Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Macba - pozegnajcie sie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Macba - pozegnajcie sie
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://i141.photobucket.com/albums/r41/liamrea/SL270095.jpg

Napisane Jul 25, 2009, 6:51 pm
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o co kaman?? bo widze tylko zmasakrowane schody :O

Napisane Jul 25, 2009, 6:57 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic już nie zostanie?

Napisane Jul 25, 2009, 6:57 pm
Murzyn319

Murzyn319

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Murzyn319 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nie carlsbad gap i teraz to;/// Tyle trikow mogla pojsc na tym jeszcze, tylu polakow moglo sie pokazac swiatu. Szkoda bardzo [*]

Napisane Jul 25, 2009, 7:03 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm... Szukałem trochę info o zburzeniu Macby, ale nic nie znalazłem. To nie jest po prostu przebudowa?

Napisane Jul 25, 2009, 7:19 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio powiedział(a):
Hm... Szukałem trochę info o zburzeniu Macby, ale nic nie znalazłem. To nie jest po prostu przebudowa?

posadza wam płytki

Napisane Jul 25, 2009, 7:35 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli to prawda no to kurwa mac ja piuerdole i twoja mama tez :(

Napisane Jul 25, 2009, 7:51 pm
ChuckNoris

ChuckNoris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChuckNoris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje zycie stracilo sens

Napisane Jul 25, 2009, 8:01 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

big four to najbardziej znana, ale tylko część MACBY. Chyba cały plac z tym baaardzo długim murkiem, schody z drugiej strony itp. zostanie nienaruszony?

Napisane Jul 25, 2009, 8:07 pm
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaaaaa,  :(
Przecież to jest jedna z najlepszych miejscówek świata  :(
Szkoda, to teraz Polacy chodźcie budujemy swoje "big four"  :P

Napisane Jul 25, 2009, 8:34 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
jesli to prawda no to ***** mac ja piuerdole i twoja mama tez :(

Napisane Jul 25, 2009, 9:03 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa, a chcialbym kiedys stamtad skoczyć...
jeszcze podobno sciagneli porecz z el toro (tak wyczytałem w komentach na yt) ale nie wiem czy to prawda, nie znalazłem zadnego zdjecia

edit:

osz w dupe, prawda

http://i29.tinypic.com/2gtt3dv.jpg

Napisane Jul 25, 2009, 9:28 pm Ostatnio edytowane Jul 25, 2009, 9:33 pm przez sadzik94
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pff, ja tam nic nie trace.

Napisane Jul 25, 2009, 9:42 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sadzik94 powiedział(a):
*****, a chcialbym kiedys stamtad skoczyć...
jeszcze podobno sciagneli porecz z el toro (tak wyczytałem w komentach na yt) ale nie wiem czy to prawda, nie znalazłem zadnego zdjecia

edit:
to juz dawno, jesli jeszcze ktos nie wiedzial to carlsbad gap tez maja zlikwidowac czy cos

Napisane Jul 25, 2009, 9:42 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A dzisiaj oglądałem jeszcze jak Tony Tave robił z czwórki nollie tre flipa. Wielka szkoda.

Napisane Jul 25, 2009, 10:03 pm
marcinszol

marcinszol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinszol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieciekawie;/ ciesze sie ze przynajmniej raz bylem na macbie ;d

Napisane Jul 25, 2009, 10:10 pm Ostatnio edytowane Jul 25, 2009, 10:11 pm przez marcinszol
Plummy

Plummy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plummy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie ciesze ze to gowno likwidują

Napisane Jul 25, 2009, 10:13 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Pff, ja tam nic nie trace.

Hm, nie zobaczysz już żadnego nowego zajebistego triku na tej miejscówce, to chyba jest swego rodzaju strata...

Napisane Jul 25, 2009, 10:36 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sadzik94 powiedział(a):
*****, a chcialbym kiedys stamtad skoczyć...

edit:

osz w dupe, prawda

Za dużo ludzi tam umierało.

Napisane Jul 25, 2009, 10:50 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I tak z Macby i Carlsbadu, siadło już chyba wszystko ; d

Napisane Jul 25, 2009, 11:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja