Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » ochraniacze na piszczele jaki...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ochraniacze na piszczele jakie?
Lukaszenka

Lukaszenka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukaszenka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cześć, jakie mam kupić ochraniacze na piszczele jaka firma i model podajcie info i ja chcę długie mocne i lekkie i na kostkę i i na staw skokowy czyli pożądne na piszczele ochraniacze i mają być szerokie proszę pomuszcie

*Napisane Nov 19, 2009, 1:03 pm
Cook

Cook

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cook zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piłkarskie :D Chyba niema jakiś firmowych na deskę ;D
Ja mam z nike miało byc na piłkę ale jest na deskę :D

Napisane Nov 19, 2009, 1:49 pm Ostatnio edytowane Nov 19, 2009, 1:50 pm przez Cook
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja rada, to pieprz te ochraniacze, i jeździj bez nich..

Napisane Nov 27, 2009, 11:18 am
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja rada. Jeżeli chcesz się zabezpieczyć przed naprawdę poważnymi urazami, to zainwestuj w stabilizator na kolano i najlepiej jeszcze na kostkę (na nogę którą się odpychasz). Ochraniacz na piszczele ochroni tylko przed stłuczeniami, a ruchy będzie krępował niepomiernie, a do stabilizatorów można się szybko przyzwyczaić i naprawdę zaoszczędzisz sobie nerwów i stresu związanego z chodzeniem po lekarzach np. ze skręconym kolanem (nic przyjemnego, ja skręciłem 3 tygodnie temu i aktualnie ledwo chodzę, możliwe, że w ogóle nie będę mógł jeździć na deskorolce)

Napisane Nov 27, 2009, 2:45 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

P18 powiedział(a):
Moja rada, to pieprz te ochraniacze, i jeździj bez nich..

Napisane Nov 27, 2009, 5:23 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TAGGIE powiedział(a):
Moja rada. Jeżeli chcesz się zabezpieczyć przed naprawdę poważnymi urazami, to zainwestuj w stabilizator na kolano i najlepiej jeszcze na kostkę (na nogę którą się odpychasz). Ochraniacz na piszczele ochroni tylko przed stłuczeniami, a ruchy będzie krępował niepomiernie, a do stabilizatorów można się szybko przyzwyczaić i naprawdę zaoszczędzisz sobie nerwów i stresu związanego z chodzeniem po lekarzach np. ze skręconym kolanem (nic przyjemnego, ja skręciłem 3 tygodnie temu i aktualnie ledwo chodzę, możliwe, że w ogóle nie będę mógł jeździć na deskorolce)
Dokładnie, stabilizator to dobra sprawa, ja mam na kostkę bo wiele razy skręciłem i przy lekkim wygięciu puchła mi kostka. Radzę zainwestować w maść na stłuczenia  i obsraj ochraniacze...

Napisane Nov 27, 2009, 6:14 pm
icebreaker

icebreaker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to icebreaker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Badz twardy, pij MountainDew, jezdzij bez.

Napisane Nov 28, 2009, 7:05 am Ostatnio edytowane Nov 28, 2009, 7:05 am przez icebreaker
l0r4k

l0r4k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0r4k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Długotrwałe jeżdżenie w stabilizatorze odzwyczaja od jeżdżenia bez niego, także nie polecam.

Napisane Nov 28, 2009, 6:06 pm
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzilem w ochraniaczu na piszczel jak mialem rope w piszczelu i mi sciagali 2 razy strzykawa ;/ I mialem taki zwykly pilkarski ; ) ale juz w nim nie jezdzie .... ; P

Napisane Nov 30, 2009, 8:56 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja