Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » SMJ- co sądzicie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
SMJ- co sądzicie?
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bluee619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SMJ

Co sądzicie o tej desce na początek?

Napisane Dec 4, 2009, 1:44 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej jej nie bierz

Napisane Dec 4, 2009, 2:23 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bluee619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to ja nie wiem jaka mam kupić do 100 zł żeby coś na niej pojeździć, nie musi być dobra, tylko żeby się na niej dało ollie dobrze nauczyć itp. jak się nauczę to wtedy poświęcę więcej kasy, a co myślicie o desce La Souza ?

Napisane Dec 4, 2009, 2:27 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem (mam) ta dech i olki sie na niej nauczyłem wiec możesz spokojnie barc na pewno jest lepzsa od smj :D

Napisane Dec 4, 2009, 4:23 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poszukaj jakies uzywanej na allegro

Napisane Dec 4, 2009, 6:26 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Nie mam przekonania do używanych desek. Ciężko trafić na dobrą okazję.

Napisane Dec 4, 2009, 6:33 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mógłbym tobie jakiegoś Amoka używanego polecić, słyszałem że są spoko.
Na początek to każdy szajs jest dobry, a jeżeli chodzi o jakąś deskę JSM to mam mieszane uczucia...Jeździło się spoko ale blat poszedł po 2 miesiącach przy ollie na flacie :P

Napisane Dec 5, 2009, 9:13 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

moja pierwsza decha to byl smj za 180, genialny sprzet ehh te koleczka 101 54mm ;* dobre blaciwo i zajebiste traczki i ta cena, az wspomnienia wrocily

Napisane Dec 6, 2009, 10:45 am
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta ale ta deseczka jest dość ciężka dużo cięższa od innych "bardziej" markowych desek . Dlatego ciężej się na niej uczyć ;p

Napisane Dec 6, 2009, 11:19 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie poczatek to wszystko jedno, ale ogolnie to g*wno :)

Napisane Dec 6, 2009, 12:53 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Klik
A ta decha? Dobra jak nie ujdzie to kupuje labede albo darkstara.
Która deska lepsza labeda czy darkstar? I czym się ogólnie różnią?

Napisane Dec 8, 2009, 4:37 pm
blackyoshi

blackyoshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blackyoshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@UP
http://allegro.pl/item840398113_wyczynowa_deskorolka_labeda_usa_abec_7_super_cena.html
Jak masz 150zł, to bierz tą.

Napisane Dec 8, 2009, 5:09 pm
Wrobel17

Wrobel17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wrobel17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bluee619 powiedział(a):
Klik
A ta decha? Dobra jak nie ujdzie to kupuje labede albo darkstara.
Która deska lepsza labeda czy darkstar? I czym się ogólnie różnią?

Oczywiście że darkstar :) O wiele lepsza jakość.

Napisane Dec 8, 2009, 5:14 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Ale opłaca się na początek od razu 200 zł wydawać? Bo i tak styram jak będę się uczył. Ja jakąś deskę mam z hipermarketu na której jeździłem jak byłem mały, ale ona ma łożyska zrąbane. A wy co robiliście na początek, kupowaliście jakąś kiepską, tylko żeby profil był, czy jakąś dobrą?
P.S Jest tutaj ktoś z Tarnowa? Ktoś kto ogarnia w miarę jazdę na desce ?

Napisane Dec 8, 2009, 5:21 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

200 wbrew pozorom to nie dużo  Za taka kasę dostaniesz np. dobra deskę darkstara wiec bierz i nie marudź :D

Napisane Dec 8, 2009, 6:16 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

A dacie linka skąd kupić ? Bo na allegro jest tylko jeden, więc nie wiem czy z allegro czy z jakiejś strony.

Napisane Dec 8, 2009, 7:23 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

http://pl.skate-europe.com/ - tu masz te dark stary w deskorolkach kompletnych
http://www.systemsklep.pl/ - a tu inny sklepik również bardzo dobry
poszukaj se i wybierz np deski kupione w tych sklepach nie będą jakieś badziewne  :d

Napisane Dec 8, 2009, 8:14 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Klik

Tam jest napisane, że jak się do Polski zamawia, to przesyłka darmowa. Tak jest na prawdę czy ja miałem jakiś błąd ? Chyba ją wezmę.

EDIT:
Nie wiecie czy oni kurierem przesyłają, czy przez pocztę? Jak za darmo przesyłka to by było zarąbiście. Ale czy to jest na 100% pewny sklep?

Napisane Dec 8, 2009, 9:23 pm Ostatnio edytowane Dec 8, 2009, 9:25 pm przez bluee619
Astekonia

Astekonia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Astekonia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej nie. najtanszy komplet sobie posklejaj (teraz te darkstarsy sa hmm.. nie wiem,musze sprawdzic) i to sie 200x bardziej oplaci ;)

Napisane Dec 8, 2009, 10:34 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Astekonia powiedział(a):
lepiej nie. najtanszy komplet sobie posklejaj (teraz te darkstarsy sa hmm.. nie wiem,musze sprawdzic) i to sie 200x bardziej oplaci ;)

Zapewniam, że nie. Za 200 zł NIE ma szans, żeby złożyć jakiś sensowniejszy komplet. Najtańszy blat to jakaś stówka, kółka + trucki to kolejna stówka, do tego łożyska + jakieś pierdółki. Nie sądzę, żeby to był lepszy komplet, szczególnie dla początkującego.

Napisane Dec 8, 2009, 11:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja