Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » MiniRampa

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
MiniRampa
Edge80

Edge80

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Edge80 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, chciałbym wybudować w ogrodzie minirampę... Mam super miejsce na nią. Jednak najpierw trzeba "ubłagać rodziców" a do tego potrzebne są mocne argumenty :D
Sam nie jestem zbyt dobrym dyplomata więc pomóżcie coś wymyśleć.

Napisane Sep 24, 2009, 3:32 pm
kundel91

kundel91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kundel91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz kilka opcji:
1) jak nie to ucieknę z domu.
2) jak nie to się potnę.
3) jak nie to się zabiję.
te 3 to zależy od waszych stosunków, bo np. mogą się ucieszyc.
4) że zabijesz kogoś z nich.

btw. najbardziej zje bany temat jaki widziałem ..

Napisane Sep 24, 2009, 3:40 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2009, 3:41 pm przez kundel91
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak masz kasę, bądź wszystko co potrzebne do wybudowania minirampy, to nie wiem czemu twoi rodzice się nie zgadzają (a wywnioskowałem, ze posiadasz to wszystko), chyba, ze właśnie w tym leży problem, ale ok. Powiedz im, ze nie wiem nie będziesz  w tym czasie siedział przed kompem na andengrandzie, ani palił i pił z kumplami, i że w tym czasie będziesz uprawiał sport, no i że wybudujesz to sam to będzie jakaś tam odpowiedzialność...

Napisane Sep 24, 2009, 3:49 pm
Edge80

Edge80

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Edge80 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Materiały mam bo tata ma firmę ala stolarską i wujek też :D
Boję się, że niezgodzą się z powodu "psucia krajobrazu xD".

Napisane Sep 24, 2009, 4:58 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak masz hajs, to bombarduj! ;)

Napisane Sep 24, 2009, 8:20 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2009, 8:22 pm przez P18
Kubazawa

Kubazawa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubazawa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

P18 powiedział(a):
Jak masz hajs, to bombarduj! ;)

;)podbijam
PZDR ! ^^) ^^)

Napisane Sep 26, 2009, 9:52 pm
brober

brober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej.... macie moze jakis dokladny tutorial po polsku jak zrobic minirampe? jak zalozyc coaping? jaka grubosc sklejki najlepsza?itp..itd...??

Napisane Sep 26, 2009, 10:11 pm
mnich9494

mnich9494

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnich9494 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brober powiedział(a):
Ej.... macie moze jakis dokladny tutorial po polsku jak zrobic minirampe? jak zalozyc coaping? jaka grubosc sklejki najlepsza?itp..itd...??

jest już temat o budowie minirampy a tam w którymś poście jest link z dokładnym opisem co i jak(nie chce mi się szukac teraz..), jednak jak nie kminisz angielskiego to dupa zimna..

Napisane Sep 26, 2009, 11:26 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brober powiedział(a):

http://www.baliramps.blogspot.com/  tu masz :D

Napisane Sep 27, 2009, 12:05 am
Edge80

Edge80

Member
Wyświetl posty

http://www.diyskate.com/mini_03.html

Po polsku  B) -> http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http://www.diyskate.com/mini_03.html&sl=en&tl=pl&history_state0=

Napisane Sep 27, 2009, 10:32 am Ostatnio edytowane Sep 27, 2009, 10:34 am przez Edge80
konrad77

konrad77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wielkie dzięki za podsuniecie tej strony. Wszystko jest tak zajebiście opisane że największy idiota (bez urazy dla tych co sobie to wezmą do serca;d ) to zrobi bez problemu. Nic nie trzeba myśleć wszystko krok po kroku opisane. Wiem z doświadczenia bo robiłem dosyć dużego kickera i przymierzam się do takiej oto rampy. Miałem utrudnione zadanie bo sam musiałem testować wysokości na oko wymiary łapać. Naprawdę wielkie propsy za ten link i jeśli macie >2000zł to bierzcie się za to.

Napisane Sep 27, 2009, 1:18 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja