Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Osiris Kids - Children Of The...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Osiris Kids - Children Of The Revolution
KenKo

KenKo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KenKo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciał bym wiedzieć co sądzicie o tym filmie?

Mi się nawet podoba ,a szczególnie przejazd tej starszej z dziewczyn (robiła najlepsze tricki i ogólnie dobrze sobie radziła). Ale wszyscy dobrze jeżdżą.

LINK

Napisane Sep 9, 2009, 7:51 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strasznie mnie wciągnął ten film. Motywuje do nauki nowych tricków.

Napisane Sep 9, 2009, 8:59 pm
kate94

kate94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kate94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie zwalił z krzesła, jeśli chodzi o wiek tych dzieciaków..masakra. Ale to w sumie dobrze że są tacy i ich jakoś rozgłaszają.

Napisane Sep 10, 2009, 5:45 pm
SztachaPL

SztachaPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SztachaPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wgniotło mnie to w krzesło O.o . Jak na swój wiek to sobie świetnie radzą  ^^)

Napisane Sep 10, 2009, 6:48 pm
mnich9494

mnich9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnich9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:( ja nie mam po tym zajawki.... strasznie demotywujące... smutno :(

Napisane Sep 10, 2009, 7:00 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie ten film nie jest taki fajny;/ Nie oszukujmy się brak troszkę dla nich stylu, Ale dają radę. Szczególnie podobał mi się Tyson Bowerbank.  :cyclops:

Napisane Sep 10, 2009, 8:00 pm
brober

brober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudnjo zeby ktos w takim wieku mial styl jak S. Williams. styl sie trenuje przez lata a ten trzynastolatek bodajze 3 na filmie mnie rozwalil. No ale pewnie te dzieciaki mieszkaja  po 11 miesiecy w woodward;]

Napisane Sep 11, 2009, 4:09 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W szoku lekko :D No bo w takim wieku tak napier ... :PP

Napisane Sep 13, 2009, 10:25 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no kurde , swietnie jezdza ;d

Napisane Sep 13, 2009, 8:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja