Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Razors - Genesys 7.1 pomoc

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Razors - Genesys 7.1 pomoc
Neutronit

Neutronit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neutronit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc tak chce zacząć swoją przygodę z rolkami i niewiem jakie rolki na początek byłyby dobre. Myślałem o Razors - Genesys 7.1 ale niejestem pewien czy opłaca kupować się takie rolki na początek mój fundusz to jakieś 900 zł więc proszę o pomoc w doborze rolek. Z góry dziękuje

Napisane Aug 11, 2009, 4:00 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wejdz sobie na stronę hedon, tam masz roleczki, ja bym ci polecił firmy Razor , Remz, Usd . 900 za tyle masz dużo roleczek do wyboru, poczytaj tam komentarze ludzi co piszą o danym modelu, czy są np: lekkie , wytrzymałe itp .pozdr

Napisane Aug 11, 2009, 4:49 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te razorsy na pewno beda w porzadku, moj kumpel tez ma je jako 1 rolki i sa super dla niego

Napisane Aug 11, 2009, 9:53 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak na pierwsze to możesz kupić wypasione używki w bdb stnie i będziesz mial na woski łożyska i kołka w zapas... nowe rolki za 1000 zl po parunastu godzinach jazdy będa wyglądać podobnie do używanych za 40% tej ceny... a tak ogólnie to musze zaraz to wywalić bo od takich pytań są przyklejane tematy...

Napisane Aug 17, 2009, 2:41 pm
Domek5

Domek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie oszukujmy sie jednak nowe rolki to taka pociecha :D

*Napisane Aug 25, 2009, 8:30 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YES! kto usunal mi posta?

Napisane Aug 25, 2009, 9:18 pm
filip93r

filip93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filip93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja bym CI radził używane rolki razors g 4 :) oczywiście zadbane 500zł max wydasz a naprawde sie opłaca za reszte pieniędzy mozesz kupić jakies części ;-)

Napisane Aug 26, 2009, 12:00 am
OlaPC

OlaPC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaPC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepiej kupić nowe. A te razorsy są jak najbardziej dobre.
Sama na początek kupiłam razorsy tyle, że G8. I polecam. :)

Napisane Nov 11, 2009, 5:56 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja