Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Kid CuDi

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kid CuDi, co myślicie?
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co o nim myślicie? moim zdaniem jest wy.je.bany w hói tylko trzeba go lubić, ma własny styl i jego muzyka jest inna.
Pewnie większość z was zna go z Day 'n' Nite  zremixowanego przez Crookers'ów
Ale jego styl jest inny niż remixie, więc polecam wam wysłuchać mixtape 'A Kid Named CuDi' który moim zdaniem jest świetny.
W tym roku ma także ma wyjść pierwsza płyta Cudi'ego zatytułowana "Man on the Moon: The End of Day".
Jednym z utworów na niej będzie Sky Might Fall który też jest świetny.
Miłego słuchania.

*Napisane Aug 15, 2009, 12:36 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2009, 12:37 pm przez FSM
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurczę no, niewiele słyszałem od niego, ale trzeba przyznać, że Day 'N Nite w wersji oryginalnej zjada pełną paszczą remix, także pod kątem teledyskowym. przykre jest tylko, że niektórzy ludzie kojarzą go jedynie z remixem, więc uważają, że robi on właśnie taką muzę:)

Napisane Aug 15, 2009, 3:00 pm
grandmother

grandmother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grandmother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uważam iż remix "day n nite" spłycił oryginalną wersję w znaczącym stopniu. hmmm Kid CuDi słyszałem tylko parę kawałków i nawet mi podchodzą np. wersja :day n nite" bez rmx-u. to na tyle    ^^)

Napisane Aug 15, 2009, 11:37 pm
brober

brober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a czy moglby ktos podac wersje dayn night bez remixu ?? ;p

Napisane Aug 16, 2009, 10:57 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prosze bardzo day n nite

dla tych którzy chcieli by poznać jego prawdziwy styl polecam posłuchać kawałków
sky might fall
the prayer
T.G.I.F.
czy cleveland is the reason

Napisane Aug 17, 2009, 12:20 am
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy kazdy wie ale juz wczesniej zanim wyszedl htowy remix day'n'nite sam Kanye West interesowal sie nim i zaprosil go do kawalka "welcome to the heartbreak" z najnowszej plyty westa

Napisane Aug 17, 2009, 9:11 am
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

wiemy. I nad całą nową płytą też pracuje Kanye West.

Napisane Aug 17, 2009, 11:39 am
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie ma żałosne piosenki... ta piosenka Day'n'Nite w kółko to samo i laski dał dla szpanu...

Napisane Aug 17, 2009, 1:22 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lean powiedział(a):
dla mnie ma żałosne piosenki... ta piosenka Day'n'Nite w kółko to samo i laski dał dla szpanu...

haha po Twoim wpisie od razu widać, że widziałeś tylko remix w TV.. więc po co piszesz 'piosenki' w liczbie mnogiej? i po co wypowiadasz się, nie czytając innych postów?

oryginalna wersja teledysku Day 'N Nite

Napisane Aug 17, 2009, 1:51 pm
brober

brober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh najlepszy jest poczatek ktory wszystko wyjasnia w teledysku zremixowanym;]

Napisane Aug 17, 2009, 11:36 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie nim jaram;D jak powyzej - day'n'nite w wersji bez remixu miazdzy cyce:D w ogole caly mixtape a kid called cudi jest dobry.

obczajcie to:

Napisane Aug 25, 2009, 9:39 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

make her say kozackie też :d
a czeknijcie to
freestyle
to na bicie rich boya z kawałka drop, który w ogóle mi się nie podoba.
on rozpi.erdala na bitach innych, i to we freestylach.

Napisane Aug 25, 2009, 10:15 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2009, 10:17 pm przez FSM
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kid cudi wedlug mnie robi kawal dobrej muzyki ;D wszystkie jego kawalki wpadaja szybko w ucho i nie nudza sie :D
i jak ktos juz powiedzial ma dobry styl ^^)

Napisane Aug 25, 2009, 10:38 pm
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poti94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lean powiedział(a):

Lean wyjdź z forum.

Kid Cudi jest spoko, najlepszy kawałem Day n' Nite wersja nie remixowana  :P

Napisane Sep 1, 2009, 1:17 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle Cudiego po prostu miażdży ! może nie jest jakiś mega pod względem treści ale chodzi o sam bit i to w jak dobrym stylu wplątuje w melodie słowa :) po prostu na czillu a i tak wpada w ucho.

Napisane Sep 7, 2009, 7:30 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

słuchał już ktoś Kid CuDi "Man On The Moon: The End Of Day"?
Jak wrażenia?

Napisane Sep 24, 2009, 10:08 am
Returner

Returner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Returner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to syf nie muzyka ..

Napisane Sep 24, 2009, 7:40 pm
MrMaro

MrMaro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrMaro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jest źle, chociaż spodziewałem się czegoś lepszego...

Napisane Sep 24, 2009, 8:41 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam nadzieję że Wy dwaj wyżej nie opieracie się na remixie day'n'nite...
Płytę "Man On The Moon: The End Of Day" przesłuchałem... bardzo dobra, miło się słucha ale bez rewelacji

Napisane Sep 24, 2009, 9:03 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kowal411 powiedział(a):
mam nadzieję że Wy dwaj wyżej nie opieracie się na remixie day'n'nite...
Płytę "Man On The Moon: The End Of Day" przesłuchałem... bardzo dobra, miło się słucha ale bez rewelacji

coś w deseń kawałka "the prayer" ? dla mnie jest co najmniej dobry

Napisane Sep 24, 2009, 10:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja