Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Slave - Radio Television

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slave - Radio Television
Chief

Chief

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chief zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Premierowy pokaz pierwszego, pełnometrażowego filmu Slave odbył się już jakiś czas temu. Niesamowicie jestem na niego napalony, szkoda że nigdzie nie ma info o wydaniu na DVD.

Dodane

Napisane Sep 22, 2009, 1:38 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2009, 3:03 pm przez Karwan89
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możliwe że dystrybucja System będzie robiła polską premierę i kilka sztuk DVD jak będą ściągnie:) Jak będzie zobaczymy, póki co są takie plany:)
A filmem się jaram, bo firma mało znana w Polsce, a jest naprawdę kozacka! Deski to samo co Zero, czyli mistrz:) Czekam:)
PEACE

Napisane Sep 22, 2009, 3:00 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mojego newsa o premierze nie dodali ;p

Napisane Sep 22, 2009, 3:19 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mumford jeszcze tam jest? Jak tak to jaram sie tym, co będzie w bowlach robił.

Napisane Sep 22, 2009, 3:33 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):

tak Mumford jest jeszcze w Slave

Napisane Sep 22, 2009, 6:06 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):

jest
tez sie jaram mumfordem ;d koks

Napisane Sep 22, 2009, 9:03 pm
Chief

Chief

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chief zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaram się młodszymi, mniej znanymi skejterami z teamu Slave. Goemann wymiata, chcę  już to widzieć. Oczywiście Mumford i Allie to pewniaki, o których nie trzeba wspominać :)

Napisane Sep 23, 2009, 12:31 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przed chwilą skończyłem oglądać. Kurdę, takiego filmu dawno nie widziałem! Kozak klimat do samego końca. Całość jest jakby nagrana starą kamerą, kolory są takie wyblakłe, świetnie to wszystko stroi. Tricków nie będę pisał, ale wspomnę że warto chociażby zobaczyć dla gleby z udziałem rowerzysty, aż strach pomyśleć co byłoby gdyby spadł kawałek bliżej. Myślę że może to być poważny pretendent do tytułu filmu roku. Choć jest specyficzny, więc nie każdemu się musi spodobać, ale jak dla mnie pozycja obowiązkowa! $lave ROX ROX ROX!!!
PEACE

Napisane Nov 16, 2009, 8:20 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Karwan89 powiedział(a):
Przed chwilą skończyłem oglądać. Kurdę, takiego filmu dawno nie widziałem! Kozak klimat do samego końca. Całość jest jakby nagrana starą kamerą, kolory są takie wyblakłe, świetnie to wszystko stroi. Tricków nie będę pisał, ale wspomnę że warto chociażby zobaczyć dla gleby z udziałem rowerzysty, aż strach pomyśleć co byłoby gdyby spadł kawałek bliżej. Myślę że może to być poważny pretendent do tytułu filmu roku. Choć jest specyficzny, więc nie każdemu się musi spodobać, ale jak dla mnie pozycja obowiązkowa! $lave ROX ROX ROX!!!
PEACE

podobnie, w skrócie: zajebisty, zajawa max

Napisane Nov 17, 2009, 3:27 pm
girlyman

girlyman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to girlyman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy mógłby ktoś dać link bo wszystkie wyparowały

Napisane Nov 22, 2009, 6:04 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałby ktoś muzykę z przejazdu Jon'a Alliego w mp3 ? Dark - Zero Time czy jakoś tak się nazywała.. Byłbym wdzięczny.  :rolleyes:

Napisane Nov 22, 2009, 6:51 pm
Adas89

Adas89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adas89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny klimat, jak dla mnie kapitalny, na pełnej zajawie :)

Napisane Nov 24, 2009, 3:12 pm
shecky7899

shecky7899

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shecky7899 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):
Miałby ktoś muzykę z przejazdu Jon'a Alliego w mp3 ? Dark - Zero Time czy jakoś tak się nazywała.. Byłbym wdzięczny.  :rolleyes:

JA MAM.

Napisane Nov 29, 2009, 10:10 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche zaradnosci ludzie

Dark-Zero Time
+
http://vidtomp3.com/

Napisane Nov 29, 2009, 4:00 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

$lave najlepsza firma lepszego filmu nie mogłem się doczekać. Kocham te klimaty

Napisane May 15, 2010, 6:10 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://vimeo.com/8541839

Link do filmu.

Napisane May 15, 2010, 6:36 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ensien powiedział(a):
http://vimeo.com/8541839

Link do filmu.

Ja czekam może wejdzie do polski na płytce. Jak tak to zaje***iście

Napisane May 15, 2010, 6:46 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

no, od razu biorę ;d

Napisane May 16, 2010, 12:12 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Mam dla Was dobrą wiadomość:) Są w Polsce, dystrybucja System sprowadziła kilka sztuk, razem z "Zero Strange World", ale nie wiem, które sklepy kupiły:(
PEACE

Napisane Jul 5, 2010, 10:56 pm
MpM96

MpM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MpM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakoś mnie nie wciągnęło. Film jak film. w skali od 1 do 10 "5"

Napisane Jul 12, 2010, 4:00 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja