Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Lsd a grzyby

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lsd a grzyby
adams92

adams92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adams92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi mi o porównanie, jeśli ktoś próbował tego i tego...
Głownie chodzi mi o moc "halucynacji" i ogólne wrażenia

Napisane Aug 11, 2009, 12:28 am Ostatnio edytowane Aug 11, 2009, 12:35 am przez adams92
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

asd

Napisane Aug 11, 2009, 1:11 am Ostatnio edytowane Aug 30, 2011, 5:36 pm przez danlancher
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moc halucynacji i ogólne wrażenia to Aviomarin. Niby "od pawia nas wybawia" ale działanie ma też inne. 4-5 tabletek i masz halucynacje i potężne stany lękowe. Zjadają Cię robaki, zapadasz się w ziemię, obłazi Cię coś, pająki, czy chuj wie co Cie tam jeszcze złapie. Jazda straszna.

I ważna rzecz. Nie bierz sam. Najlepiej w co najmniej dwie osoby, bo wtedy wizje macie zbliżone. Panienka wzięła sama, to ją ledwo odratowali, bo coś ją "zjadać zaczęło".

Napisane Aug 11, 2009, 1:27 am
adams92

adams92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adams92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jadłem grzyby. Zjadłem 64 na pierwszy raz i trzymało mnie 8 godzin niecałe tyle ze 2 ostatnie to już było rzyganie i męczarnia w chuj.
I chciałbym wiedzieć czy po lsd będzie gorzej/lepiej z wizjami czyli czy będą bardziej wyostrzone, kolorowe itp.

Napisane Aug 11, 2009, 9:03 am
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dawno temu zrobiliśmy komplowi kawał. Do dwóch piw daliśmy po dwa aviomariny. ZUpełnie przypadkowych piw. Pech sprawił, że kumpel wypił oba te piwa... Do tego starszy 'imprezodawcy' przyjechał i trzeba było się zawijać. Wziąłem więc zaćpańca, ktory już nie mógł chodzić i położyłem go na łące. Zaczął coś pierdzielić:
-Nie zostawiaj mnie z nimi!! niiieeeeeee!!
i sie popłakał. Byliśmy sami. Nigdy nie zapomne tego strachu w jego oczach. Nie probojcie NIGDY takiego czegoś.

Napisane Aug 11, 2009, 9:09 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slyszalem wlasnie , i czytalem o aviomarinie.Szkoda ze z niego sa takie zle jazdy. ;p

Napisane Aug 11, 2009, 10:01 am
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A moje zdanie na ten temat jest takie , żeby p*dolić wszystkie narkotyki. Trawkę od czasu do czasu można sobie zapalić , ale też nie za często . I nie mówić mi , że nie ćpałeś nigdy to się nie wypowiadaj , bo wszyscy wiedzą że narkotyki to najgorsze dziadostwo.

Napisane Aug 11, 2009, 11:49 am
marcinpunk

marcinpunk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinpunk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedyś wpierdzialiłem 4 aviomariny i nic mi nie było, tylko mi sie MEGA spać chciało

Napisane Aug 11, 2009, 12:07 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jadłem grzyby dwa razy i za każdym razem miałem potężne halo w głowie. Halucynacje to chyba najpiękniejsza rzecz na świecie i chyba najbardziej przerażająca. Działy mi się takie rzeczy, że nawet nie ma sensu opowiadać, bo żadne słowa tego nie opiszą. Chwile euforii zamieniały się w mgnieniu oka w paraliżujący strach. Na grzybach można sobie w głowę wkręcić takie opcje, że później to tylko modły i błaganie żeby przeszło. Za pierwszym razem to cały czas męczyłem się z banią. A za drugim razem pierwsze dwie godziny żałowałem że zjadłem, kolejne dwie to już była podróż w świecie baśni i totalne odcięcie od rzeczywistości, a ostatnie dwie to totalne rozwalenie mózgu. Nie mogłem powiedzieć zdania (sensownego). Mówiłem takie śmieci, a przy tym przez dwie godziny kulałem się po ziemi ze śmiechu. Śmiałem się z samego siebie, bo kiedy zbierałem myśli i chciałem coś powiedzieć, mówiłem to, ale w taki sposób, że sam nie wiedziałem o co mi chodzi.

Ja kwasa nie jadłem i chyba nie zjem nigdy. Za mocna może być jazda. Ale... nigdy nie mów nigdy  ^^)

Napisane Aug 12, 2009, 12:33 pm Ostatnio edytowane Aug 12, 2009, 12:42 pm przez BHT
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje zdanie jest takie, żadnych narkołyków i osoby które je zażywają to dla mnie najgorsze ścierwo.

Napisane Aug 12, 2009, 3:32 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
Moje zdanie jest takie, żadnych narkołyków i osoby które je zażywają to dla mnie najgorsze ścierwo.

Mógłbyś mi to przetłumaczyć? Bo wyszło tak, że osoby to ścierwo, a narkotyków żadnych i twoje zdanie jest takie.

Napisane Aug 12, 2009, 4:11 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
Lalo powiedział(a):

Mógłbyś mi to przetłumaczyć? Bo wyszło tak, że osoby to ścierwo, a narkotyków żadnych i twoje zdanie jest takie.

A wiesz co znaczy słowo 'ścierwo'?

Napisane Aug 12, 2009, 4:20 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rufus102 powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
Lalo powiedział(a):

A wiesz co znaczy słowo 'ścierwo'?

ścierwo
rzeczownik, rodzaj nijaki

(1.1) martwe, rozkładające się ciało zwierzęcia
    (1.2) pogardliwie zwłoki ludzkie
    (1.3) pogardliwie człowiek zły, podły
    (1.4) slangowo amfetamina

a wiesz co znaczy "staraj się pisać tak, żeby inni nie musieli się domyślać o co ci chodzi"?

Napisane Aug 12, 2009, 4:47 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kwasy sa zajebiste.

Napisane Aug 30, 2011, 2:50 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kochani, a może dział "używki"? ^^
Cytuj:

Rozumiem że jesteś wychowany na kurwa "Dzieciach z Dworca Zoo", ale pragnę zauważyć, że założyciel tematu jest zainteresowany substancjami stosowanymi przez ludzi w mocno innym klimacie. Przykładowo, Steve Jobs jest wielkim fanem kwasu- ludzki śmieć, prawda? xD

Napisane Aug 30, 2011, 4:01 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Kwasy sa zajebiste.

Teraz to już nie te kwasy co dawniej

Napisane Aug 30, 2011, 5:23 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Nie wiem jak w Polsce, ale u mnie pierwsza klasa... :)

Napisane Aug 30, 2011, 5:40 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zacznij od grzybów

Napisane Aug 30, 2011, 5:43 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Nie wiem jak w Polsce, ale u mnie pierwsza klasa... :)

Z Polskich teraz nowa seria Dalajlam'ów jest godna zarzucenia

Napisane Aug 30, 2011, 7:35 pm
snoopyfrogs

snoopyfrogs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snoopyfrogs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomniak7 powiedział(a):
A moje zdanie na ten temat jest takie , żeby p*dolić wszystkie narkotyki. Trawkę od czasu do czasu można sobie zapalić , ale też nie za często . I nie mówić mi , że nie ćpałeś nigdy to się nie wypowiadaj , bo wszyscy wiedzą że narkotyki to najgorsze dziadostwo.
Zgadzam się nie warto.

Napisane Aug 31, 2011, 2:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja