Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » game of inline

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
game of inline
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto jest za żeby zrobić na forum mały game of inline ? wiecie 2 dni na filmik tylko grindy coś w tym stylu. niech jakiś admin czy inny ziomek wszystkie chętne osoby podzieli na grupy i tam daje literki jak mu się tam coś nie podoba. Kto jest chętny ?

Napisane Aug 9, 2009, 8:25 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbyt dużo zachodu z tym, nie popieram

Napisane Aug 9, 2009, 8:55 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz jak nie chcesz to nie musisz grać. morze ktos inny ma na to ochote

Napisane Aug 9, 2009, 9:04 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rollerskate powiedział(a):
W morzu się pływa, a ja uważam to za niewarte zachodu i tyle..

Napisane Aug 9, 2009, 10:26 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):

to jest warte zachodu. moze byc dobry fun, a rolki po to sa. warunek taki ze znalazla by sie intelignetna osoba ktora umialaby to wszystko zorganizowac i dodatkowo znalazlaby sie grupa ludzi ktorzy by chcieli zagrac. spoko pomysl. popieram : )

Napisane Aug 9, 2009, 11:54 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Timonek powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):

to jest warte zachodu. moze byc dobry fun, a rolki po to sa. warunek taki ze znalazla by sie intelignetna osoba ktora umialaby to wszystko zorganizowac i dodatkowo znalazlaby sie grupa ludzi ktorzy by chcieli zagrac. spoko pomysl. popieram : )

no chyba że, ja jestem w takim razie leń

Napisane Aug 10, 2009, 12:53 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wybacz qba ze to powiem ale ty bys nie powojowal i moze dlatego sensu brak :) ja tez pewnie bym polegl od razu ;D

Napisane Aug 10, 2009, 1:07 am
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra ja się piszę , co prawda do skateparku mam 40 min jazdy autobusami to coś już nagram. Najwyżej dzisiaj trochę ponagrywam i będzie. Z kim mam grać ? Jak ktoś chce to niech mi napisze na gg 7287603.
pzdr

Napisane Aug 10, 2009, 11:41 am
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

no to 3 chętnych mamy bumbum wiesz morze nie polegniesz  zrobimy jakieś grupy czy coś. najwarzniejsza jest dobra zabawa :) narazie 3 szukamy więcej chętnych

Napisane Aug 10, 2009, 12:03 pm
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to 3 chętnych mamy bumbum wiesz morze nie polegniesz  zrobimy jakieś grupy czy coś. najwarzniejsza jest dobra zabawa :) narazie 3 szukamy więcej chętnych

Może dobijmy do 4 i dalej będą inne grupy , na tym forum nie licz na 20 osób , bo tutaj mało rolkowców loguje :)

Napisane Aug 10, 2009, 12:43 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to mamy 4 chetnych bo ja tez :D zrobi sie tak ze beda cztery pojedynki pomiedzy 2 osobami czyli tak

2 pary
pierwsza para 4 pojedynki (2 tricki zadaje jeden i 2 tricki zadaje drugi)
druga para tez 4 pojedynki

potem przegrani graja ze soba a na koniec final ^^ ;D
smiesznie bedzie haha

Napisane Aug 10, 2009, 2:32 pm Ostatnio edytowane Aug 10, 2009, 2:33 pm przez bumbum
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

to gram ja timonek bumbum ziomniak7 okey ? niech każdy da odpowiedz  czy sie zgadza jak wszyscy sie zgodzą to ja zrobie tam oddzielne tematy na te walki :)

Napisane Aug 10, 2009, 3:51 pm
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

W tym temacie będzie , ja się zgadzam jak co :P

@EDIT: do ilu literek gramy ? 3 czy 5 ?

Napisane Aug 10, 2009, 9:22 pm Ostatnio edytowane Aug 10, 2009, 9:42 pm przez ziomniak7
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

okey morze byc i w tym temacie :) czekamy az reszta sie zgodzi

Napisane Aug 10, 2009, 9:35 pm
makafaka

makafaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to makafaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głupie pytanie:
o co chodzi w game of inline i literkami?

*Napisane Aug 10, 2009, 10:16 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to gram ja timonek bumbum ziomniak7 okey ? niech każdy da odpowiedz  czy sie zgadza jak wszyscy sie zgodzą to ja zrobie tam oddzielne tematy na te walki :)

hehe no ja bardzo chetnie ale... obecnie cierpie na brak kolek wiec niestety wypadam ; ) ale powodzenia : )

moze w nastepnej edycji : )

Napisane Aug 10, 2009, 10:30 pm Ostatnio edytowane Aug 10, 2009, 10:30 pm przez Timonek
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

makafaka powiedział(a):
głupie pytanie:
o co chodzi w game of inline i literkami?

wysyłasz filmik na którym masz nagrane jakiś trik np soul o mizou i 2 osoba na niego odpowiada czyli wysyła filmik z tym samym trikiem jak ty zadasz jakis trik ktorego ta 2 osoba nie umie to ona dostaje literkę np r potem o,l,k,i i wtedy wygrywasz:) mam nadzieje że dobrze objaśniłem

Napisane Aug 10, 2009, 10:46 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

gramy do 5 wescie narazie tylko ziomniak7 chce zagrać! jeszcze jacyś chętni ?

Napisane Aug 10, 2009, 10:59 pm
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

gramy do 5 wescie narazie tylko ziomniak7 chce zagrać! jeszcze jacyś chętni ?

Najwyżej sami sobie zagramy :]

Napisane Aug 10, 2009, 11:23 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

mowie ze chetny jestem nie?

Napisane Aug 10, 2009, 11:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja