Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czasopisma rolkowe

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czasopisma rolkowe, LoLoLoLo :D
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj mozecie zamieszczac nazwy wszystkich fajnych albo i nie :D czasopism rolkowych :D.

*Napisane Nov 18, 2005, 11:04 pm
fundation

fundation

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fundation zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B)SLIZG wprawdzie nie jest to czasoppismo w calosci o rolkach ale kiedy sie tam trafil art o rolkach  B)

Napisane Nov 19, 2005, 7:25 pm
login13

login13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to login13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

be-mag fajna gazeta o rolkach :)

*Napisane Nov 19, 2005, 7:40 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega ma bemaga, na koratrzu jak zobaczyłem fotki to szczena mi opadła :D Polecam :]

Napisane Nov 23, 2005, 12:48 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie znacie jakiejs innnej ... ?!?!

Napisane Jan 7, 2006, 1:48 pm
Nolaan

Nolaan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nolaan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daily bread.
jedynie w empiku był(A_)niestety już jej tam nie widuje. :(

Napisane Jan 8, 2006, 4:09 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam jedna  nazywa sie "DAILY BREAD" wszyswtko fajnie ale nie po polsku heheh :D :thinking:

*Napisane Jan 27, 2006, 10:58 am
Siarny

Siarny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siarny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, gazeta be-mag jest tylko o rolkach?

Napisane Mar 8, 2006, 7:11 pm Ostatnio edytowane Mar 8, 2006, 7:12 pm przez Siarny
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Soula,ale to gazetka Hiszpańska ; P
Troche wywiadów jest po angielsku, ale foty nice :)

Napisane Jun 2, 2006, 10:11 pm
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:stare: ChyBa INFO ale jeszcze nie wiem czy go robia :D

*Napisane Jun 3, 2006, 9:31 pm
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol
INFO to gazeta o desce ;]

Napisane Jun 3, 2006, 11:07 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najpopularniejsza to chyba Be-mag

Napisane Sep 20, 2006, 11:04 am
Keenny

Keenny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keenny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra ale jak albo gdzie sobie kupic ta gazetke "be-mag"

Napisane Sep 21, 2006, 10:05 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Keenny powiedział(a):
Dobra ale jak albo gdzie sobie kupic ta gazetke "be-mag"

hmm może w empiku?? ;) ;) ;)

Napisane Sep 22, 2006, 3:44 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2006, 3:44 pm przez olas11
maka111

maka111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ostatni nie widuje tej gazety w empikach

*Napisane Jul 25, 2007, 4:06 pm
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i własnie to jest problem bo wszystkie zajawkowe gazety czy o desce czy o rolkach są tylko w takich sklepach jak empik. Szkoda, wielka szkoda.

Napisane Aug 15, 2007, 3:59 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie otwarli cubeskate i tam za 16zł (jeden) jest pełno numerów be-maga  ^^)

Napisane Aug 15, 2007, 5:54 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2007, 5:55 pm przez Qbasiek95
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qbasiek95 powiedział(a):
Właśnie otwarli cubeskate
hehe... otwarli, mocne ;D no ale qbasiek dobrze napisal, cubeskate jest otwarty, i sa be-magi :D

Napisane Aug 16, 2007, 7:24 am
surfish

surfish

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to surfish zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.***** tam są be - magi  B)

Napisane Aug 16, 2007, 7:35 am
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam Be-mag, Dialy Bread, Fired, One, Radious Media, Rejects, Rolla Mag, Soul Mag wszystkie te gazetki mozna kupic na stronce www.*****

Napisane Aug 23, 2007, 3:44 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja