Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Super miejsca

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Super miejsca, Góry
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie w tym temacie gdzie najlepiej wypoczywacie jeżdżąc na nartach i Snowboardzie.Piszczie równiez gdzie są najlepsze widoki i gdzie jest pięknie jak nigdzie indziej...

*Napisane Nov 13, 2005, 9:27 pm Ostatnio edytowane Nov 13, 2005, 9:27 pm przez Robo_pl
wikcent

wikcent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wikcent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bialka jest dobra do plazowania i chlania, jedyne dobre miejsce w pl do ambitnej jazdy to kasprowy.

Napisane Feb 18, 2009, 8:08 pm
losiqsk8

losiqsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiqsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Juliany są zajebiste, Stożek, w ogole jest tego w hoj. A za granicą Alpy Austryjackie

Napisane Mar 1, 2009, 8:46 pm
kunaa

kunaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kunaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
grzesio77 powiedział(a):
Białka tatrzańska a szczególnie Kotelnica <3
wg mnie zbyt tłoczne miejsce.

w dzień tak, ale wieczorami na oświetlonym stoku nie jest tak tłoczno.

Napisane Mar 3, 2009, 3:48 pm Ostatnio edytowane Mar 3, 2009, 3:49 pm przez kunaa
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słowacja - Donovaly ;)

Napisane Mar 6, 2009, 3:05 pm
Smuggie

Smuggie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasprowy Wierch, trasy i widoki są piekne, tylko ten PKL ;/

Napisane Mar 6, 2009, 3:59 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
W sumie żeby pojezdzic to w Polsce nie ma gdzie. Teraz jakos w grudniu jade z kumplem do Val di sole (byłem tam jak jezdzilem na nartach). NA pojezdzenie zajebiste, snowparkow jest mało ale w polsce jest duzy wybór. Fajnie jest jeszcze w Val di Fiemme i Alta Badia. W polsce to chyba tylko Kasprowy. A tak snowparki fajne są w Wiśle, Nowym Targu (dla mnie blisko bo z Kraka) i Siepraw ale tam jest kiepsko bo nie ma sponsora... Gdyby był - jest duży potencjał właścieciel ma chęci a terenu jest sporo ale teraz jest tam amatorka straszna i wszytko zle poustawiane. PoZdRo

TU jest kozacki snowpark w Val di Fiemme : ]

Napisane Mar 6, 2009, 10:23 pm
rafmix1

rafmix1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafmix1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taa.. Austria/Włochy.. Tam najlepsze kurorty, snow parki, stoki, śnieg.. Długo by tu wymieniać ;D

Napisane Mar 9, 2009, 7:11 pm
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gora Żar nie trzeba sie meczyc z orczykiem i nie za duzo ludzi... tylko ze troche krotkawo;/

Napisane Mar 12, 2009, 7:40 pm
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

austria BAD GASTEIN a tam to stok sport gastein

Napisane Mar 13, 2009, 2:48 pm
RIDER7

RIDER7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RIDER7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

livigno marileva madonna di campilio

Napisane Mar 13, 2009, 4:18 pm
Woogzi

Woogzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woogzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie Słowacja, zaraz przygranicy;p 2 km od Zwardonia, chyba z 10 (  nie wiem dokładnie) od Wisły. Miejscowość Skalite:) Górka nie jest super stroma , ale tanio i mało ludu:) Można jeżdzić poza trasamy, a wyciągi są trzy. Co prawda typu talerzyki, ale za takie pieniądze...  B)

Napisane Apr 12, 2009, 12:14 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2009, 10:51 am przez Woogzi
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Białka Tatrzańska.
Austria, Dorfgastein

Napisane Dec 26, 2009, 10:54 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PiTeRxD powiedział(a):
Białka Tatrzańska

raz byłem i stałem 26minut do najdłuższego krzesła. No dziękuję pięknie ;D

Napisane Dec 26, 2009, 11:16 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):
PiTeRxD powiedział(a):
Białka Tatrzańska

bez kitu, jak dla kogos bialka tatrzanska jest super miejscem to chyba niewiele zwiedzil :) kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki. park spoko, ale niebo to nie jest.

Napisane Jan 4, 2010, 2:09 am
andrew6

andrew6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andrew6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alpy, Alpy i jeszcze raz Alpy^^ Jak dla mnie najlepsze góry;) 2 lata temu byłem w Austrii, stoki idealnie przygotowane, pogoda była niezła, o widokach nie wspomnę:D
W tym roku jadę do Włoch, zobaczę jak będzie, ale sądzę, że powinno być co najmniej tak dobrze jak w Austrii. Do tego mam nowy narciarski setup więc już w ogóle jestem podjarany ^^)

Napisane Jan 4, 2010, 2:14 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
miLosz07 powiedział(a):
PiTeRxD powiedział(a):
Białka Tatrzańska

bez kitu, jak dla kogos bialka tatrzanska jest super miejscem to chyba niewiele zwiedzil :) kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki. park spoko, ale niebo to nie jest.
w białce da sie jeździc tylko w nocy, polecam pec pod śnieżką w czechach

Napisane Jan 10, 2010, 4:55 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi najbardziej odpowiada Korbielów czy też Wisła :D

Napisane Jan 10, 2010, 5:00 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to jakby BC i Sunshine w Albercie, Kanada <3<3
Widoki powalajace jak to Kanada no i snieg najlepszy na swiecie :)

Napisane Aug 1, 2010, 6:57 am
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Włochy, Alpy i Livigno  :P

@Down, no przeciez o to mi chodziło (:P)

Kraj włochy, góry Alpy i miasto Livigno

Napisane Aug 1, 2010, 12:41 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2010, 1:38 pm przez KacperSD
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KacperSD powiedział(a):
Włochy, Alpy i Livigno  :P

dosyc dziwnie to napisales, bo przeciez Livingo jest we Wloszech i jest miastem w Alpach (?). ;)

Napisane Aug 1, 2010, 1:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja