeszzcze sprzątać a jak nadchodzą żniwa to chomonto na głowy i w pole..................

mogą grac jak najbardziej

Napisane Oct 12, 2006, 6:44 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio widzialem na Euro Sporcie spodkania reprezentacji kobiet jak one zawalicie garaja a jak chodzi o pilke plazowa to takie kozaki ze szok :) dla mnie powinna wyjsc damska liga pozdro :)

Napisane Oct 12, 2006, 6:50 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm dziwne pytanie...
moga tak jak wiele innych rzeczy
a co my gorsze jestesmy
to tak smao jak bys sie spytala czy chlopacy moga tanczyc w balecie czy czyms innym
odpowiedz jest prosta TAK moze nie beda to robily tak jak chlopacy (omijajac Polska reprezentacje) :P ale jezeli tylko je to interesuje i czuja sie w tej dziedzinie dobrze to przeszkod nie widze:)
pozdro

Napisane Oct 16, 2006, 6:57 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche juz sie temat wyczerpał.... jasne że moga - a czy facet nie może tanczyć w balecie ?? Jakoś tańczą i nic sie nie dzieje tak samo są kluby dla dziewczyn i reprezentacja kobieca itp ..... nie chce zeby były kolejne posty typu "Ale głupie no pewnie że moga" itp. Zamykam

Napisane Oct 17, 2006, 2:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja