Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » dziewczyny na portalu

dziewczyny na portalu (451 Głosy)
tak niech będą  94.24% - 425 głosów
eeeee po co to niby  5.76% - 26 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
dziewczyny na portalu, wybory miss portalu ;)
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprawa jest jak zawsze prosta
dziewczyn na portalu przybywa zatem najlepiej by było żeby to one sie wypowiedziały czy warto cos takiego zrobic

a jak by to wygladało ?
a tak.....
zrobi sie watek gdzie bedziecie dawały foty a potem sonde ;)

ale czy chcecie czy nie... nie wiem ;)

news z I strony powiedział(a):
Sonda zamieszczona w poniedziałek na naszym forum mówi wszystko! Lud chce igrzysk, toteż postanowiliśmy wprowadzić w życie pomysł i oto właśnie ogłoszamy konkurs na Miss Portalu Andegrand.pl. W wyborach mogą brać udział wyłącznie dziewczęta zarejestrowane na naszym portalu, które do dnia 1 grudnia prześlą na maila: me@andegrand.pl jedno, lub kilka dobrej jakości zdjęć przedstawiających (najlepiej) całą sylwetkę i (najlepiej) nie zakrywaną obszernym płaszczem krzyżackiego komtura. Zresztą, same z pewnością wiecie jak się zareklamować! Po upływie terminu zgłoszeń opublikujemy zdjęcia kandydatek i zaczniemy głosowanie. Oczywiście przygotujemy też nagrody dla czołowych miejsc... Nie pozostaje więc nic innego jak zawyć - czas start!

*Napisane Nov 20, 2005, 6:47 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2005, 10:48 am przez Zyga
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh ja tam jestem za  :P może byc całkiem fajna zabawa ")  ,ale chyba będą jakieś nagrody?  :cyclops:

Napisane Nov 20, 2005, 6:53 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yessssss.....
great:mbounce:

jestem za.... :P

Napisane Nov 20, 2005, 6:56 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nagrodą może być oklepanie maski aby zwyciężczyni mogła być jeszcze ładniejsza:D

Napisane Nov 20, 2005, 6:57 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem przeciw bo i tak juz wiem jaki bylby wynik...;)

Napisane Nov 20, 2005, 6:58 pm
Plemo

Plemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem za :P :D Wsyle fotke mojej babci ;d joke

Napisane Nov 20, 2005, 7:00 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie ZA:cyclops:

Napisane Nov 20, 2005, 7:40 pm
mwmw

mwmw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwmw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...jestem zdecydowanie ZA...

Napisane Nov 20, 2005, 8:20 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2005, 10:19 pm przez mwmw
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spodziewałem sie że męskie grono bedzie za
jednak najbardziej zalezy mi na głosach potencjalnych kandydatek ;)

Napisane Nov 20, 2005, 8:47 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak najbardziej jestem ZA

Napisane Nov 20, 2005, 9:04 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze wiesz co powiem  :rolleyes:

Napisane Nov 20, 2005, 9:42 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No,100xZA!!!,ale z tymi fotkami hohoh ") :blink: :clap: :grin: :mbounce:

Napisane Nov 20, 2005, 9:49 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyjdzie na to ze glosuja sami faceci a ze jest ich wiekszosc to tak czy siak wyjdzie TAK lol

Napisane Nov 20, 2005, 10:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

mala-kaska powiedział(a):
wyjdzie na to ze glosuja sami faceci a ze jest ich wiekszosc to tak czy siak wyjdzie TAK lol

nie martw sie czytam kto co pisze wiec słowo pisane nawet jak bedzie 98% głosów będzie stanowiło wyznacznik

Napisane Nov 20, 2005, 10:15 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):

nie martw sie czytam kto co pisze wiec słowo pisane nawet jak bedzie 98% głosów będzie stanowiło wyznacznik

no chyba ze

Napisane Nov 20, 2005, 10:16 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):

no chyba ze

szykuj zdjecia ;)

Napisane Nov 20, 2005, 10:18 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

no chyba ze

szykuj zdjecia ;)

nie ma mowy

Napisane Nov 20, 2005, 10:26 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

no chyba ze

szykuj zdjecia ;)

nie ma mowy

to ja dam za Kasie  Mam duuuzo tego  :rolleyes:
tylko prosze mnie nie bić  :rolleyes:

Napisane Nov 20, 2005, 10:32 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

nEvErHoOd powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

no chyba ze

szykuj zdjecia ;)

nie ma mowy

nawet nie probuj...

Napisane Nov 20, 2005, 10:33 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

nEvErHoOd powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

no chyba ze

szykuj zdjecia ;)

nie ma mowy

nawet nie probuj...

więc dam MINNIE BUBBLE  :rolleyes:

Napisane Nov 20, 2005, 10:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja