Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Pobicie 15 latka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pobicie 15 latka, na koncercie Peji
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmik

Komentarz:
Peja reprezentuje biedę... umysłową.

15 latek to 3 gimnazjum. Pomyślcie sobie jak wygląda 15 latek i zastanówcie się czy to normalne tak się zachować. Pokazał środkowy palec temu "artyście", ale to nawet w 1% nie usprawiedliwia zachowanie Ryśka. Nie lubię "cwaniaków" i "frajerów" jak to się mówi potocznie, ale to co zrobił Peja jest gorsze nawet od JP na 100 %. Pokazał brak mózgu i nawet nie umiał bym sobie wyobrazić, jak jeden gest może rozwścieczyć tak człowieka... hmmm... w sumie nie wiem czy człowiek w tym wypadku to trafne określenie.

Wiem, że fanatyczni wielbiciele Peji mnie pohejtują lekko, ale trudno... dla mnie po tym co się stało to zwyrol  ^^)

Napisane Sep 16, 2009, 9:05 pm
etnies442

etnies442

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro taki kozak i wogóle to czemu sam nie wyszedł tylko jakiś dresów na niego nasłał a jeszcze jakieś pierd.olone cwaniary uuuu peja sreja sie cieszyli a jak sie tłukli to wołały piotrek piotrek niee czy jaki tam ch.uj dla mnie to jest nie normalne :mad:

Napisane Sep 16, 2009, 9:09 pm
mnich9494

mnich9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnich9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Wiem, że fanatyczni wielbiciele Peji" nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...:/ ja np. lubiłem go tylko za czasów płyty na legalu(mam kasete nawet) a teraz to wszyscy wiedzą jak jest,a to video to potwierdza...

Napisane Sep 16, 2009, 9:12 pm
maciek321

maciek321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciek321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysli ze jest fajny przyglup jeden uwaza sie za wielka gwiazde i mysli ze moze wszystko a to gowno prawda. Reprezentuje soba gowno. Mysli ze jest zaje... bo spiewa jak mu zle w zyciu i jak to on znosi biede nadaje sie na emosa bo pier... jak mu zle. POzdrawiam wszystki fanow peji .

*Napisane Sep 16, 2009, 9:16 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnich9494 powiedział(a):
"Wiem, że fanatyczni wielbiciele Peji" nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...:/ ja np. lubiłem go tylko za czasów płyty na legalu(mam kasete nawet) a teraz to wszyscy wiedzą jak jest,a to video to potwierdza...

Masz rację, źle to ująłem. Ja też słuchałem Peji. Nawet Solufkę sobie podkręcałem, ale nie przypasowała mi. Chodziło mi bardziej o tych co "JP na 100%" mają przed oczami  :rolleyes:

Napisane Sep 16, 2009, 9:16 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nasłał dresow bo sam by wpier*ol dostal haha :dots:
nie ma nic bardziej wkurzajacego niz taki cwaniak ktory sie o wszystko rzuca jak krzywo spojrzysz ale sam nic nie powie tylko kumpli naśle  :rolleyes:

Napisane Sep 16, 2009, 9:16 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):

Peja reprezentuje biedę... umysłową.

i współczuje myślącym że to było "w porządku" :thinking:

Napisane Sep 16, 2009, 9:21 pm
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze Rysiu po zajściu rzucił tekstem "Tak kończą frajerzy".
No sory ale dla mnie to jest lekkie przegięcie. Może chłopak źle się zachował, ale to Rysiek z racji wieku powinien zachowac trzeźwy umysł, a nie odpierdalać takiej akcji.

Napisane Sep 16, 2009, 9:22 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te krzyki pod koniec to tak jakby ten 15 latek dostał kosą w żebra :D

Napisane Sep 16, 2009, 9:38 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Peja to kretyn a to co zrobił to jest poniżej wszystkiego.

Napisane Sep 16, 2009, 9:39 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zal mi go ;x dal sie sprowokowac jakiemus 15 latkowi. Nawet w wiadomosciach mowili o tym, a za swoj wybryk moze dostac (chyba) 3 lata wiezienia ;D

Napisane Sep 16, 2009, 9:42 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=wDtrYMCCMX8">http://www.youtube.com/watch?v=wDtrYMCCMX8" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

To co ma M. Shadows powiedzieć, skoro podczas wykonania tej jednej piosenki, każdy obecny tam widz co najmniej 2 razy wyciągnął w góre łapę pokazując fuckera? 0,o

Napisane Sep 16, 2009, 9:42 pm
MacMan

MacMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MacMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jego jedyny dobry album to Na Legalu, SLU jeszcze da się słuchać a Solufka jest mierna. Jak w 2001 był normalny to teraz jest debilem.

Napisane Sep 16, 2009, 9:47 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.lastfm.pl/event/1140608+Przystanek+Woodstock+2010/shoutbox
Wszyscy kochają peje;D
Kto by pomyslal ze będzie o nim pisało społeczeństwo woodstockowe ;D

Napisane Sep 16, 2009, 9:50 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dobra ale nie rozmawiamy tu o jego muzyce lecz o tym jak się zachował ;p
Gandzior coś tam próbował uspokajać a ten jeszcze tekstem "wszystko na mój koszt" wali...

Napisane Sep 16, 2009, 9:51 pm
zukuxd

zukuxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zukuxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

peja dostał wpierdol i przypakował i zaczął zarabiać kasę i robić coraz gorsze piosenki . To co teraz robi to shit i powinni to puszczać w mtv i vivie razem z innymi gównami porównywalnego to inteligentnego tekstu pejii : tak bardzo chcę pierdolić się z tobą <brawo> on ma nasrane w łebie, kiedyś miał szacunek teraz ma wizerunek i  JP NA 100% I REPREZENTUJ BIEDE Z WINIACZEM !

Napisane Sep 16, 2009, 9:52 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Peja zachował się jak zwykła сipka, zachowanie adekwatne do jego możliwości umysłowych. Rysiowi gorąco, z całego serca, życzę szerokiego odbytu w pierdlu.

Napisane Sep 16, 2009, 9:53 pm
zukuxd

zukuxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zukuxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elmacio powiedział(a):
Peja zachował się jak zwykła сipka, zachowanie adekwatne do jego możliwości umysłowych. Rysiowi gorąco, z całego serca, życzę szerokiego odbytu w pierdlu.

Ja też życzę TEMU KOZAKOWI co WIELCE przeżył na ulicznym życiu szerokiego dupska w więzieniu haha ^^
Ciekawe co będzie reprezentował w więzieniu pewnie będzie nagrywał potulne pioseneczki dla mtvi ;]

Napisane Sep 16, 2009, 9:59 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zukuxd powiedział(a):
elmacio powiedział(a):

Ja też życzę TEMU KOZAKOWI co WIELCE przeżył na ulicznym życiu szerokiego dupska w więzieniu haha ^^
Ciekawe co będzie reprezentował w więzieniu pewnie będzie nagrywał potulne pioseneczki dla mtvi ;]

W więzieniu? W więzieniu będzie się często schylał po mydełko :D

Napisane Sep 16, 2009, 10:00 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale jaką zajebistą płytę o gangsta więziennym życiu nagra!

Toż to nawet Marilyn Manson (który obecnie pod każdym względem ssie, pod względem tzw. klasy również) kiedy jakiś kretyn na koncercie chyba rzucił w któregoś z członków zespołu butelką powiedział, że powinien kazać widowni pobić tego skurwysyna, ale wtedy będzie, że spowodował bójkę na własnym koncercie i że dlatego zabrania chociażby tknięcia tego gościa.
(dawno o tym czytałem, więc relacja jest mocno niedokładna, ale sens jest zachowany :>)

Coś w TV mówili, że Peja był naćpany podczas tej całej akcji...

Napisane Sep 16, 2009, 10:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja