Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki Pogo

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki Pogo, Co o nich sądzicie ?
Rykus9

Rykus9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rykus9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CO są dzicie o deckach Pogo , a wszczególności chodzi mi o deck "nie ma ludka". Słyszałem  że jest dobry ale sie szybko zozwarstwia.

Dodany

*Napisane Nov 21, 2005, 2:26 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:52 am przez bydlak
Morro

Morro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Morro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolega posiada deck pro model Bartek Pochylski a Pogo to wiadomo ze Pogo wiec raczej beda takie same tylko roznie sie szerokoscia
jego deck jest dosc wytrzymaly jak narazie po 2 miesiacach brak rozwarstwien

Napisane Nov 21, 2005, 4:42 pm
Rykus9

Rykus9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rykus9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jak proflie dobe są w niej!!

Napisane Nov 21, 2005, 6:14 pm
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma ludka jest szeroki ponad 20 centów na takich dekach nie najlepiej wiem to bo mialem birdhouse pro t. hawk mial chyba 20.5 i naprawde sredni byl

Napisane Nov 21, 2005, 9:05 pm
filftp

filftp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filftp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla nie deck "pogo-nie ma ludka" jest za szeroki, najlepsze dla mnie wymiary na promodel pochylskiego. Mój kumpel ma pogo i nienażeka.

Napisane Nov 21, 2005, 9:49 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DECKI POGO NIE SĄ ZA DOBRE.MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE DLA TAKICH ŚREDNIO UMIĄCYCH.BARDZIEJ POLECAM POWELLA LUB SPEED DEMONS'a.POZDRO! ;)

Napisane Nov 22, 2005, 1:21 am
Rykus9

Rykus9

Member
Wyświetl posty

Czyli jednak Pro Model Bartek P. są dla średniaków , ale te powelle czy speed'y są lepsze i dalczego . czy dlatego że sa tanie??Czy może że sie nie rozwarstwiają szybko??

Napisane Nov 22, 2005, 6:08 pm
kaim

kaim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mailem deck pogo, byl fajniutki twardy, profil milutki i wszystko bylo by ok gdyby nie pęknoł po 2 tygodaniach ;/

Napisane Nov 22, 2005, 7:08 pm
wash0bmw

wash0bmw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wash0bmw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WEZ NIC MI O NICH NIEMOW .Kupilem w piatek wieczorem
w sobote rano przejechalem 3 metry skateparku zrobilem olli i <crash>piardla

Napisane Nov 27, 2005, 9:22 am
ciorny18031991

ciorny18031991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciorny18031991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem pogo pro model bartek pochylski i mialem go 2 miechy.dla mnie jezdzilo sie okej,ale inni moi koledzy którzy mieli pogo,to porozwarstwaily im sie :P :P :P 1 z nich wymienil go a pozostalych 3 nie mieli rachunków wiec jezdzili dalej :P :P :P

Napisane Nov 29, 2005, 9:29 pm
gombekKK

gombekKK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gombekKK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem pogo 3 miechy i był jedną z lepszych desek jakie miałem...

Napisane Dec 4, 2005, 12:39 am
ciorny18031991

ciorny18031991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciorny18031991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja i moi kumple mielismy,bo u nas pogo kosztowaly po 120 zl na blat!!! wszyscy kupowali.mój pochylski nie mial rozwarstwien,ale ten czarny w kreski to moim 2 kumplom sie rozwarstwil.mój byl bardzo wytrzymaly i fajnie sie na nim  jezdzilo dopuki nie prubowalismy z kolegami tricku Pogo. rozwarstwil mi sie caly nose,wiec go dolamalem:):P

Napisane Dec 7, 2005, 6:12 pm
korzen.elk

korzen.elk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to korzen.elk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry sprzęt. Trzymał mi ponad miecha. Napewno lepszy niż zdupczałe speeddemonsy.

Napisane Dec 30, 2005, 9:05 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kumpel miał pogo i po nie długim czasie zaczeła mu odpadac warstwa od spodu:/

Napisane Dec 31, 2005, 1:00 pm
Jacol1

Jacol1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jacol1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Floow powiedział(a):
Wyglądają, całkiem nieźle, jednak sam nigdy na nich nie jeździłem...

wygląd nie ma nic do rzeczy. IZM decki niektóre też ładnie wyglądają a sam pewnie wiesz jakie pruchno z nich

Napisane Dec 31, 2005, 1:43 pm
repcak

repcak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to repcak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Firma jest całkiem spoko, to pewnie blaty tez maja spko, ale nie wiem co bedzie ja sie dorwie do nich jakis kat.. :P :P :) :)

Napisane Dec 31, 2005, 2:00 pm
kuba007

kuba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem Pogo i był nawet spoko pozdr. ! :)

Napisane Jan 8, 2006, 7:38 pm
Krysiu

Krysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pogo nie sa dobre- szybko sie rozwalaja - lepsze sa speed demonsy :) - nie wiem czy Pochylski jest w tym dennym pogo - spokojnie moglby miec sponsora np. elementa czy zero ...

Napisane Feb 9, 2006, 2:44 am Ostatnio edytowane Feb 9, 2006, 2:46 am przez Krysiu
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ten blat i jest dobry elastyczny powiedzialbym jesst tani i dobry

*Napisane Feb 20, 2006, 2:50 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie dla średnio zaawansowanych

Napisane Feb 21, 2006, 10:41 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja