Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Team ogłasza nabór!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Team ogłasza nabór!
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAZ8OVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodzący się Team o nazwie Dark Fingers (wcześniej Hunters Team) ogłasza nabór do swojej ekipy! Szukamy przede wszystkim Riderów, ale graficy, lub podobnego typu osoby są też mile widziane! Produkujemy Stuff do Fingerboard, ale też przeszkody! Rampy, Mini Plazy, Raile itd.! Osoby chcące dołączyć do Teamu proszone są o wysyłanie demek ze swoimi mozliwościami! 12 grudnia 2009 r. zostaną ogłoszone wyniki! Termin może ulec zmianie w razie licznych zgłoszeń. Wszelkie pytania proszę kierować na PM, e-mail (kazik9@autograf.pl) GG (9267661) lub ewentualnie w temacie.

Napisane Dec 5, 2009, 2:48 pm
gobor4

gobor4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gobor4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ta firma ma jakis sklep internetowy lub blooga z kturego mozna zamawiac

podajcie link :***

Napisane Dec 6, 2009, 6:07 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2009, 6:08 pm przez gobor4
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAZ8OVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strona jest właśnie w budowie!

Napisane Dec 9, 2009, 2:28 pm
bober987

bober987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak długie filmiki bo stworzyłem montarz na nabór 3 min??

Napisane Dec 9, 2009, 4:35 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

Filmiki moga być nawet z jednym trickiem! W waszych rękach są szanse na dostanie się do Teamu! To wy musicie się przyłożyc! Te 3 min. to na pewno starczy, chyba, ze tam będziesz miał semo Ollie, Manual! Wysyłaj i już!

Napisane Dec 9, 2009, 7:19 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2009, 7:19 pm przez KAZ8OVER
bober987

bober987

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober987 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakies combo by pasowało zrobić ^^)

Napisane Dec 9, 2009, 8:44 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

No raczej! Mówiłem, pokombinujcie! Demko będzie odzwierciedlenie szansy dostania się do teamu! W tajenicy powiem, że Comba komisję najbardziej jarają!

Napisane Dec 9, 2009, 8:54 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2009, 8:54 pm przez KAZ8OVER
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KAZ8OVER powiedział(a):
W tajenicy powiem, że Comba komisję najbardziej jarają!

<WTFISTHISSHIT>http://1.bp.blogspot.com/_t4C3ygzAGNk/SZjiY5O31AI/AAAAAAAAAIU/WYngW2_RG98/s400/wtf_is_this_shit.jpg

Napisane Dec 9, 2009, 9:47 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2009, 9:48 pm przez BTM
filu98

filu98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filu98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde chciałbym dać demko bo nawet dobrze jezdze ale nie mam czym nakrecic ;/

Napisane Dec 10, 2009, 7:48 am
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

A co umiesz? Na nollie i Sw.?

Napisane Dec 10, 2009, 11:54 am
FeeQ

FeeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FeeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A do bandy 12-sto latków nie umiejących skleić flip nosegrinda nikt nie przyjdzie -.-

Na pewnie przyjdzie do was słiczer -.-

Napisane Dec 10, 2009, 2:37 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dajcie foto swoich produktów bo tak w ciemno to wiece co sobie możecie...  ^^)

Napisane Dec 10, 2009, 2:47 pm
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no. piszę. CHCĘ BYĆ W "TEAMIE" (xD)

Napisane Dec 10, 2009, 2:57 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER

Member
Wyświetl posty

A ty FeeQ znowu się odgrywasz za nie przyjęcie?

Napisane Dec 10, 2009, 3:27 pm
Pan6bober

Pan6bober

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pan6bober zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FeeQ powiedział(a):
A do bandy 12-sto latków nie umiejących skleić flip nosegrinda nikt nie przyjdzie -.-
ja wątpię że skleisz pop 5-0

Napisane Dec 10, 2009, 3:55 pm
FeeQ

FeeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FeeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yyy -.-

Co w tym trudnego pop to pierwsza godzina nauki jazdy :)

No ale trafić na przeszkodę trafić trzeba, ale to dawno opanowałem.

Macie formę do Decków już, ee kazik.

Napisane Dec 10, 2009, 7:17 pm
filu98

filu98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filu98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Umiem na SW kicka np na Nollie Kicka ...

Napisane Dec 10, 2009, 8:25 pm
blackyoshi

blackyoshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blackyoshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filu98 powiedział(a):
Umiem na SW kicka np na Nollie Kicka ...

łał, nie musisz tego tutaj pisać. Kazik, ja do ciebie na GG wysyłam już linki do mojego przejazdu.

Napisane Dec 10, 2009, 8:31 pm
blackyoshi

blackyoshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blackyoshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):
ja umjem słycz hardflipa z karzdei pruby.

Fajnie piszesz, pozdro&poćwicz.

Napisane Dec 10, 2009, 8:38 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To wrzućcie foty waszego stuffu.

Napisane Dec 10, 2009, 8:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja