Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czy lubicie jeździć na rolkac...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy lubicie jeździć na rolkach w rurkach?? i co o tym myślicie
czorny125

czorny125

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czorny125 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże na rolkach w rurkach i bardzo wygodnie mi się w nich jeździ 
A co wy o tym myślicie ??

Napisane Aug 5, 2009, 9:27 pm
makafaka

makafaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to makafaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja śmigam w spodniach hedona :P sa raczej waskie ale rurek bym tego nie nazywał.
link do spodni

Napisane Sep 18, 2009, 9:58 pm Ostatnio edytowane Sep 18, 2009, 10:00 pm przez makafaka
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

je*ac to! jezdze w tym co mam aktualnie mam czyste : )

Napisane Apr 20, 2010, 11:00 pm Ostatnio edytowane Apr 20, 2010, 11:00 pm przez HulajnogaFun
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nie lubie jak mnie portki w jajka gniotą. Ale co kto sobie tam lubi.
W sumie wąskie gacie zalozone nizej są ok. Jajogniotom mówię nie;-)

Sam to regular lub troche luźniej

Napisane May 2, 2010, 3:07 am Ostatnio edytowane May 2, 2010, 3:07 am przez soulfly
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi2r powiedział(a):
kiedyś wszyscy jeździli raczej w szerokich spodniach, teraz jak widzę kogoś w rurkach to do głowy mi jedno przychodzi: pedał. Pożyczają spodnie od starszych sióstr i myślą że są emo-fajni

Oldschoolowy rollerblading wyglądał następująco: mocno doje.bane stare rolki, szerokie latające, na dupie z krokiem po kolana spodnie, wielkie koszulki, co ogólnie kojarzy mi się z royal/nifty. Teraz rolkarze noszą rurki, "napewno nie wszyscy - napewno większość", ale takie lekko opuszczone, a nie po pas, bo jednak czasami ten krok może przeszkadzać przy robieniu topów (tak jak mi) ;> Taka niestety moda, ale tez nie wszystkim rurki pasować będą, podobnie jak szerokie spodnie. Mi2r, mi ta sama myśl ( "pedał" ) przychodziła do myśli zanim zacząłem jeździć na rolkach. Teraz nie czuje jakiegoś większego obrzydzenia do skejtów, czy nawet niektórych normalnych ludzi za rurki, tylko do tych, którzy te rurki mają takie wstrętne, którym te rurki nie pasują albo tym tandetnym rurkom. Jeśli ja już miałbym nosić ciasne rurki, to nosiłbym napewno jednolite i napewno nie wiejsko jeansowe powycierane. Tyle z mojej strony

Napisane May 2, 2010, 9:41 pm Ostatnio edytowane May 2, 2010, 9:41 pm przez juniwersal
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździłem, jak nie chciało mi się przebierać moich neo rurek na co innego. Teraz troszkę z nich wyrosłem i jakiś skok, czy coś = ja pie*ole.. Miko to lubię je bo są nie do zdarcia xD
A co do spodni na rolki to dla mnie najlepiej luźne lniane bojówki Zajebiście się układają i w cale ruchów nie krępują.

Napisane Jun 22, 2010, 10:36 pm
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plachet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rurki-Pedał Gej Emo

Wszystko inne akceptuje ;]

Napisane Jul 3, 2010, 5:30 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nazywacie ich pedałami a nawet żaden nie jest gejem.
Może troszkę trafniej dobierajcie słowa?

Napisane Jul 3, 2010, 6:37 pm
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plachet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
Nazywacie ich pedałami a nawet żaden nie jest gejem.
Może troszkę trafniej dobierajcie słowa?

Niech trafniej wybierają ciuchy ;]

Napisane Jul 3, 2010, 7:45 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przepraszam ja Cię bardzo ale ubiór nie znaczy o tym jakiej człowiek jest orientacji seksualnej plus jaki jest w środku, właściwie mowa tu jest tylko o spodniach. Pokaż jakie nosisz spodnie a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem? Wiesz, strasznie płytkie myślenie.

Napisane Jul 3, 2010, 8:10 pm Ostatnio edytowane Jul 3, 2010, 8:18 pm przez ciastuss
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

ale pokazuje jak ktoś ma nasrane w bani ; o bo nie można być normalnym zeby nosić taki ciuch ; o

Napisane Jul 3, 2010, 8:11 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Mój Boże, FACEPALM..

Napisane Jul 3, 2010, 8:19 pm
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

ciastuss powiedział(a):
Mój Boże, FACEPALM..

bywa ;[

''Pies utonął łańcuch pływa bywa!''

Napisane Jul 3, 2010, 8:22 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chmm wg mnie to trzeba mieć nasrane w bani, żeby tak się ośmieszać jak ty Plachet.
To co człowiek ma w bani pokazuje swoim zachowaniem a nie jak się ubiera.

Napisane Jul 4, 2010, 1:12 am
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

Hehe nasrane w bani mam i do tego się przyznaję ^^ Ale nie wytrzymuje jak widze te obcisłe spodnie :(

Napisane Jul 4, 2010, 5:54 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Ale Ty takich nie nosisz, więc się nie spinaj. Komuś może nie odpowiadać Twój wygląd. Interesuj się swoją dupą.

Napisane Jul 4, 2010, 6:20 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2010, 6:20 pm przez ciastuss
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka moda jest panowie, te łebki najpierw się noszą w rurkach&sweterkach a następnie najczęściej kupują bmx lub rolki. Nieraz widziałem takich łepków
co se kupują rolki pod kolor ich ulubionej czapki, moda minie a oni przestaną jeździć,
bo robią to bo jest mooooodna

Napisane Jul 16, 2010, 5:09 pm
rhqq2

rhqq2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rhqq2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie kieruj się modą a wygodą ;). Jedyna zasada którą wyznaję jak kupuję ubrania ;D. Jednemu wygodnie w tym innemu w tym, śmieszą mnie niektóre odpowiedzi jakie tu piszecie. Śmieszą mnie ludzie oceniający książkę po okładce.
Np. ja śmigam w bandanie na głowie, deskarze śmieją się ze mnie ze wyglądam jak rambo, ja mam to w dupie bo włosy wole mieć na głowie a nie w oczach.
Pozdro

Napisane Jul 19, 2010, 1:42 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic nie mam do bandany, ale rurki są #^#&**@!$ na maxa. Jak oglądam kogoś klipa i ten ktoś jeździ w rurkach to wyłączam od razu bo nie moge patrzeć .

Napisane Jul 19, 2010, 2:05 pm
Plachet

Plachet

Member
Wyświetl posty

No i ja Popieram Pana Z góry! :)

Napisane Jul 19, 2010, 6:52 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi2r powiedział(a):
Taka moda jest panowie, te łebki najpierw się noszą w rurkach&sweterkach a następnie najczęściej kupują bmx lub rolki. Nieraz widziałem takich łepków
co se kupują rolki pod kolor ich ulubionej czapki, moda minie a oni przestaną jeździć,
bo robią to bo jest mooooodna

Mi2r GOT NEW ACHIEVMENT!
Za post napisany najbardziej wieśniackim językiem.

Gratuluje ;)

Napisane Jul 21, 2010, 1:07 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja