Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czy lubicie jeździć na rolkac...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy lubicie jeździć na rolkach w rurkach?? i co o tym myślicie
czorny125

czorny125

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czorny125 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże na rolkach w rurkach i bardzo wygodnie mi się w nich jeździ 
A co wy o tym myślicie ??

Napisane Aug 5, 2009, 9:27 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):
Mi2r powiedział(a):
Taka moda jest panowie, te łebki najpierw się noszą w rurkach&sweterkach a następnie najczęściej kupują bmx lub rolki. Nieraz widziałem takich łepków
co se kupują rolki pod kolor ich ulubionej czapki, moda minie a oni przestaną jeździć,
bo robią to bo jest mooooodna

Mi2r GOT NEW ACHIEVMENT!
Za post napisany najbardziej wieśniackim językiem.

Gratuluje ;)

hahahahaha co ja takiego dziwnego napisałem kasztanie ? polski język -wieśniaki język rajt ? CHCIAŁEŚ SIĘ POPISAĆ a wyszło jak zwykle =(
To smutne że ten żart ci nie wyszedł. Ludzie na tej stronie ciągle mnie zaskakują,
Tylko nie zmocz się tym razem w nocy, bo chyba złapałeś już plame na psychice =/

Napisane Jul 21, 2010, 12:12 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi2r powiedział(a):
Taka moda jest panowie, te łebki najpierw się noszą w rurkach&sweterkach a następnie najczęściej kupują bmx lub rolki. Nieraz widziałem takich łepków
co se kupują rolki pod kolor ich ulubionej czapki, moda minie a oni przestaną jeździć,

Joł co za wypas w pozdro jęzorem do ans tutaj człowieku nawijasz.
Zdecyduj się, czy pisze się łebki, czy łepki bo to śmieszne jest.
Nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś to z tymi sweterkami, ale bujną masz wyobraźnie. poza tym masz racje, dokładnie wszyscy tak robią.
Ty nie piszesz po polsku, tylko jakimś wieśniackim slangiem, w dodatku mało składnie.
A to, co napisałeś w odpowiedzi, wskazuje na twoją niedojrzałość (w podstawówce, czy w gimnazjum kul są takie wypowiedzi, nie?)
Jak znowu chcesz tak pokaleczyć język odpowiadając mi przezabawnymi żartami, to się wstrzymaj ;) Teraz czekam, aż podjedziesz BMW z kumplami z osiedla mnie pobić za to, że wytykam twoją głupotę.

Napisane Jul 23, 2010, 1:20 am Ostatnio edytowane Jul 23, 2010, 1:22 am przez Wyrwitrzew
MaciekS90

MaciekS90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekS90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Głupotą jest twoje wypracowanie które nam tu napisałeś. Twoje wypociny tylko zabierają miejsce na stronie...

Napisane Jul 23, 2010, 9:38 pm Ostatnio edytowane Jul 23, 2010, 9:39 pm przez MaciekS90
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi2r powiedział(a):

Joł co za wypas w pozdro jęzorem do ans tutaj człowieku nawijasz.
Zdecyduj się, czy pisze się łebki, czy łepki bo to śmieszne jest.
Nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś to z tymi sweterkami, ale bujną masz wyobraźnie. poza tym masz racje, dokładnie wszyscy tak robią.
Ty nie piszesz po polsku, tylko jakimś wieśniackim slangiem, w dodatku mało składnie.
A to, co napisałeś w odpowiedzi, wskazuje na twoją niedojrzałość (w podstawówce, czy w gimnazjum kul są takie wypowiedzi, nie?)
Jak znowu chcesz tak pokaleczyć język odpowiadając mi przezabawnymi żartami, to się wstrzymaj ;) Teraz czekam, aż podjedziesz BMW z kumplami z osiedla mnie pobić za to, że wytykam twoją głupotę.

Joł kerwa ale mam zajefajny slang joł chociaż w pościszu wcześniej nie napisałem żadnego slangersa elo, miałem faze na bani i pomyliłem się w słowie "łepki' man,
co mi sie nie zdarzał wcześniej, ahaa .Ale jakby lo0oknąc to ziom mojej zdechłej psczoły Wyrwitrzew yea, ma rozdwojenie jaźni, tak jest, i schizofremie, bo uroił sobię slangers w słowach moda&sweter&rolki&jeździć co jak wszyscy kminią bazę
jest popularnym slangiem w kręgach młodzieżowych z lat 80'  sprawdz ten temat elo

Dobra powiedz mi teraz co w tamtym poście jest dla ciebie slangiem, udowodnij co jest dla ciebie wieśniackie. yyyy chyba mamy problem bo nie wiesz co odpowiedzieć... poczułeś się  mocno i wyszedłeś na głupka =(
A może masz problemy emocjonalne związane z nocnymi wizytami ojca do twojego pokoju. Myśle że. twoje zachowanie bardziej przypomina 12-latka, niż moje, może zaczniesz ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, albo to wada wzroku spowodowana zużywaniem całej energii na pisanie postów.
CHCIAŁEŚ SIĘ POPISAĆ BRUDASIĘ A WYSZEDŁEŚ NA PAJACA TO SMUTNA PRAWDA

Napisane Jul 23, 2010, 10:44 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okej.. widzę że nawet do swojej głupoty się przyznać nie potrafisz, więc kończę, byś się dalej poniżać nie musiał.

Napisane Jul 26, 2010, 4:05 am
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rhqq2 powiedział(a):
Nie kieruj się modą a wygodą ;). Jedyna zasada którą wyznaję jak kupuję ubrania ;D. Jednemu wygodnie w tym innemu w tym, śmieszą mnie niektóre odpowiedzi jakie tu piszecie. Śmieszą mnie ludzie oceniający książkę po okładce.
Np. ja śmigam w bandanie na głowie, deskarze śmieją się ze mnie ze wyglądam jak rambo, ja mam to w dupie bo włosy wole mieć na głowie a nie w oczach.
Pozdro

heh, sam jestem 'deskarzem' a jeżdże w bandanie, i nikt sie nie czepia ;p

Napisane Jul 26, 2010, 12:03 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Okej.. widzę że nawet do swojej głupoty się przyznać nie potrafisz, więc kończę, byś się dalej poniżać nie musiał.

Nie zmieniaj tematu, nie wiesz co odpowiedzieć i wyszedłeś na durnia, jak będziesz znowu chciał chciał pokazać jaki jesteś fajny to rusz głową najpierw 

Napisane Jul 26, 2010, 1:11 pm
Juventusek

Juventusek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Juventusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm rurki są ogólnie spoko, dobrze się na nich jeździ, co do mody to nastała wlaśnie moda na rureczki, przecie to sa fajne ciuchy ja tam do nich nic nie mam, ryje mnie tylko to że ktoś kto chodzi w rurkach odrazu jest emo/lub innym wyszczepieńcem...:[

Napisane Jul 27, 2010, 11:44 am
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Juventusek powiedział(a):
hmm rurki są ogólnie spoko, dobrze się na nich jeździ, co do mody to nastała wlaśnie moda na rureczki, przecie to sa fajne ciuchy ja tam do nich nic nie mam, ryje mnie tylko to że ktoś kto chodzi w rurkach odrazu jest emo/lub innym wyszczepieńcem...:[

może w twojej głowie każdy kto nosi rurki jest emo

Napisane Jul 27, 2010, 1:19 pm
Juventusek

Juventusek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Juventusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nie nie ja lubie rurki i nie jestem emo, nie twierdze tez że każdy kto nosi rurki jest emo, u mni ena chorej dzielni się tak przyjeło:]

Napisane Jul 27, 2010, 3:46 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wrobel17 powiedział(a):
rhqq2 powiedział(a):
Nie kieruj się modą a wygodą ;). Jedyna zasada którą wyznaję jak kupuję ubrania ;D. Jednemu wygodnie w tym innemu w tym, śmieszą mnie niektóre odpowiedzi jakie tu piszecie. Śmieszą mnie ludzie oceniający książkę po okładce.
Np. ja śmigam w bandanie na głowie, deskarze śmieją się ze mnie ze wyglądam jak rambo, ja mam to w dupie bo włosy wole mieć na głowie a nie w oczach.
Pozdro

Jak śmigacie w samej bandanie się nie dziwię, że się śmieją.

Napisane Jul 27, 2010, 5:26 pm
rhqq2

rhqq2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rhqq2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
Wrobel17 powiedział(a):
rhqq2 powiedział(a):
Pozdro

Jak śmigacie w samej bandanie się nie dziwię, że się śmieją.

Nie pisałem, że jeżdżę nago :P. Wątpię, że Wrobel tez śmiga bez spodni ;D

Napisane Jul 28, 2010, 10:35 am Ostatnio edytowane Jul 28, 2010, 10:36 am przez rhqq2
RoooFi

RoooFi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RoooFi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w rurkach brakuje tego stylu i dziwnie wygladasz ja wole wiecie takie na xxl :D lub wieksze wygoda i styl nawet na co dzien

*Napisane Aug 30, 2010, 8:52 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RoooFi powiedział(a):
w rurkach brakuje tego stylu i dziwnie wygladasz ja wole wiecie takie na xxl :D lub wieksze wygoda i styl nawet na co dzien

brakuje stylu? wlasnie fajnie gdy widac jak cos doginasz, w szerokich zrobisz lekko royala i wkrecasz ze na max dogiety, a bys mial rury i by bylo widac ze ledwo gniesz...styl wlasnie jest w rurach ale tylko jak sie smigac umie...

Napisane Aug 30, 2010, 9:45 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalne spodnie są spoko, nie?

Napisane Sep 2, 2010, 1:38 am
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

normalne jak najbardziej.. najlepiej jeszcze lekko za kolana.
Widzę, że mir dalej szerzy swoje przekonania, za które pewnie by życie oddal -,-

Napisane Sep 3, 2010, 11:27 pm
sKaterzbloku

sKaterzbloku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sKaterzbloku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niech każdy jeździ jak lubi jak kto lubi może nawet bez spodni xD

Napisane Mar 9, 2011, 7:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja