Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Ry23- ULICZNY FLOWKLOR

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ry23- ULICZNY FLOWKLOR, co sadzicie?
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:O :O :Onajgrubsze cd tego roku
Płoną wersy miażdży

Napisane Nov 7, 2009, 8:13 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

strasznie sie jaram. musze kupic na cd :)

najbardziej podoba mi sie plona wersy, czekajac na cud i robie to. ale wszystko jest przezaje*iste :thumbsup: nie zawiodlem sie ;)

Napisane Nov 7, 2009, 4:09 pm
krycha03

krycha03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie dorwałem od kumpla płytkę jak przesłucham to zdam relacje ! BG propsy za Avatar !  :rolleyes:

Napisane Nov 7, 2009, 6:00 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gural  :O . Pali sie pali sie pali sie !

Napisane Nov 9, 2009, 9:44 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam, i tak najlepszy jest promo kawałek płytki :P Nie no szacun dla Ramony, uwielbiam jego flow i głos  ^^)

Napisane Nov 10, 2009, 6:50 pm
PeDeGiusz

PeDeGiusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeDeGiusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miazga ;] Najbardziej jaram się kawałkiem "You hate me or you love me"

Napisane Nov 12, 2009, 2:42 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem top 3 krążków tego roku;D Ramona zajebiście zadebiutował na legalu. Kawałek 'Nie zwalniam tempa' jest mistrzowski, sheller i słoń jak zawsze dobrze, Galon tez pojechal dobrze w 'Po to to robię'. Z solówek to 'noc w wielkim miescie' i 'deszczowy dzień' rozkładają mnie na łopatki. Płytka dla mnie 9/10 ; )

Napisane Nov 15, 2009, 4:21 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nie sadzicie że RY23 to taki Polski EMINEM? tak mnie naszło do porównania, bo też charakterystyczny głos ja Em, i w ogóle jego styl tak trochę mi przypomina Eminema.... tak mała filozja ^^

Napisane Nov 18, 2009, 4:15 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baser powiedział(a):
A nie sadzicie że RY23 to taki Polski EMINEM? tak mnie naszło do porównania, bo też charakterystyczny głos ja Em, i w ogóle jego styl tak trochę mi przypomina Eminema.... tak mała filozja ^^

hmm, w zyciu bym na to nie wpadl :cyclops: mysle, ze kazdy raper jest inny i nie ma co tak porownywac ;)

Napisane Nov 18, 2009, 6:25 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

racja, racja  ^^) Ale to moje własne osobiste odczucie  :cyclops: A co powiecie o kwałku "Twarda szkoła 2"??

Napisane Nov 18, 2009, 7:31 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

lubie MMA, kawalek fajny, ale slyszalem go juz dawno temu w trawie ;) nawet z teledyskiem.

Napisane Nov 18, 2009, 8:56 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

No bo kawałek juz zdeczko stary, ale jakoś mało znany :thinking: A taki zajebisty  B)

Napisane Nov 19, 2009, 2:03 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

z tego co wiem, to "od kolyski az po grob" i "uliczny flowklor" tez nie sa pierwszej nowosci :cyclops: jaram sie ta plyta!

Napisane Nov 19, 2009, 10:30 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
z tego co wiem, to "od kolyski az po grob" i "uliczny flowklor" tez nie sa pierwszej nowosci :cyclops: jaram sie ta plyta!

I tu masz rację, nie wiem jak z 'Od kołyski ąz po grób' bo usłyszałem to po raz pierwszy na tej płytce, ale 'uliczny flowklor' był już na 'Czerwonackiej Masakrze Wódką Żołądkową' ;)

Napisane Nov 20, 2009, 7:40 am
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się jaram:

You hate me or you love me
Uliczny Flowklor
Nie zwalniam tempa
Czekając na Cud
Płoną wersy

Spoko są też choć bez mega zajawki:
Lubię
Robimy rap
Twarda szkoła

Reszta do mnie nie przemawia

Ogólnie płytka dla mnie dobra w połowie ;)

Napisane Nov 20, 2009, 2:53 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Macie problem Jezuuuuu. Lubię odgrzewane kotlety i tyle ;P

Napisane Nov 20, 2009, 4:30 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

ale przeciez nikt nie napisal ze to zle ;) ja tez nie mam nic przeciwko.

Napisane Nov 20, 2009, 4:52 pm
krycha03

krycha03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie najlepsze :

Każdy chce
Czekając na cud
Deszczowy kawałek
Robię to

no i od kołyski aż po grób ale nie ma takiej zajawy bo nie trawie Rysia.

Napisane Nov 20, 2009, 5:22 pm Ostatnio edytowane Nov 20, 2009, 5:23 pm przez krycha03
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja