Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Nadwage

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nadwage, czy przeszkadza ?
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lampard169 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiec chce zaczac przygode z Sb i mam maly problem :mianowicie nadwaga Mam prawie 174cm  wzrostu i 80kg wagi ! Czy nie bedzie to dla mnie udreka ?

Napisane Dec 16, 2009, 10:39 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem, sprobuj, jak bd zle to zacznij cwiczyc, biegac itp...

Napisane Dec 16, 2009, 10:52 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry men, ale jak jesteś gruby albo nosisz okulary to nawet nie próbuj jeździć na desce. Wiem, że to troche smutne ale tak jest. Jak nosisz okulary to jeszcze spoko, ale nie jak jesteś gruby, nie przesadzajmy. Widziałes kiedys jakiegos grubego pro, lub nawet w okularach? Bo ja nie. Temat myślę wyjasniony do zamknięcia, pozdrawiam

Napisane Dec 16, 2009, 10:53 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malijedrek powiedział(a):
lub nawet w okularach?

Lindsey Robertson czempionie.

Jeździj nawet jak masz nadwage i pier.dol co inni mówią.

Napisane Dec 16, 2009, 10:58 pm
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lampard169 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez jest mozliwosc ze sie poprostu wypoce na decku ale poprostu nie chce marnowac hajsu na zajebisty pro sprzet !

Napisane Dec 16, 2009, 11:46 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałes kiedys jakiegos grubego pro

STU GRAHAM!

Jak cię rajcuje deska, to się nie zastanawiaj, tylko jeździj  ^^)

Napisane Dec 16, 2009, 11:46 pm
aizdes

aizdes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aizdes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry men, ale jak jesteś gruby albo nosisz okulary to nawet nie próbuj jeździć na desce. Wiem, że to troche smutne ale tak jest. Jak nosisz okulary to jeszcze spoko, ale nie jak jesteś gruby, nie przesadzajmy. Widziałes kiedys jakiegos grubego pro, lub nawet w okularach? Bo ja nie. Temat myślę wyjasniony do zamknięcia, pozdrawiam

żal mi cię jebaku leśny
on może jezdzic z nadwagą moj kolaga ma 14 lat jest gruby a jest pro jezdzi na zawody i często wygrywa.
moim zdaniam nadwaga nie ma nic do żeczy.
a tak na przyszłość do lampard169
jak chciałbyś schudnąć nie jedz ziemniaków z mięsem i białego chleba i 3 posiłki dziennie,i to by było na tyle POZDRO B)

Napisane Dec 17, 2009, 7:37 am
serek2

serek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
lub nawet w okularach?

Lindsey Robertson czempionie.

Jeździj nawet jak masz nadwage i pier.dol co inni mówią.

podbijam, skateboarding ma byc dla Ciebie przyjemnoscia i nie przejmuj sie co inni mysla itp. poza tym to dzieki desce mozesz troche zrzucic  :)

*Napisane Dec 17, 2009, 2:40 pm
Syrq

Syrq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Syrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lampard, ja też jeżdżę (a wlaściwie jezdziłem :P zima i brak zajawki), a mam 85 kilo, miałem nawet więcej podczas jazdy. Spaliłem trochę dzięki desce ;) Powiem ci tyle: jest trudniej niż u chudszych, to pewne. Wśród kumpli jestem najgorszy :P Ale jakieś tam ollie umiałem, prawie mi kickflip i varial kick wychodził... Próbuj :)
I taki mały OT, dla osób z IQ podobnym do aizdesa: Malijedrek zastosował coś, co nazywa się sarkazmem. Poczytajcie na wikipedii, wpiszcie w google, czy coś :)

Napisane Dec 17, 2009, 4:47 pm
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Ogolemm to nie jem duzo tylko nie regularnie , Niedlugo chyba kupie speed demonsa !

Napisane Dec 17, 2009, 4:50 pm
Kubask8lbn

Kubask8lbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubask8lbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stary mozesz spokojnie jezdzic. Ja jak zaczynalem to bylem troche gruby i mialem takie jakby mini-cycki, a dzieki desce strasznie schudlem. Krotko mowiac nadwaga raczej nie sprawi Ci wiekszych problemow.

Napisane Dec 17, 2009, 4:56 pm
1995SK8

1995SK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nosze okulary i jeżdżę, a co do argumentu
Widziałes kiedys jakiegos grubego pro, lub nawet w okularach
to rozumiem że ty masz po prostu deskę i kozaczysz po podstawówce że teki skater jesteś bo prawie manuala umiesz. A wszyscy pro jakich widziałeś to ci z THPS, a wiesz ilu z nich może nosić soczewki (to takie coś co wkładasz do oka zamiast zakładać okulary jeśli nie wiesz bo z tego co przeczytałem w twoim poście stwierdziłem że w I podstawówce o tym nie mówili więc możesz nie wiedzieć)
A co do nadwagi to z takim ciężarem możesz jeździć.Powodzenia.

Napisane Dec 17, 2009, 5:19 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1995SK8 powiedział(a):

to rozumiem że ty masz po prostu deskę i kozaczysz po podstawówce że teki skater jesteś bo prawie manuala umiesz. A wszyscy pro jakich widziałeś to ci z THPS, a wiesz ilu z nich może nosić soczewki (to takie coś co wkładasz do oka zamiast zakładać okulary jeśli nie wiesz bo z tego co przeczytałem w twoim poście stwierdziłem że w I podstawówce o tym nie mówili więc możesz nie wiedzieć)

: )

Napisane Dec 17, 2009, 5:40 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2009, 5:42 pm przez Malijedrek
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Milijedrek  ty jeździsz, bo chcesz być pro?? haha zostaw deskę...

Topic: Sraj na innych skateboard is for fun, więc jeździj i ciesz się! Dużo schudniesz dzięki dsk itp itd...

Napisane Dec 17, 2009, 6:09 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1995SK8 powiedział(a):

Buaheheah... Dzidzio, opanuj się :) Robisz z siebie pajaca  ^^)

Napisane Dec 17, 2009, 6:35 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O ludzie... myślałem, że na anderze poziom inteligencji i wyczucia jest jednak troszkę wyższy. Przecież z postu użytkownika "Malijedrek" namacalnie czuć skarkazm. Ironia aż gryzie po oczach, ale dla tych, którzy nie mają tego wyczucia: wypowiedź wyżej wymienionego usera jest naigrywaniem się z problemów założyciela w sposób: "A co to jest za różnica, czy masz nadwagę, czy nie. Skater to skater. Nikt Ci nie zabroni jeździć" A że niektórzy nie rozumieją... Teraz do rzeczy. Jak zaczynałem w sierpniu 2004 miałem ok. 20kg nadwagi. Dwa lata temu była dosyć podobna sytuacja, co u założyciela: 169cm i 80kg. Na chwilę obecną, po jeździe z zajawką po 10h dziennie w wakacje waga unormowała się na 71kg, natomiast wzrost pozostał nieduży: 171cm (byłem pączek, jestem kurdupel , hehehe) Keep ridin' man. Mam nadzieję, że moja wypowiedź się przyda.

Napisane Dec 17, 2009, 6:46 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Dobra beka z was ludzie, teraz jak leże z nogą w gipsie, haha!

Gwoli ścisłości, nie uważacie że to wszystko to troche przegięcie? Chlopak ma problem pierwsze co robi - szuka pomocy w internecie od ludzi, których kompletnie nie zna. Kim my jesteśmy, żeby Ci mówic co warto, a czego nie? Oczywiście nie ma w tym nic złego, no ale przy takim pytaniu.........

ensien powiedział(a):
Milijedrek  ty jeździsz, bo chcesz być pro?? haha zostaw deskę...

Topic: Sraj na innych skateboard is for fun, więc jeździj i ciesz się! Dużo schudniesz dzięki dsk itp itd...

Nieeee ja jeżdże bo dobre dupery można wyłapać na flipa!

Napisane Dec 17, 2009, 8:22 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2009, 8:25 pm przez Malijedrek
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuu łał ty flipa umiesz?? :D

Koniec offtopu!

Napisane Dec 18, 2009, 5:33 pm
SK8ejcik

SK8ejcik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8ejcik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pie.rdole! Następny kozak sie znalaz jakiś marynerkek XDD!
Mój kolega jest gruby a umie więcej niż ja... Jazda na desce jest dla zajawki i dla dobrej zabawy a nie dla szpanu! No chyba że ktoś jest taki głupi i jeździ tylko żeby zaszpanować przed dziewczyną że umie więcej niż ten kolo
Powiem wprost: Marynerekek wypierd.alaja!
a ty lampard jeździj i nie słuchaj tego de.bila!!!

*Napisane Dec 19, 2009, 11:44 am
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Kupilem dzisiaj jakis syf NoFear Zobaczymy czy to cos dla mnie ~!

Napisane Dec 19, 2009, 2:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja