Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Brak perspektyw na miejsca zi...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Brak perspektyw na miejsca zimą
kajetans2

kajetans2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajetans2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy mieliście kiedyś tak , że posiadaliście zajawe lecz niestety zajawke szlag trafił okazało się , że nie ma gdzie wyjść dokąd poćwiczyć ,pojeździć.np. zimą chciałbym pojeździć wyjść gdzieś pośmigać ale się po prostu nie da jakbym miał chociaż garaż to już by było super,albo jakieś pomieszczenie zamknięte załatwić to by było jeszcze lepiej,no ale cóż mieszkam w Gliwicach i jedna wielka dupa w zimę.Wszystkie miejsca do jazdy odkryte , szukałem już w chyba wszędzie jakichś miejscówek, ale niestety lipa ,a nawet jakby było sucho to przy minusowej temperaturze raczej nie pośmigam. 

Co wy w takiej sytuacji robicie w swoim otoczeniu jak radzicie sobie z jazdą w zimie ?

Napisane Dec 7, 2009, 2:13 pm
banan2032

banan2032

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to banan2032 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wtedy mówi się "chciałbym mieszkać w Wałbrzychu ,albo w Warszawie" ,albo innych takich :P

Napisane Dec 7, 2009, 3:59 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No my mieszkający na odludziu mamy przesrane ;/ Aby se w zime pojeździć trza gdzieś do miasta lecieć ;/

Napisane Dec 7, 2009, 4:45 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary martwisz się minusową temperaturą? z kumplami śmigaliśmy w -17 stopni tego roku jakoś w styczniu, albo w lutym wiec żadem problem - ciepłe ciuchy, termos  herbatką i można śmigać.

Jak masz zajawke to będziesz śmigał, bo to własnie na tym polega. Nie masz zajwaki - znajdujesz 100 powodów, że chciałbyś pośmigać, ale nie możesz bo...

Pozdro ;)

Napisane Dec 8, 2009, 12:12 pm
kajetans2

kajetans2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajetans2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No minusowa temperatura to nie jest zbytnio problem bo przy niej można jeździć gorzej z deszczem i chlapą ;( bo jak jest deszcz to sobie nie pojeżdżę chyba że pod miejscem zadaszonym.Mam dwa skateparki w mieście ale odkryte oba.Dzisiaj pójdę poszukać nowych miejscówek do jazdy jak jest mokro .....

Napisane Dec 8, 2009, 3:32 pm
Szopek33

Szopek33

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szopek33 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jaki widzicie problem - miejsce zawsze można znaleźć na zimę. Ja mieszkam w małym mieście, brak skatespotów, skateparków, po prostu nic, a jednak wiem jak sobie z tym radzić po prostu wyremontowałem stodołe na wsi (tak stodołe), wylałem posadzkę, podjazd i jestem w połowie budowy rampy.

Napisane Dec 11, 2009, 4:00 pm Ostatnio edytowane Dec 11, 2009, 4:01 pm przez Szopek33
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Naprawdę nie masz u siebie żadnej starej opuszczonej fabryki? Jeżeli tak ciśnie cię zajawka to na pewno byś coś znalazł, znam to doskonale z własnego przykładu. Pokręć się po okolicy, zazwyczaj w miastach jest kawałek opuszczonego terenu. Moje miasto nie jest za duże, jest wręcz malutkie, ale o dziwo coś znalazłem, i to coś dosyć kozackiego. Szukaj szukaj i jeszcze raz szukaj kolego ...

Napisane Dec 11, 2009, 4:40 pm
piekarnik

piekarnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piekarnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W mega wsi mieszkam, a jeżdże już kupe czasu. Ostatnio się wkurzyłem, wziąłem szczote i łopate, posprzątałem w stodole i jeździłem. Jest zajawa - jest na wszystko rada ;p

Napisane Dec 11, 2009, 9:37 pm
Ziom21

Ziom21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziom21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to w szkole jeżdżę poprosiłęm dyrektora i mam wstęp kiedy chce.A jeżdże wszatni bo tam najlepsze podłoże

Napisane Dec 12, 2009, 2:23 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ziom21 powiedział(a):
Ja to w szkole jeżdżę poprosiłęm dyrektora i mam wstęp kiedy chce.A jeżdże wszatni bo tam najlepsze podłoże

Farciarz  :) u mnie w szkole nigdy mi by nie pozwolili jeździć w szatni.
Ale na całe szczęście w Krakowie jest pool ^^)

Napisane Dec 12, 2009, 2:33 pm
Ziom21

Ziom21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziom21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba że PLUS zlikwidowali to tam też można pojeżdżić oczywiście w środku ;]

Napisane Dec 12, 2009, 8:02 pm
l0r4k

l0r4k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0r4k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ziom21 powiedział(a):

Bez kitu, ciezko mi w to uwierzyc ;dd Ja tez mam straszny brak zajawki na ta zime... Jedynym krytym miejscem w Poznaniu z tego co sie orientuje jest parking w Plazie, a tam w ogole przeszkod nie ma...

Napisane Dec 12, 2009, 10:16 pm
banan2032

banan2032

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to banan2032 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

l0r4k powiedział(a):
Jedynym krytym miejscem w Poznaniu z tego co sie orientuje jest parking w Plazie, a tam w ogole przeszkod nie ma...

Dobre i to, ja nie mam nic  :thinking:

Napisane Dec 12, 2009, 10:46 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kajetans Ja też w Gliwicach mieszkam Na koperniku sie fajnie jeździ ja też szukam miejscówki w pobliżu wiecie gdzie jakaś jest??

*Napisane Dec 13, 2009, 11:43 am
juhcic

juhcic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juhcic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czeladź wieś bez dworca ma skatepark kryty zaje.bisty..

Napisane Dec 13, 2009, 12:59 pm
serek2

serek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

banan2032 powiedział(a):
l0r4k powiedział(a):
Jedynym krytym miejscem w Poznaniu z tego co sie orientuje jest parking w Plazie, a tam w ogole przeszkod nie ma...

Dobre i to, ja nie mam nic  :thinking:

Napisane Dec 13, 2009, 2:19 pm
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://library.thinkquest.org/20868/ico/gal/s478.gif

masz perspektywe

a co do tematu, to takie życie, ja też nei mam gdize jeździc zimą

Napisane Dec 13, 2009, 2:55 pm
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w brodnicy chyba 3 lata temu mielismy hangar w ktorym postawilismy własnej roboty przeszkody.
był to  stary budynek RUCH włozylismy tam naprawde duzo pracy
było hardkorowo !
a oprócz tego kryty parking kaufland

Napisane Dec 13, 2009, 2:59 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wierzę, że w Gliwicach nie ma krytych parkingów. Co prawda sam flat, chyba, że dyrekcja pozwoli wstawić np. boksika, w co szczerze wątpię :)
Ale... lepszy rydz niż nic

Napisane Dec 13, 2009, 10:05 pm
Astekonia

Astekonia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Astekonia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gliwice - problem niestety ;) ale damy radeee 5!

Napisane Dec 14, 2009, 9:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja