Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gry o rolkach

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gry o rolkach
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxtomekxDx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi mi o gre typu Tony Hawk tylko że coś o rolkach :P:D?

Napisane Aug 26, 2009, 7:36 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aggressive inline na ps2

Napisane Aug 26, 2009, 7:56 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest też chyba "rolling" tylko nie wiem na jaką platformę, albo na pierwszego xboxa albo na ps2, albo na obydwa

Napisane Aug 26, 2009, 8:12 pm
mateuszmir

mateuszmir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateuszmir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Roguc93 powiedział(a):
aggressive inline na ps2

tez oniej slyszlem ale sie rolkami nie interesuje wiec dokladnie jej nie obczilem

Napisane Aug 26, 2009, 8:14 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxtomekxDx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh... niestety nie posiadam PS2 i xboxa też nie mam :P chodzi mi o coś na PC :D

Napisane Aug 26, 2009, 8:30 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pc nic nie ma, z resztą, taki tony hawk był przecież pod konsole projektowany.

Napisane Aug 26, 2009, 8:31 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2009, 8:31 pm przez Qba619
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A, nie wiecie czy może ma wyjść jakaś na pc lub kiedy wydzie albo czy chociaz są jakieś plany, no bo skoro są i na Ps2 i na Xbox (nie wiem jak to sie pisze)

Napisane Aug 26, 2009, 8:55 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Nie, nikt nic nie planuje.

Napisane Aug 26, 2009, 8:59 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze mozesz sciagnac emulator ps2 i gre :p

Napisane Aug 26, 2009, 9:09 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

z emulatorami z PS2 na PC próbowałem ale coś mi nie wychodziło :| próbowałem z grą tekken 4 i nie chodziło ... :/

Napisane Aug 26, 2009, 9:21 pm
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To weźcie ktoś bardzie mi wytłumaczcie o co chodzi z tymi emulatorami bo sie nie za bardzo znam na tym

Napisane Aug 26, 2009, 9:39 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

No to tak :D
1. Ściągasz jakiś emulator PS2
2. Ściągasz grę na PS2 :D
3. Włączasz emulator i w nim odtwarzasz gre xD

Jeżeli ktoś potrafi jaśniej to mu powiedzcie :D

Napisane Aug 27, 2009, 9:19 am
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Dobra to mi starczy, a znasz jakiś dobry emulator i skąd mozna go ściągnąć

Napisane Aug 27, 2009, 12:05 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiedz ty mi jaki masz komputer :D

czyli proc, ile RAM'u etc

Napisane Aug 27, 2009, 1:11 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

RyanDynnPL to jest stronka dla ciebie :P
http://www.psxzone.opalnet.pl/download_text.htm
Tam znajdziesz ciekawe rzeczy a na dole są programy a wśród nich emulator [ePSXe v 1.6.0]

A co do mojego kompa to
- procesor dwu rdzeniowy 3.0
- 1 GB ram
- karta graficzna geforce 5500 128 mb

Napisane Aug 27, 2009, 1:22 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

xxtomekxDx powiedział(a):
RyanDynnPL to jest stronka dla ciebie :P
http://www.psxzone.opalnet.pl/download_text.htm
Tam znajdziesz ciekawe rzeczy a na dole są programy a wśród nich emulator [ePSXe v 1.6.0]

A co do mojego kompa to
- procesor dwu rdzeniowy 3.0
- 1 GB ram
- karta graficzna geforce 5500 128 mb

ale o ile się nie mylę to ePSXe jest emulatorem psx'a..

Napisane Aug 27, 2009, 1:38 pm Ostatnio edytowane Aug 27, 2009, 1:38 pm przez Qba619
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

jak znalazłeś lepszy to podaj ^^

Napisane Aug 27, 2009, 1:39 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

A jak niby chcesz odpalać gry z ps2 na psx? o.O
Ja nie mam czasu i chęci na szukanie emulatorów ps2 bo mi to nie potrzebne.

Napisane Aug 27, 2009, 1:50 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

To powinno działać :P

http://pcsx2.net/

Napisane Aug 27, 2009, 2:11 pm
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Dzięki juz wiem jak co zrobic

Napisane Aug 27, 2009, 9:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja