Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Flip - Extremelly sorry

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Flip - Extremelly sorry, Opinie
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli ktos ma ten film prosze o kontakt ze mna

Dodane

Napisane Sep 23, 2009, 7:06 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2009, 3:26 pm przez Thomas04
resitychy

resitychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to resitychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mógłby mi ktoś na PW wysłać linka  :rolleyes:

Napisane Nov 8, 2009, 10:53 am
Bambiskate

Bambiskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bambiskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dobry film, klimat na maxa, jak ktos chce zassać to pisać na gg...

Napisane Nov 16, 2009, 8:20 pm
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja też pod wrażeniem jestem. Tak na prawdę to KAŻDY part w tym filmie jest kozacki, widać że wszystko jest dokładnie przemyślane. Mistrz !

Napisane Nov 17, 2009, 2:36 pm
skeicik21

skeicik21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skeicik21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodrigo TX - Nie mam pytań !!! jego przejazdem się tak kur** jaram , że to jest masakra ;o w ogóle całym filmem się jaram niesamowicie ;))

Napisane Sep 13, 2010, 9:44 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry film. Gonzales, Lopez spoko przejazdy.

Napisane Jan 13, 2011, 7:28 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej rozniósł Luan Oliveira ma najlepsze triki, najlepszy styl i zajebisty agresywny bicik pod przejazd. Zresztą udowadnia dalej że jest koksem chociażby rozwalając T-Puda w BATB IV. David Gonzalez jak na moje, gówno pokazał. Poza tym że się nie boi, koleś wypada bardzo słabo technicznie. 

Napisane Apr 23, 2011, 4:29 pm
Zombalski

Zombalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zombalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Salva powiedział(a):
Najbardziej rozniósł Luan Oliveira ma najlepsze triki, najlepszy styl i zajebisty agresywny bicik pod przejazd. Zresztą udowadnia dalej że jest koksem chociażby rozwalając T-Puda w BATB IV. David Gonzalez jak na moje, gówno pokazał. Poza tym że się nie boi, koleś wypada bardzo słabo technicznie. 
Ja dla cb David pokazał gówno to jesteś największym i najgłupszym hejterem jakiego znam. Już sam 1 trick mówi za siebie flip noseslide z ponad 20 schodów, po za tym wykazał się dużą płynnością w przejazdach, gapy w kąt, graby, impasy do noseslidów i 50 50, flip frontboard na ogromnych schodach w dół raila, a do tego jazda na kątach. Jak wg ciebie to jest nic to pozdrawiam.

Napisane Aug 4, 2013, 11:35 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2013, 11:36 am przez Zombalski
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja