Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Warszawa Meeting

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Warszawa Meeting
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to annasienic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam ja z kolegami organizujemy meeting w Warszawie w Arkadi Centrum o godzinie 12.00 dnia 2 stycznia 2010r zapraszamy nagrody od P.One Fiinegers i MITT

Napisane Dec 16, 2009, 7:43 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

annasienic powiedział(a):
Spoko spoko koledzy z was którzy pomagaja z firmą dzieki

hahahahah

Napisane Dec 29, 2009, 10:05 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chłopcy, jakaś konkretniejsza ekipa będzie czy tylko wy wpadacie? Bo nie wiem czy się fatygować 120km...

Napisane Dec 29, 2009, 10:56 pm
annasienic

annasienic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to annasienic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko my bedziemy wiec jak chcesz.

Napisane Dec 30, 2009, 10:35 am
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Chłopcy, jakaś konkretniejsza ekipa będzie czy tylko wy wpadacie? Bo nie wiem czy się fatygować 120km...

jaka konkretniejsza ekipa, z tego co wiem 90% 12-nasto latków :)

Napisane Dec 30, 2009, 10:45 am
Mittskate

Mittskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mittskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze wbije kilka osob z fr

Napisane Dec 30, 2009, 10:48 am
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
ty sie do łodzi pofatyguj bo trzeba oklep spuścić :D

Napisane Dec 30, 2009, 10:59 am
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikendy powiedział(a):
dukatSB powiedział(a):
ty sie do łodzi pofatyguj bo trzeba oklep spuścić :D

Dobra, to organizujcie coś z Kornelkiem i wbijam na rapie na pewno ;d

Napisane Dec 30, 2009, 3:51 pm
wiki97

wiki97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiki97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ten Metting będzie przy KFC ? :stare:

Napisane Jan 2, 2010, 7:31 pm
MaciekDirt

MaciekDirt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekDirt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będzie jakaś wideo relacja z tego meetingu?? :>

Napisane Jan 3, 2010, 3:45 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie tak jak pisałem zróbcie, bo chcę relacje oglądnąć! :)

Napisane Jan 3, 2010, 5:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja