Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Disney XD...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Disney XD...
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kilka słów wstępu:

PRO XD to stworzona specjalnie z myślą o wszystkich zajawkowiczach seria, w której poznacie prawdziwych profesjonalistów z różnych dziedzin sportu i dowiecie się od nich, jak prawidłowo wykonać najfajniejsze tricki.

W pierwszym odcinku przedstawimy wam Tomka i Michała – profesjonalnych skaterów z Warszawy. Chłopaki pokażą Wam między innymi, jak wykonać ollie, kickflipa, czy manuala.

Piszcie co o tym sądzicie.
Wg mnie z jednej strony to debilne, ale z drugiej program ten trafia do młodszych odbiorców, co może skutkować w przyszłości rozwojem deski w Poldonie

UWAGA! Nie chcę widzieć tutaj postów w stylu "pedały z warszafki się sprzedają, kiedy my prawdziwi zajawkowicze z "xxxxx" miasta nie mamy gdzie jeździc." Jestem pewien, że większość użytkowników ma w dupie wasze wypociny względem innych miast, czy skaterów z tych miast, więc sobie darujcie.

Napisane Sep 29, 2009, 2:00 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2009, 2:04 pm przez Malijedrek
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś się dzieje w polskim skateboardingu.

Napisane Sep 29, 2009, 2:15 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swietne, bede to ogladał

PS: Serial Zeke i Luther tez jest fajny :) B)

Napisane Sep 29, 2009, 2:23 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):

PS: Serial Zeke i Luther tez jest fajny :) B)

Też lubię ten serial. O której jest ten Pro xd?

Napisane Sep 29, 2009, 2:26 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No pewnie, wpuszczajce takie firmy do skateboardingu. Jeszcze ta nazwa 'XD' - kojarzy mi sie z emotami i dzieciakami ich nadużywających. Jestem załamany. Dobrze, że nie wszystkim sie popier.doliło i gdzieniegdzie deskorolka jest dalej sportem bardziej undergroundowym.

Napisane Sep 29, 2009, 2:30 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Disney XD... pierwszy człon nazwy oznacza że program jest dla dzieci, a drugi że dla dzieci których biją w metinie.

Napisane Sep 29, 2009, 2:46 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bl4zej powiedział(a):
Disney XD... pierwszy człon nazwy oznacza że program jest dla dzieci, a drugi że dla dzieci których biją w metinie.

haha ;D

Napisane Sep 29, 2009, 3:06 pm
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noh, ja mam ten program i sądzę, że to kompletna pomyłka. Oczywiście, może jakiś dzieciak się zajara deskorolką na dłuższy czas, ale dam sobie głowę uciąć, że większość kupi sobie deskę z supermarketu i po miesiącu im się znudzi.
Tragedią jest muzyka w tle do tego filmu, który podałeś. Nie dość, że jakieś Coś Technopodobne, to schrzanili 'Seven nation army'.
Dziwię się, że gościa w koszulce "Disney XD" nie wyśmiali łehehehhee.
Ale szczęściem w nieszczęściu jest trailer Zeke i Luther czy jak to tam się nazywa. Przynajmniej dość normalnie nazwali triki, większość ludzi nie potrafi z siebie wykrztusić niczego więcej oprócz "podskoki na desce".
No cóż, może to jest jakiś temat główny tego programu, a może im się niedługo znudzi. Przynajmniej mam nadzieję. Zastanawia mnie skąd wzięli "XD" w nazwie.

Napisane Sep 29, 2009, 3:08 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2009, 3:10 pm przez sk8ate
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
[...]sportem bardziej undergroundowym.
deska to nie sport

Napisane Sep 29, 2009, 3:43 pm
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

XD - eXtreme disney :D

Napisane Sep 29, 2009, 3:48 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

Sposób życia, tak?

Napisane Sep 29, 2009, 3:51 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

Napisane Sep 29, 2009, 4:03 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Edge80 powiedział(a):
Stan umysłu ; ]

I co jeszcze?

Napisane Sep 29, 2009, 4:05 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Edge80 powiedział(a):
Stan umysłu ; ]

Ahahahah większych głupot nie słyszałem. Ja rozumiem, że jeżdząc na desce i jarając się tym tematem ten sport jest dla was najważniejszy, ale bez przesady. Deska zawsze była, jest i będzie sportem. Tylko kwestia jak jest przedstawiana i gdzie wykorzystywana.

Napisane Sep 29, 2009, 4:08 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

Ja kiedyś przeczytałem w info bardzo mądrą wypowiedź. Otóż po przeczytaniu stwierdziłem że deskorolka nie jest sportem a bardziej dyscypliną indywidualną i tej myśli trzymam się do dziś.

Napisane Sep 29, 2009, 4:15 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

barkaw powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

Ja kiedyś przeczytałem w info bardzo mądrą wypowiedź. Otóż po przeczytaniu stwierdziłem że deskorolka nie jest sportem a bardziej dyscypliną indywidualną i tej myśli trzymam się do dziś.

W sumie to z tym się nawet mogę zgodzić, ale bez robienia z deskorolki boga, czy nie-wiadomo-czego.

Ale koniec OT

Napisane Sep 29, 2009, 4:18 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2009, 4:19 pm przez Malijedrek
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

barkaw powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

eh ale pier*olicie. jest sportem ekstremalnym i musicie sie z tym pogodzic.
a pomysl jest totalna porazka, jeszcze brakuje zeby wyszlo Disney Skateboards z myszka miki i kubusiem puchatkiem. nie widze dobrych stron tego projektu :mad:

Napisane Sep 29, 2009, 4:24 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2009, 4:26 pm przez Adi21
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
barkaw powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

Dla jednego jest sportem, dla drugiego nie.

Napisane Sep 29, 2009, 4:26 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
barkaw powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
deska to nie sport

No a kur.wa co?

Dla jednego jest sportem, dla drugiego nie.

To mniej wiecej tak jakbym twierdzil, ze pilka nozna nie jest sportem bo tak i ch*j. dlaczego miala by nie byc sportem? sport to nie zawsze ciagla rywalizacja

Cytuj:
Sport – rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej.

Napisane Sep 29, 2009, 4:28 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra fuche se zalapali

Napisane Sep 29, 2009, 4:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja