Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czy lubicie jeździć na rolkac...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy lubicie jeździć na rolkach w rurkach?? i co o tym myślicie
czorny125

czorny125

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czorny125 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże na rolkach w rurkach i bardzo wygodnie mi się w nich jeździ 
A co wy o tym myślicie ??

Napisane Aug 5, 2009, 9:27 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze na szeroko bo tak sie wygodnie czuje...w zyciu codziennym tez na xxl ;P

Napisane Aug 5, 2009, 9:28 pm
kendizu

kendizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kendizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też jeżdżę na szeroko, swobodniej sie czuje

Napisane Aug 5, 2009, 10:13 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W rurkach rolkarze przypominają mi deskarzy...
Ja tam się nie chce pospolitować, więc zamiast xxl wybieram xxx albo xxxxl :)
Poza tym strasznie krępują ruchy i... ogólnie co to ma być, może niedługo zaczniemy nosić staniki? :/
Obcisłe ciuchy zostawmy dziewczynom, w końcu lepiej się w nich prezentują ;)

Napisane Aug 5, 2009, 10:38 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko szeroko, rurki są do dupy, rurki to bmx i mtb w ogóle to tego nie kumam. Jak może być wygodnie w obcisłym. Poza tym facet w obcisłych spodniach ? Dla mnie ta moda to lipa...

Napisane Aug 6, 2009, 8:50 am
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SaskersLand powiedział(a):
Tylko szeroko, rurki są do dupy, rurki to bmx i mtb w ogóle to tego nie kumam. Jak może być wygodnie w obcisłym. Poza tym facet w obcisłych spodniach ? Dla mnie ta moda to lipa...

ja wole jezdzic w waskich bo fajnie wyglada jak sie dogina dobrze nogi

troche glupio gadasz.. ta moda to lipa, a co powiesz o modzie, gdy na ulicach polski jest 10 milionow skejtow z spodniami z krokiem na kolanach i bluzach takze do kolan?

Napisane Aug 6, 2009, 3:22 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2009, 3:30 pm przez Roguc93
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wąskie spodnie rulezz ! to mój styl  i nikt mi nie powie że wyglądam jak pedał!

Napisane Aug 6, 2009, 6:52 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rollerskate powiedział(a):
wąskie spodnie rulezz ! to mój styl  i nikt mi nie powie że wyglądam jak pedał!

a co jak ktoś powie ;> ? ja czasem jeżdżę w rurkach, czasem na szeroko, jakoś nie sprawia mi to różnicy. gorzej jak się jeździ w ochraniaczach ^^ w rurkach jest ciężko ;p

Napisane Aug 6, 2009, 7:07 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po prostu dla mnie lipa i tyle.  Roguc93
co może chodzisz na co dzień w rurkach, obcisłych sweterkach i koszulkach ala włoski maczo ? Nosisz wszystko obcisłe? Bzdura zrobiła się na to taka moda i tyle. Jakby weszła moda na dzwony to byś w nich zasuwał...  Moda to moda , ja mam swoją od prawie 15 lat i tego się trzymam i będę trzymał. Nie zacznę biegać  w rurkach bo od pół roku latam na rolkach. Pozdr

Napisane Aug 6, 2009, 9:07 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie chodze w rurkach, bo wole luzniej :) ale an pewno nie nosze spodni skateowych, jeszcze nigdy takich nie mialem bo po prostu nie ulegam modzie, nosze zwykle dzinsy :) wlosow nie mam ala maczo bo mam niestety dlugie :D pytanie bylo jak jezdzimy na rolkach a na rolkach wale waskie spodnie bo jest mi po prostu lepiej

Napisane Aug 6, 2009, 11:00 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Roguc93 powiedział(a):
nie chodze w rurkach, bo wole luzniej :) ale an pewno nie nosze spodni skateowych, jeszcze nigdy takich nie mialem bo po prostu nie ulegam modzie, nosze zwykle dzinsy :) wlosow nie mam ala maczo bo mam niestety dlugie :D pytanie bylo jak jezdzimy na rolkach a na rolkach wale waskie spodnie bo jest mi po prostu lepiej

nie uleglem modzie :) podoba mi sie ten styl i tak sie nosze woli ktos xxs od xxl to prosze nie zabraniam innego ubioru ale niech sie odpierdola od mojego p.s. w moim miescie nie ma skateshopu co mnie cieszy bo nie wiele jest takich osob co kupuja szerokie sztany tiszerty itp ;) wiec akurat w miescie sie wyrozniam nawet mam koszulke xxl stopro RÓŻOWĄ i co? i chu..j moga sobie uwazac ze jestem pedalem na zdaniu dresow z osiedla mi nie zalezy ;) bo to nie z nimi sie woze i wale w dupala a wole dziewczyny xD a to jak wygladam to moja sprawa...rozpisalem sie i maslo maslane ale chyba rozkminiacie?

Napisane Aug 6, 2009, 11:21 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do rurek nic nie mam ogólnie, chociaż sam bym ich nie założył (mam half rurki :P)
Obawiam się jednak, ze te spodnie zdecydowanie zbyt krepują ruchy i co najgorsze cisną jajka, a to nieprzyjemne -,-

Napisane Aug 7, 2009, 2:10 am
czorny125

czorny125

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czorny125 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nie wiem rurki są spoko  w nich jeżdżę na rolkach i wypadam na miasto mnie niekrempuja i nie uciskają moich jajek  :P

Napisane Aug 7, 2009, 1:28 pm
googi

googi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to googi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a "rurki" to pojęcie względne dla jednych to takie spodnie które mają z 20cm na dole to już rurki dla mnie to zaczynają sie od 15-16cm 
ja śmigam w rurkach(na dole nogawki mają po14cm/15cm) z niższym stanem

Napisane Aug 9, 2009, 2:00 pm
PalaSz15

PalaSz15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PalaSz15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sqlejciq14 powiedział(a):
W rurkach rolkarze przypominają mi deskarzy...
Ja tam się nie chce pospolitować, więc zamiast xxl wybieram xxx albo xxxxl :)
Poza tym strasznie krępują ruchy i... ogólnie co to ma być, może niedługo zaczniemy nosić staniki? :/
Obcisłe ciuchy zostawmy dziewczynom, w końcu lepiej się w nich prezentują ;)

Ja jestem dziewczyną, a wolę na rolkach śmigać w luźnych ciuchach ^^) :P i nikt mi nic nie mówi, bo wolę po prostu szersze spodnie ale bez przesady, t-shirty tylko noszę dopasowane bo mi to pasi, a bluzy też o numer większe :)

Napisane Aug 13, 2009, 7:02 pm
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie rurki ale ich nie nosze bo mi nie pasują xP Na codzień to zwykłe jeansy a na rolki troszke szersze spodnie ale tylko dla tego, że innych spodni do zniszczenia po prostu nie miałem :D

Napisane Aug 14, 2009, 11:05 am
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez jestem dziewczyna ale na rolki to MUSOWO luzne gacie:P

Napisane Aug 14, 2009, 9:46 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś wszyscy jeździli raczej w szerokich spodniach, teraz jak widzę kogoś w rurkach to do głowy mi jedno przychodzi: pedał. Pożyczają spodnie od starszych sióstr i myślą że są emo-fajni

Napisane Sep 18, 2009, 3:55 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Mi2r powiedział(a):
kiedyś wszyscy jeździli raczej w szerokich spodniach, teraz jak widzę kogoś w rurkach to do głowy mi jedno przychodzi: pedał. Pożyczają spodnie od starszych sióstr i myślą że są emo-fajni

powiedz to elektrykowi bejbe

Napisane Sep 18, 2009, 4:11 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Mi2r powiedział(a):

powiedz to elektrykowi bejbe
jak by to elektrykowi powiedział to by mu wpie.rdol spuścił :D

Napisane Sep 18, 2009, 4:45 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja