Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trash wiosna 2011 !!!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trash wiosna 2011 !!!!
trash

trash

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trash zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://trashskate.pl/upload/TRASHWL_600px.jpg

Napisane Sep 18, 2009, 6:30 pm Ostatnio edytowane Sep 7, 2011, 8:26 pm przez trash
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne te koszulki. Wpadajcie na jam do nas do Łomży.

Napisane Sep 18, 2009, 6:41 pm
MonkiPL

MonkiPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MonkiPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie dostałem naklejek i gadżetów  :(

Napisane Sep 18, 2009, 6:59 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsza grafika na zajawie:D
PEACE

Napisane Sep 18, 2009, 7:32 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Pierwsza grafika na zajawie:D
PEACE

Napisane Sep 18, 2009, 7:53 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ta pierwsza jest na prawde fajna :)

Napisane Sep 18, 2009, 8:18 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wezmę to pierwszą i pewnie bluze bez kaptura, ale musicie obiecać, ze tym razem przesyłka do mnie dojdzie. ;)

Napisane Sep 18, 2009, 8:18 pm
marcinpunk

marcinpunk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinpunk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega jeździ dla Trasha :D

Napisane Sep 19, 2009, 9:34 am
trash

trash

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trash zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Wezmę to pierwszą i pewnie bluze bez kaptura, ale musicie obiecać, ze tym razem przesyłka do mnie dojdzie. ;)

bez obaw:)

Napisane Sep 19, 2009, 11:25 am
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam koszulke trash i nie ukrywam ze jakosciowo nie jest dobra :(

Napisane Sep 19, 2009, 11:47 am
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam szczura i jest slaby, skurczyl sie

Napisane Sep 19, 2009, 11:53 am
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

U, to słabo, a jak z bluzami?

Napisane Sep 19, 2009, 12:01 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajawkowe :) i do tego taniutkie  :cyclops:

Chetnie bym zamowił koszulke z tym skate jezyczkiem ale dopiero jakos 1-3 pażdziernika bo wtedy bede mial kase :) Duzo tych koszulek jest na magazynie?

Napisane Sep 19, 2009, 12:14 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2009, 12:23 pm przez HulajnogaFun
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsza kosuzlka. MAX!! :P

Napisane Sep 19, 2009, 12:57 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem zajawkę na jezusa ale jak obczaiłem ją w rzeczywistości to strasznie kiepsko się prezętują te koszulki. Przynajmniej tak było z tamtą serią. Na korzyść wypada cena, ale jakość jest kiepka...

Napisane Sep 19, 2009, 1:48 pm
trash

trash

Member
Wyświetl posty

Nie oszukujmy sie to nie jest D&G albo turbokolor, ale z 2giej strony taka jest też filozofia trasha. Jesli koszulka nie jest prana w 100 stopniach tylko ta jak powinno sie prać bawełne 100 % w max 60 stopniach to nic nie ma prawa sie skurczyć.

Trzeba brać pod uwage że robić trasha robie je z myslą o ludziach którzy nie chcą wydawać 60-80zł na koszulke w której pozniej strach wyjśc na deske i sie wypierdolic, bo drooogo.
W Polsce jest moim zdaniem chujowa zajawka ze koszulka musi byc 200gram albo i wiecej, podczas gdy w stanach jak i w innych krajach jak Holandia sprzedaja koszulki które nie mają byc z zasady jak sweter...
Bawełka jest dobrej jakości, wystarczy ją porządnie prać i będe służyć długo.
Co do jezusa, trafił sie mały rzut który drukarnia troche zepsuła(za dużo farby poszło) i zanim sie zoreintowałem pare sztuk poszło w świat.
Teraz kontrola jakosci Q:))

Napisane Sep 19, 2009, 4:03 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dobra, niech juz bedzie ta jakosc okej ale xl - 74 cm? troche malo
tak 78 spoko
:D

Napisane Sep 19, 2009, 4:29 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja koszulka trash(czacha) jest tak jakosciowo zje**** ze masakra material jest strasznie do dupy ; // ciekawe czy ta seria bedzie lepsza jakosciowo :D :D Jak ktos kupi niech napisze : P

Napisane Sep 20, 2009, 9:18 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta pierwsza koszulka jest swietna ;P

Napisane Sep 20, 2009, 10:08 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niezły marketing... robienie z kiepskiej jakości pozytywnej strony produktu to raczej fenomen. Jakoś mam dużo koszulek naszych rodzimych marek jak fenix czy malita, a także sporo zagranicznych jak adio czy ezekiel i poweim tak : grubszy materiał jest zawsze lepszy - czy to w samym noszeniu jest przyjemniejszy w dotyku, czy później po praniu nie robi się z niego szmata. Pozatym podszas gleby taka koszulka wytrzyma więcej. Moda na cienkie koszulki? Raczej marketing, który wyciska tyle kasy ile się da bo mniej materiału za tą samą cenę to czysty zysk. Nie odbieraj tego jako jakąś wojne w Twoim kierunku, ale moim zdaniem gdybyście robili koszulki, może nawet trochę drożej, a lepszej jakości to byście mieli o wiele więcej kupujących bo grafiki są naprawdę fajne.

Napisane Sep 20, 2009, 10:48 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja