Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Prowing - rolki terenowe

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Prowing - rolki terenowe, prosze o opinie
xcrobert

xcrobert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xcrobert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!

Chcialbym kupic rolki terenowe prowinga, prosze o opinie znawcow tematu.
Szczegolnie interesuje mnie zastosowanie tych rolek w landkitingu.

pozdrawiam.

Napisane Sep 15, 2009, 11:54 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to se kurwa idz na forum o takiej tematyce bo tu masz rolki agresywne

Napisane Sep 16, 2009, 3:05 pm
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Roguc93 powiedział(a):
to se ***** idz na forum o takiej tematyce bo tu masz rolki agresywne

Powinienem dać Ci warna za chamstwo... Dział nazywa się "rolki"... więc spuść z tonu. Nie masz nic mądrego do powiedzenia.. To się nie wypowiadaj!

edit: chociaż poprawiam się.. jednak dam Ci tego warna.

Napisane Sep 16, 2009, 3:45 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2009, 3:47 pm przez Tajger
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym ci proponował  TE rolki, jeśli chodzi ci o to żeby cię ciągnął latawiec.

I przy okazjii co to jest WARN bo ja się nie znam na takich sprawach, coś typu ban?

Napisane Sep 19, 2009, 2:17 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2009, 2:17 pm przez RyanDunnPl
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RyanDunnPl powiedział(a):

I przy okazjii co to jest WARN bo ja się nie znam na takich sprawach, coś typu ban?

Warn - Warning - Ostrzeżenie

Przepraszam za offtop.

Napisane Sep 19, 2009, 5:05 pm
xcrobert

xcrobert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xcrobert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wygladaja efektownie, ale raczej nie wytrzymaja pierszej godziny...

interesuja mnie te: http://www.youtube.com/watch?v=SiRFrQ8Bbx4

Napisane Sep 20, 2009, 9:07 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3x warn (warning, jak już ktoś napisał) = Ban na jakiś tam określony czas na forum.

Napisane Sep 20, 2009, 9:16 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja