Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Val di sole

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Val di sole
wojtekk

wojtekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktos byl to niech napisze czy fajnie bo nie wiem czy tam jechac

Napisane Nov 20, 2005, 11:46 am
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po co za granice POLSKA PIĘKNA TEZ JEST HIHI

*Napisane Dec 2, 2005, 6:10 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja byłem i musze powiedzieć, że to nie to samo co Polska. Polecam bardzo serdecznie, ale zależy, czy na narty czy na snowboard. Jak na snowboard, to raczej do większych miejscówek, bo tam masz snow parki. Na narty to właściwie obojętne, bo i tak wszędzie nie ma kolejek.
Aha, i jeszcez jedno. Jedź raczej po sezonie, bo taniej i mniej ludzi.
Pozdro ;)

*Napisane Dec 2, 2005, 6:21 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

y troche taki wyjazd kosztuje lepiej polska

Napisane Dec 11, 2005, 9:06 pm
milou

milou

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłem w passo tonale a moja mama w val di sole i tam gdzie ja byłem była rampa giga chopa 2 małe garby ala hopy a wyżej nie byłem ale sądze że tyż cóś fajnego :rolleyes: a zwykłe stoki były wywalone w kosmos długie małe grube chude z zakrętami i bez a naprzeciw lodowiec z prawie 2 km stoku(podzielony na 3 części

Napisane Dec 17, 2005, 6:32 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polska zawsze ruleZ, jak nie biją i nie kradną")

Napisane Dec 19, 2005, 9:59 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no Polska ale wiadomo ze tam maja hopy wyciagi pozdro ale polska rządzi razem z Lepperem heheeee:D :P

Napisane Dec 21, 2005, 7:32 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Val di Sole jest niesamowite. Wtedy jak bylem jezdzilem jeszcze na nartach ale obserwowalem miejscowki na deske. Jest zajebiscie do jazdy. W Tonale jest niesamowicie duży wybór i obok lodowiec na jazde w lecie. W Madonnie di Capiglo i Marilevie Folgaridzie tez rewelka. Ogolnie zawsze tam sa warunki. A ceny.......  no cóż oplaca sie bardziej niz w Polsce bo sobie wiecej pojezdzisz i poskaczesz napewno pozdro :D

Napisane Dec 23, 2005, 4:40 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się w 100000000000% z poprzednikiem.
Opłacalność jest bardzo duża.
Ja na przykład, w małej mieścinie, w Aprice, przejechałęm tyle kilometrów, ile w Polsce w ciągu 5 sezonów, a jeżdże praktycznie co weekend. W Aprice byłem tydzień, więc....
SAmi oceńcie...

Napisane Dec 23, 2005, 10:29 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale tez pod uwage bierzcie CENE

Napisane Dec 24, 2005, 10:27 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Cena, to gra najmniejszą rolę w tym przedsięwzięciu.
Ekonomia jest najważniejsza, bo jak wiesz z naszych poprzednich wypowiedzi, to jest to bardzo dobry pomysł.

Napisane Dec 29, 2005, 12:38 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

hmm a to na bank tak sie zwie bo jeszcze widziałem Val de Ser

Napisane Dec 29, 2005, 8:26 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Napewno się tak nazywa.
Nie widziałeś val de ser, tylko Val d'Iser.
Val di Sole, to jest Dolina Słońca, na Polski i leży we Włoszech.
Val d'Iser leży we Francji i nie wiem jak jest na Polski:)

Napisane Dec 29, 2005, 9:22 pm
wojtekk

wojtekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylem i musze powiedziec ze jest swietnie.troche drozej niz w polsce a mozna niezle posmigac.polecam

Napisane Feb 15, 2006, 12:35 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smiejcie sie z Polski smiejcie. Ale wpierw zobaczcie to:
Jeden element ze snowparku na Zadziale w Nowym Targu.

http://img482.imageshack.us/img482/6501/ander9kuvn2.th.jpg

P.S: ten rail ma 12 metrów :)

Napisane Feb 15, 2006, 5:26 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2007, 1:50 pm przez Kani92
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tAAA Wojtass to jest piękne:D Ale mamy wiecej pięknych elementów:D B) B) B) B) B)

*Napisane Feb 15, 2006, 6:03 pm
rexio88

rexio88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rexio88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Val do sole jest cudowne na deske, a poza sezonem tak w marcu-kwietniu nie dosc ze jest jeszcze snieg, to temperatura nawet 5 stopni na plusie non stopa slonce i co najlepsze w tym okresie sa naprawde niezle obnizki noclegow w okolicy i darmowe skipasy jesli wykupi sie nocleg w konkretnym miejscu rzecz jasna :P

polecam

i maja Halfpajpa XD

Napisane Mar 18, 2007, 6:56 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja