Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Flip - Extremelly sorry

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Flip - Extremelly sorry, Opinie
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli ktos ma ten film prosze o kontakt ze mna

Dodane

Napisane Sep 23, 2009, 7:06 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2009, 3:26 pm przez Thomas04
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno była premiera i podejrzewam, że już niedługo będzie w sieci, ale puki co chyba musimy czekać...

Napisane Sep 23, 2009, 9:17 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bylo premiery na dvd wiec czego wy chcecie

Napisane Sep 23, 2009, 9:25 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):

byla, widzialem juz to do kupienia

Napisane Sep 24, 2009, 1:56 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):

Nie było... w sieci są Pre-Ordery...
Jeżeli pojawi się tutaj link do pobrania, ban z miejsca... zmieniłem też treść pierwszego posta i nie muszę tłumaczyć chyba dlaczego.
PEACE

Napisane Sep 24, 2009, 2:41 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2009, 2:42 pm przez Karwan89
kaszubak

kaszubak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaszubak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):

Nie było... w sieci są Pre-Ordery...
Jeżeli pojawi się tutaj link do pobrania, ban z miejsca... zmieniłem też treść pierwszego posta i nie muszę tłumaczyć chyba dlaczego.
PEACE

Nie było premiery!

Napisane Sep 24, 2009, 2:59 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

http://www.skateamerica.com/store/Flip-Video-Extremely-Sorry_P61437C964.cfm wystarczy ze ktos kupi i zamiesci na necie! OTB!!!

Napisane Sep 24, 2009, 3:25 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki ban Karwan jesteś baranem po prostu nie każdego stać jak ciebie zeby sobie "kolekcjonowac" sv ,zjeb.

Napisane Sep 24, 2009, 3:54 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):
Jaki ban Karwan jesteś baranem po prostu nie każdego stać jak ciebie zeby sobie "kolekcjonowac" sv ,zjeb.
A czytałeś regulamin? :D

Napisane Sep 24, 2009, 4:05 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polakom gratulujemy sprawnych dystrybucji, które dają coś od siebie, a nie tylko biorą hajs. W tym wypadku można podziękować Altexowi -premiery na całym świecie, a u nas nic. Karwan wyczilluj trochę, każdy zna zasady i było to wałkowane 101 razy.

Napisane Sep 24, 2009, 4:20 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):

Pozdrawiam warnem za obrażanie innych użytkowników.
Masz regulamin gdzie jest wyraźnie napisane o linkowaniu do pirackich rzeczy.
Na PM możecie sobie wysyłać co chcecie, ale na forum ma być czysto. Mnie też nie stać byłoby jakby filmowy biznes u nas działał normalnie, ale że pojawiają się strasznie rzadko to kupuję je i nie są to straszne pieniądze.

Kancio -> Jest chill, napisałem na wszelki wypadek. Co do dystrybucji to masz rację. Choć w sumie to jest tak "Nie sprowadzimy, bo trzeba zamówić sporo sztuk żeby je przysłali, a polaczki wolą i tak sobie ściągnąć zamiast kupić". Z premierami jest trochę inaczej, ale to też nie zawsze wina dystrybucji.
PEACE

Napisane Sep 24, 2009, 6:26 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie sprawa jest oczywista - altex nie po raz pierwszy dał ciała. Nie wierzę, że dystrybucja, która co jakiś czas kupuje ileś tam sztuk sprzętu jest dla producenta całkowicie nieznana i traktowana jak indywidualny konsument, tak że gdyby poprosili o te kilka płytek, to by im nie dali/sprzedali.  Jak dla mnie to lipa straszna, bo co jak jak co ale Sv'ki Flipa to klasyki i must have'y.

Napisane Sep 24, 2009, 7:18 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Kancio powiedział(a):
jak dla mnie sprawa jest oczywista - altex nie po raz pierwszy dał ciała. Nie wierzę, że dystrybucja, która co jakiś czas kupuje ileś tam sztuk sprzętu jest dla producenta całkowicie nieznana i traktowana jak indywidualny konsument, tak że gdyby poprosili o te kilka płytek, to by im nie dali/sprzedali.  Jak dla mnie to lipa straszna, bo co jak jak co ale Sv'ki Flipa to klasyki i must have'y.

Nie masz racji... Niektóre firmy owszem, sprzedają po kilka sztuk, ale niektóre mają coś takiego jak "minimum". Przez naszą mentalność nie opłaca się niektórych filmów po prostu ściągać, bo będą zalegały wiecznie... 5 kupi, 1 z nich udostępni na neta i reszta ściągnie... z 3 może zajarane ściągniętym filmem, kupią oryginał... Koniec tematu, bo w sumie offtop robimy. Jak chcesz możesz założyć osobny temat, to podyskutujemy.
PEACE

Napisane Sep 24, 2009, 10:08 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pisać na PM jak ktoś ma ochotę zassać ;)

Edit:już nieaktualne

Napisane Oct 11, 2009, 11:05 am Ostatnio edytowane Oct 16, 2009, 7:01 am przez czarnyneron
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega, najlepsze przejazdy Crossa i Gonzalez'a. Troche mało rowleya bo nie pokazał co umie. Bornquist zmiażdzył, mountain to samo. Kozak film. Jaram sie muzyka, prawie same instrumentale.

Napisane Oct 11, 2009, 9:04 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film miazga
rowley
ali
gonzalez
i cross
i jeszcze jakies 2 młode koksy

myslalem ze penny bedzie mial lepszy part

film masakryczny, ahh no i co bob robi to sie w glowie nie miesci

Napisane Oct 11, 2009, 10:55 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rodrigo tx normalnie zakochalem sie w jego jezdzie :D
tom penny jakos tak bez wyrazu, za krotko
rowley wiadomka koks
booooooooooooob. boze to jest dopiero nofear, przeciez to psychol jest. takie triki na takim speedzie na takiej wysokosci :O
no i gonzalez tez ladnie pocisnal, appleyard jakos tak nie wiem :(

Napisane Oct 12, 2009, 1:48 pm
Chief

Chief

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chief zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film masakryczny, David Gonzalez pozamiatał, mój absolutny numer jeden na tym filmie. Najlepszy przejazd jaki widziałem w ostatnich latach!

Napisane Oct 13, 2009, 11:54 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega film.
Oglądając pierwszy przejazd nie sądziłem, że któryś może być jeszcze na podobnym poziomie.
Jak się później okazało praktycznie każdy był. ;d
Naprawdę godny polecenia.

Napisane Oct 14, 2009, 3:24 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film kozak najlepsze party to Rowley ,Appleyard i Gonzalez

Napisane Oct 23, 2009, 9:49 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja