Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Blind - Video Days

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blind - Video Days
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o tym klasycznym filmie? Jak dla mnie mega klimat, większość tricków, które są tam nagrane nie przeszło by teraz, ale zobaczcie, wygląda to świetnie, wszystko nagrane na maxa bujającą się kamerą, słaba jakość, czasem syfnie odjechane tricki, ale obejrzyjcie przejazd Guya Mariano, do każdego tricku jedzie z prędkością przesadzoną, tricki w wykonaniu Marka G. m.in. fs na 50-50na railu w dół, na prawde polecam ten film bo nie potrzebne mi do szczęścia jakies mega hd, kazdy trick odjechany na montazowkach !

Napisane Sep 8, 2009, 3:11 pm Ostatnio edytowane Sep 8, 2009, 9:08 pm przez Gutek101
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba mój ulubiony film deskorokowy. Jedynie przejazd Jordana Richtera jest taki jakiś nijaki, poza tym nie mam żadnych zarzutów, film genialny, oprócz Mariano i Gonzalesa wcale nie gorsze były pozostałe przejazdy tj. Jasona Lee i Rudy'ego Johnsona. Tak na marginesie twórcą filmu jest Spike Jonze reżyser "Być jak John Malkovich" i "Adaptacji". W video magazynie "On video" był fajny materiał o "Video Days", polecam, jest chyba na youtube. Większość współczesnych filmów pomimo superhipermega trików nie dorasta do pięt "Video Days"

ps. tak na marginesie to stwierdzenie że to jedno z pierwszych skate videos jest trochę nietrafione, przecież juz w latach 80-tych wyszło ich w ch... i jeszcze trochę

Napisane Sep 8, 2009, 5:19 pm Ostatnio edytowane Sep 8, 2009, 5:26 pm przez Tajlor
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja